reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Cześć Patrysiu. Ja też będe ubierać choineczke,pewnie mój mały będzie sie patrzył na światełka i będzie miał oczka jak 5 zł:-D:-D
Olu kurcze ja nadal trzymam z Kacperkiem za Ciebie kciuki,nie wiem co Ci powiedzieć z tym testowaniem:zawstydzona/y:
 
reklama
Dzien Dobry

Patrysiu- no wlasnie nie wiem czy testowac czy jeszcze poczekac, raz mi sie zdarzyl tzn przed ostatni cykl 43 dniowy, bo jakos tak co drugi mi sie mieszalo- 30 potem 39 potem 29 potem 43 az, wiec teraz powinien wypadac w miare normalny. Strasznie boje sie porazki:-(
nie bój się chociaż wiem że mi łatwo mówić a co innego to czuć na sobie:sorry:poczekaj wtedy do tego 43dc i jak @ nie będzie(a bardzo życze aby nie było)to na spokojnie zatestujesz:tak:główka do góry uda się zobaczysz:tak:
Cześć Patrysiu. Ja też będe ubierać choineczke,pewnie mój mały będzie sie patrzył na światełka i będzie miał oczka jak 5 zł:-D:-D
hehe na pewno bedzie patrzał i nawet pewnie mamie coś "podkradnie":-Dmój synek pewnie też bedzie chciał"pomagać":-D
 
nie bój się chociaż wiem że mi łatwo mówić a co innego to czuć na sobie:sorry:poczekaj wtedy do tego 43dc i jak @ nie będzie(a bardzo życze aby nie było)to na spokojnie zatestujesz:tak:główka do góry uda się zobaczysz:tak:

hehe na pewno bedzie patrzał i nawet pewnie mamie coś "podkradnie":-Dmój synek pewnie też bedzie chciał"pomagać":-D
:-D:-D
 
Hej Dziewczynki,

Miłego weekendziku życzymy z Kluskiem. :-)

Olu - my trzymamy kciukaski zaciśnięte cały czas :tak::-)

No i Kasiulku za Ciebie też ;-)
 
Cześć Patrysiu. Ja też będe ubierać choineczke,pewnie mój mały będzie sie patrzył na światełka i będzie miał oczka jak 5 zł:-D:-D
Olu kurcze ja nadal trzymam z Kacperkiem za Ciebie kciuki,nie wiem co Ci powiedzieć z tym testowaniem:zawstydzona/y:

Chyba poczekam :-) mam nadzieje, ze dam rade
 
reklama
Do góry