reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Kochane brzuszki rzućcie troszkę fluidków - może jak ich nałapie to też zacznę sie zaokrąglać!!!

No i każdej z osobna życzę spokoju i zdrówka dla was i waszych maluszków!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Życze abyś zafasolkowała:tak:
 
reklama
Hej

Oddali mi prędkośc

:-)Madziaas widziałaś mnie wczoraj bo próbowałam wejść przez komórkę na forum mi weszło ale dalej nie chciało:-D
O załapałam sie na świeże fluidki:-D
Dziewczyny ma do Was małe pytanie :zawstydzona/y: takie trochę wstydliwe :zawstydzona/y: Czy to możliwe, że po duphastonie jest większa ochota?:zawstydzona/y: Bo z tym u mnie po porodzie było kiepsko a teraz to jest mój 4 cykl z duphastonem i od kilku dni to M życ nie daje dobrze, że go cały dzień w domu nie ma:zawstydzona/y: Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam tym pytaniem:zawstydzona/y:
 
Hej

Oddali mi prędkośc

:-)Madziaas widziałaś mnie wczoraj bo próbowałam wejść przez komórkę na forum mi weszło ale dalej nie chciało:-D
O załapałam sie na świeże fluidki:-D
Dziewczyny ma do Was małe pytanie :zawstydzona/y: takie trochę wstydliwe :zawstydzona/y: Czy to możliwe, że po duphastonie jest większa ochota?:zawstydzona/y: Bo z tym u mnie po porodzie było kiepsko a teraz to jest mój 4 cykl z duphastonem i od kilku dni to M życ nie daje dobrze, że go cały dzień w domu nie ma:zawstydzona/y: Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam tym pytaniem:zawstydzona/y:

Acha to dobrze Cie widziałam:)
Paula ja Ci nie pomoge z tym duphastonem,ale to chyba dobrze,że nie dajesz swojemu spokoju:))
 
Hej :-)

Paula nic mężowi nie będzie.... duś go duś póki masz ochotę :-D:-D:-D Niech spłenia swój obowiązek małżeński :-D:-D:-D:-D

Agniesiar ja również przesyłam świeże fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ i trzymam kciuki :-):-).
 
Cześć Madziaas - na tym pierwszy zdjęciu (nie na czerwono) Kacperek strasznie przypomina mi synka mojego kuzyna ... śliczne jest to zdjęcie... :-)

A w ogóle to musze Wam się pochwalić, że jedyne co mnie miłego w tej chorobie spotkało to to, że poczułam pierwsze kopniaczki mojego bąbelka.... takie bardzo delikatne ale wyraźne.... cudowne uczucie :-):-):-) JA CHCĘ ICH WIĘCEJ !!!!! :-):-):-)
 
Cześć Madziaas - na tym pierwszy zdjęciu (nie na czerwono) Kacperek strasznie przypomina mi synka mojego kuzyna ... śliczne jest to zdjęcie... :-)

A w ogóle to musze Wam się pochwalić, że jedyne co mnie miłego w tej chorobie spotkało to to, że poczułam pierwsze kopniaczki mojego bąbelka.... takie bardzo delikatne ale wyraźne.... cudowne uczucie :-):-):-) JA CHCĘ ICH WIĘCEJ !!!!! :-):-):-)
Dziękuje:-)
No to super,że poczułaś pierwsze kopniaczki:tak::-)
 
reklama
Do góry