reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

No to widze,że z tym okresem to różnie bywa
Zobaczymy kiedy do mnie przyjdzie,oby jak najpóźniej:-D:-D
Maggie bidulko może w dzień pośpisz
A mój mały wszystko gryzie,co tylko ma pod ręką,chyba będą zęby wychodzić
Madziu nie pośpie - zabrałam sie za generalne porządki. Robie miejsce dla Kluski w szafce, komodzie itp.
A Kacperek może w wampirka się zamienia :-D:-D:-D Żartuje. Pewnie zębiska idą :tak:
 
reklama
Witajcie kochane moje:-)

Jak tam przygotowania przed świętami??? Ja w tym roku muszę przyznać, że poszłam troszkę na łatwiznę, bo po pierwsze wszystkich zapytałam jakie chcą prezenty:-p a po drugie wszystko kupuję na allegro, żeby się nie męczyć i nie łazić po zatłoczonych sklepach:-D a wigile mamy w tym roku 3 (zresztą tak jak w tamtym), bo na miejscu, czyli u teściów i u moich dwóch Babć:-) więc tak jak w tamtym roku będzie mega zamieszanie, żeby to wszystko pogodzić:-p

Wczoraj mieliśmy wizytę i muszę powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni:-)
siusiak został oficjalnie potwierdzony:-) Bartuś waży 1200g:-D ginek zrobił mi też USG nerek i powiedział, że wszystko jest z nimi w porządku, więc nie muszę się martwić:-) ogólnie mówił, że nie ma się do czego przyczepić i jest zadowolony, że tak dobrze ciąża przebiega:-D życzył szybkiego i łatwego porodu:-) pytałam go o poród w wodzie (w Knurowie jest taka możliwość), ale powiedział, że w sumie to czasem dopiero po przyjęciu do szpitala można podjąć decyzję czy nie ma żadnych przeciwwskazań:tak: następna wizyta 22 grudnia:-D

Buziaczki Wam kochane przesyłam i jestem z Wami cały czas myślami nawet jak się troszkę nie odzywam:sorry:

Pochwalę się Wam naszym brzuszkiem:-D

Zobacz załącznik 185865Zobacz załącznik 185866
 
Witajcie kochane moje:-)

Jak tam przygotowania przed świętami??? Ja w tym roku muszę przyznać, że poszłam troszkę na łatwiznę, bo po pierwsze wszystkich zapytałam jakie chcą prezenty:-p a po drugie wszystko kupuję na allegro, żeby się nie męczyć i nie łazić po zatłoczonych sklepach:-D a wigile mamy w tym roku 3 (zresztą tak jak w tamtym), bo na miejscu, czyli u teściów i u moich dwóch Babć:-) więc tak jak w tamtym roku będzie mega zamieszanie, żeby to wszystko pogodzić:-p

Wczoraj mieliśmy wizytę i muszę powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni:-)
siusiak został oficjalnie potwierdzony:-) Bartuś waży 1200g:-D ginek zrobił mi też USG nerek i powiedział, że wszystko jest z nimi w porządku, więc nie muszę się martwić:-) ogólnie mówił, że nie ma się do czego przyczepić i jest zadowolony, że tak dobrze ciąża przebiega:-D życzył szybkiego i łatwego porodu:-) pytałam go o poród w wodzie (w Knurowie jest taka możliwość), ale powiedział, że w sumie to czasem dopiero po przyjęciu do szpitala można podjąć decyzję czy nie ma żadnych przeciwwskazań:tak: następna wizyta 22 grudnia:-D

Buziaczki Wam kochane przesyłam i jestem z Wami cały czas myślami nawet jak się troszkę nie odzywam:sorry:

Pochwalę się Wam naszym brzuszkiem:-D

Zobacz załącznik 185865Zobacz załącznik 185866
Gratuluje kochana,że wszystko jest dobrze:tak: Śliczny brzusio:-)
 
Mama Sówka - prześliczny, ten twój brzusio - Boziu jak ja Ci zazdroszczę, mam nadzieję, ze kiedyś też będę miała coś tak wspaniałego pod serduszkiem.

Dużo zdrówka dla mamusi i maluszka!!!!
 
Witajcie kochane moje:-)

Jak tam przygotowania przed świętami??? Ja w tym roku muszę przyznać, że poszłam troszkę na łatwiznę, bo po pierwsze wszystkich zapytałam jakie chcą prezenty:-p a po drugie wszystko kupuję na allegro, żeby się nie męczyć i nie łazić po zatłoczonych sklepach:-D a wigile mamy w tym roku 3 (zresztą tak jak w tamtym), bo na miejscu, czyli u teściów i u moich dwóch Babć:-) więc tak jak w tamtym roku będzie mega zamieszanie, żeby to wszystko pogodzić:-p

Wczoraj mieliśmy wizytę i muszę powiedzieć, że jesteśmy bardzo zadowoleni:-) siusiak został oficjalnie potwierdzony:-) Bartuś waży 1200g:-D ginek zrobił mi też USG nerek i powiedział, że wszystko jest z nimi w porządku, więc nie muszę się martwić:-) ogólnie mówił, że nie ma się do czego przyczepić i jest zadowolony, że tak dobrze ciąża przebiega:-D życzył szybkiego i łatwego porodu:-) pytałam go o poród w wodzie (w Knurowie jest taka możliwość), ale powiedział, że w sumie to czasem dopiero po przyjęciu do szpitala można podjąć decyzję czy nie ma żadnych przeciwwskazań:tak: następna wizyta 22 grudnia:-D

Buziaczki Wam kochane przesyłam i jestem z Wami cały czas myślami nawet jak się troszkę nie odzywam:sorry:

Pochwalę się Wam naszym brzuszkiem:-D
Zobacz załącznik 185865Zobacz załącznik 185866
super wieści nic jak tylko się ciezyć i życzyć aby synus dalej zdrowo rósł:-)brzusio słodki:-)

MADZIAS hehe pewnie cos tam juz dziasełka swedzą:-)

MAGGIE ja już mam wszystko i poprane poprasowane pokupione co trzeba teraz tylko łózeczko rozłożyć i gotowe:-)
 
ja juz po zakupach,bankach i sprzataniu przed koleda jestem padnieta i na dodatek mnie bola plecy,nadrobie was kochane wieczorem lub jutro,bo nie wiem o ktorej zladujemy dzisiaj do domu,milego popoludnia
 
reklama
ja juz po zakupach,bankach i sprzataniu przed koleda jestem padnieta i na dodatek mnie bola plecy,nadrobie was kochane wieczorem lub jutro,bo nie wiem o ktorej zladujemy dzisiaj do domu,milego popoludnia
To miałaś zalatany dzień,ja dzisiaj strajkuje nawet obiadu nie robiłam :-p

Agniesiar ja nie mam jak Ci wysłać fluidków,ale życze Ci z całego serca żebyś sie zaokrągliła :-)
 
Do góry