reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

ale super Kacperek wygląda :-):-):-):-) Madziu ale z niego to już kawał chłopa jest :-D:-D:-D I mine ma niezłą - rzeczywiście rządzi

Teraz tak. nie wiem czy doczytałyście ale będzie Konkurs. Miał ruszyć wczoraj ale ruszy prawdopodobnie dziś.

"Od wtorku rusza na bb konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt aby światecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która mozna rozsyłac do krewnych i znajomych:biggrin2: Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J. Z naszej strony robimy ten konkurs barterowo, ale zależy nam żeby sie udał."

Szykujcie fotki a jak będę wiedziała gdzie je wrzucać to dam znać :tak:
Ja właśnie czytałam o konkursie,myślisz że to zdjęcie co dałam na zamkniętym ostatnio mogłoby być??
No włoski mu pojaśniały i wytarł sobie je troche :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Połączyłam dwa ostatnie :-)

A co z tą bobovitą? Ostatnio się chyba udało?

A co Ci teściówka zrobiła - dopiero doczytałam.
 
Ostatnia edycja:
No to dobrze,jak coś to łącz jak ja zapomne;-)
Dodałam teraz 2 zdjęcia i czekam na zgode na publikacje:-)
Wszechwiedząca jest i w ogóle.szkoda słów:-(
Acha, no to niech sie szybko godzą bo cenny czas ucieka.

Twoja teściowa to jak moja Mama. Wszystko wie, a spróbuj jej coś powiedzieć. :eek: Tak mnie potrafi wnerwić że szok. A w nocy jak pojechaliśmy na Izbe przyjęć to jak zobaczyła że jest kolejka to poszła zajarać i wróciła taka śmierdząca że myślałam że zwymiotuje :szok:
 
Acha, no to niech sie szybko godzą bo cenny czas ucieka.

Twoja teściowa to jak moja Mama. Wszystko wie, a spróbuj jej coś powiedzieć. :eek: Tak mnie potrafi wnerwić że szok. A w nocy jak pojechaliśmy na Izbe przyjęć to jak zobaczyła że jest kolejka to poszła zajarać i wróciła taka śmierdząca że myślałam że zwymiotuje :szok:
No to nieźle:szok:
Ja mam mojej czasem dość.On wczoraj był strasznie marudny,chciał spać ale nie mógł bo go brzuszek bolał i ona najmądrzejsza wiesz.Że jak wyzdrowieje to weźmie go na rączki i takie tam.Ona myśli,że najlepiej wszystko robi a my oczywiście chcemy Mu krzywde zrobić:crazy: Ręce mi opadają czasami
 
Eeeeeeeee no to rzeczywiście.

Klusek się jeszcze nie urodził a ja już tyle mądrości usłyszałam że szok.

Madziu spadam jakiś obiadek zrobić. Klucha głodna...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hello, hello :-D

Ja też w między czasie troszkę pospałam :-):-)

No właśnie jak to jest, niby już grudzień a właśnie zagłosowałam na Kacperka i głosy zaliczone - :-):-):-) Dawaj Madzia na grudzień bo szkoda czasu marnować - trzeba zacząć głosowanie grudniowe.... :tak::-D:-D
 
Do góry