reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
ja sie melduje:) wlasnie wrocilismy z imprezki bylo lepiej niz myslalam:)jak to u rodzicow;) najadlam sie jak nie wiem samych oczywiscie slodkich rzeczy,bo jakos do mieska i reszty salatek mnie nie ciaglo,zmykam do juterka:),przesylam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
DZIEŃ DOBRY:-)
A ja właśnie umyłam sobie główke:tak:
Jutro są mikołajki tak wiec jak co roku bedziemy już stroić choinke(zawsze lubi sobie szybciej robić nastrój świateczny no i tez dla synka ta choinka)i rozkładamy łóżeczko:-)
A w ogóle to musze Wam się pochwalić, że jedyne co mnie miłego w tej chorobie spotkało to to, że poczułam pierwsze kopniaczki mojego bąbelka.... takie bardzo delikatne ale wyraźne.... cudowne uczucie :-):-):-) JA CHCĘ ICH WIĘCEJ !!!!! :-):-):-)
GRATULACJE kopniaczków:-)
Witam

Nadrobilam zaeglosci w czytaniu- siedze wlasnie w pracy a jutro niestety tez ide- za dobra dla nich jestem :tak:

U mnie narazie bez zmian- @ brak ani widu ani czucia
oby nie przyszła :tak:kiedy testujesz;-)
:-D:-D:-D Pewnie masz racje. A kciuki trzymaj/cie :tak::tak::tak:

Kurcze zjadłam sobie kisiel i chyba Małemu smakuje bo tak sie wygina i łapkami macha że brzuch mi pęka :-D
hehe wiesz że ja prawie o tej samej godzinie jadłam wczoraj kisiel:laugh2:
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
A ja właśnie umyłam sobie główke:tak:
Jutro są mikołajki tak wiec jak co roku bedziemy już stroić choinke(zawsze lubi sobie szybciej robić nastrój świateczny no i tez dla synka ta choinka)i rozkładamy łóżeczko:-)

GRATULACJE kopniaczków:-)

oby nie przyszła :tak:kiedy testujesz;-)

hehe wiesz że ja prawie o tej samej godzinie jadłam wczoraj kisiel:laugh2:

Dzien Dobry

Patrysiu- no wlasnie nie wiem czy testowac czy jeszcze poczekac, raz mi sie zdarzyl tzn przed ostatni cykl 43 dniowy, bo jakos tak co drugi mi sie mieszalo- 30 potem 39 potem 29 potem 43 az, wiec teraz powinien wypadac w miare normalny. Strasznie boje sie porazki:-(
 
Do góry