reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
jeszcze nam w srode pogrzeb wyskoczyl...nie wiem w czym pojde myslalam,ze wskocze w moj plaszczyk ale guziki mi sie rozchodza,najwyzej pojde w odpietym nie wiem
O kurcze:-(


A ja sie źle czuje,boli mnie głowa i mi niedobrze.Zrobiłam sobie kolacje bo może z głodu

Tak Maggie właśnie usnął
 
He he czytałam ale filmu nie widziałam. :tak: Rzuce okiem :tak:

Może z Kluskiem zwariowałam ale ten monitor oddechu mi chodził po głowie. No i wkońcu znalazłam chyba fajny: http://snuza.pl/

Ale trafiłam na fajną oferte bo 450 zł nie wyobrażałam sobie wydać. :no:

4 razy???????????? Ło matko
 
He he czytałam ale filmu nie widziałam. :tak: Rzuce okiem :tak:

Może z Kluskiem zwariowałam ale ten monitor oddechu mi chodził po głowie. No i wkońcu znalazłam chyba fajny: http://snuza.pl/

Ale trafiłam na fajną oferte bo 450 zł nie wyobrażałam sobie wydać. :no:

4 razy???????????? Ło matko
Fajny,ale będzie miał Klusek prezencik:)
Ja też czytałam i ponoć książka fajniejsza niż film,mi sie bardzo podobała
No aż 4 razy:laugh2:

Wiecie co.....
stęskniłam sie dzisiaj za Wami:zawstydzona/y::zawstydzona/y:bo tak mało byłyście tu tzn Ciebie Maggie nie było nawet w ogóle:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Juustyś ty jesteś??
 
Ostatnia edycja:
No weź bo sie rumieńcem oblałam :sorry: Przyznaje sie, ja też sie stęskniłam i nie wiem co w szpitalu bez netu zrobie. :szok:

A Kacperek to farciarz że ho ho :-D
 
reklama
Do góry