reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

ja wiem ze takie jednodniowe badanie jest nie zawsze miarodajne- ale naprawde zaczelam sie martwic- ze ten brak okresu to poprostu kolejny popieprzony cykl i do tego wydluzony- jak tak dalej pojdzie to nigdy nie zajde...ecch

ide zapalic
Nie denerwuj sie, idź idź ja ide po piciu ;-)
Kurde czytam,że zamknięta wysoko ;/
Już sama nie wiem
 
reklama
Nie denerwuj sie, idź idź ja ide po piciu ;-)
Kurde czytam,że zamknięta wysoko ;/
Już sama nie wiem

Ja mam cole obok siebie i tyko sobie dolewam :-( kurde znowu sobie przypomnialam o mojej przyjaciolce- ma termin na 22 grudnia :hmm: i sie poryczalam

Chyba jestesmy tylko we dwie

Nie denerwuj sie, idź idź ja ide po piciu ;-)
Kurde czytam,że zamknięta wysoko ;/
Już sama nie wiem

Ale zobacz, jesli ma byc wysoko w ciazy to z czego ma sie skrócic przed porodem- powinna byc dluga czyli nisko- tak ja rozumuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja mam cole obok siebie i tyko sobie dolewam :-( kurde znowu sobie przypomnialam o mojej przyjaciolce- ma termin na 22 grudnia :hmm: i sie poryczalam

Chyba jestesmy tylko we dwie



Ale zobacz, jesli ma byc wysoko w ciazy to z czego ma sie skrócic przed porodem- powinna byc dluga czyli nisko- tak ja rozumuje
Jestem już
Karmiłam małego
Ja już sama nie wiem jak to ma być:eek:
Kurcze


Przepraszam ale uciekam spać bo mały sie wierci jak nie leże obok niego,a nie chce żeby mi sie obudził
Dobranoc i śpij dobrze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jestem już
Karmiłam małego
Ja już sama nie wiem jak to ma być:eek:
Kurcze

Pewnie maly zbojnik okupuje Ci kolana :-D co ?

NIc nie mozna sensownego znalezc na necie- kurde.

Wiem tylko jedno- jesli sie nie udalo to sie nie pozbieram- bo moj ma straszne podejscie do tego wszystkiego juz Ci pisalam i reszcie tez zreszta. Siedze i rycze jak glupia...
Marzylam zeby na swieta sie udalo chociaz

Przepraszam ale uciekam spać bo mały sie wierci jak nie leże obok niego,a nie chce żeby mi sie obudził
Dobranoc i śpij dobrze

Oki Dobranoc to uciekam i ja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pewnie maly zbojnik okupuje Ci kolana :-D co ?

NIc nie mozna sensownego znalezc na necie- kurde.

Wiem tylko jedno- jesli sie nie udalo to sie nie pozbieram- bo moj ma straszne podejscie do tego wszystkiego juz Ci pisalam i reszcie tez zreszta. Siedze i rycze jak glupia...
Marzylam zeby na swieta sie udalo chociaz



Oki Dobranoc to uciekam i ja
No właśnie w necie różnie piszą i ja już nie wiem

Olu kurcze ja mam nadzieje,że Ci sie udało. Nie mów,że jak coś to sie nie pozbierasz,jeśli nie teraz to na pewno uda sie Ci zajść w ciąże. Na prawde życze Ci tego i trzymam cały czas kciuki
 
Czesc dziewczyny:) ja juz po sniadanku i kawce teraz trzeba obiadek wstawic
OLKA TRZYMAM KCIUKI Z CALYCH SIL!!!!!!!!UDA SIE NAPEWNO!!!
 
reklama
obiad nastawiony ale ja jak zwykle mam lenia!!!
maggie jak sie czujesz?
ola kiedy bedziesz robic test?
madziu masz jakies plany na dzisiaj,bo ja bym gdzies dzis wyrwala jak juz mi sily wroca;) na jakis spacerek albo przechadzke po sklepach:)
 
Do góry