reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Cześć Dziewczynki,

Już a może dopiero po. Opóźniło się wszystko strasznie ale najważniejsze że KTG wyszło w normie. Następne za tydzień. Opłacało się wczoraj leżeć cały dzień. Klusek strasznie szalał i pływał mi w brzuchu, tak więc dwa razy wyszło że mu tętno zanika ale to dlatego że dawał nura i uciekał. Łobuz mały. :-D:-D:-D

Olu - trzymam kciuki a Mały zaciska piąsteczki ;-)
Czesc maggie dobrze ze wszystko ok:) i ze klusek ma sie dobrze!lez i odpoczywaj:)
 
reklama
He he, leże leże.

A pamiętacie Mame Stacha? Była na naszym wątku - testwoałyśmy razem i termin taki sam miałyśmy.

Tak więc Ona już urodziła - 1 grudnia o 19:30 synek Franuś (3300 g) :-)
 
jeszcze ma czas choc niektore dziciaczki sie wczesniej pchaja na swiat:) niech sobie siedzi w brzuniu jak najdluzej:),no ciekawe jak tam Madzia i jej pazurki
 
jeszcze ma czas choc niektore dziciaczki sie wczesniej pchaja na swiat:) niech sobie siedzi w brzuniu jak najdluzej:),no ciekawe jak tam Madzia i jej pazurki
Pewnie ładne bo coś długo to trwa. ;-)

Ale Klucha ma gigantyczną czkawke :-D:-D:-D

Dobra ja na troche uciekam bo musze ochłonąć po wyprawie na KTG. Ale zajrze później :tak:
 
He he, leże leże.

A pamiętacie Mame Stacha? Była na naszym wątku - testwoałyśmy razem i termin taki sam miałyśmy.

Tak więc Ona już urodziła - 1 grudnia o 19:30 synek Franuś (3300 g) :-)
to gratulacje:-)
Cześć Dziewczynki,

Już a może dopiero po. Opóźniło się wszystko strasznie ale najważniejsze że KTG wyszło w normie. Następne za tydzień. Opłacało się wczoraj leżeć cały dzień. Klusek strasznie szalał i pływał mi w brzuchu, tak więc dwa razy wyszło że mu tętno zanika ale to dlatego że dawał nura i uciekał. Łobuz mały. :-D:-D:-D

Olu - trzymam kciuki a Mały zaciska piąsteczki ;-)
no to dobrze:-)
 
Cześć Dziewczynki,

Już a może dopiero po. Opóźniło się wszystko strasznie ale najważniejsze że KTG wyszło w normie. Następne za tydzień. Opłacało się wczoraj leżeć cały dzień. Klusek strasznie szalał i pływał mi w brzuchu, tak więc dwa razy wyszło że mu tętno zanika ale to dlatego że dawał nura i uciekał. Łobuz mały. :-D:-D:-D

Olu - trzymam kciuki a Mały zaciska piąsteczki ;-)
Super,że wszystko oki.Ciesze sie bardzo:-)
A pazurki właśnie skończone,dam fotke potem na zamknięty
He he, leże leże.

A pamiętacie Mame Stacha? Była na naszym wątku - testwoałyśmy razem i termin taki sam miałyśmy.

Tak więc Ona już urodziła - 1 grudnia o 19:30 synek Franuś (3300 g) :-)
Pamiętamy,super gratuluje:-)
:-):-):-) Fajnie fajnie ale ja i tak wole żeby Klusek sobie jeszcze poczekał :-D:-D:-D

Ciekawe jak pazurki Madzi?
:-)

Ide coś zjeść:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Właśnie:-)

Do mnie jutro przychodzi koleżanka zrobić mi tipsy:-)
Pochwal się tipsiakami:tak::-) Ja sobie sama robię ale teraz mi sie żele pokończyly i chyba zażycze sobie od mikołaja na gwiazdkę:-p:-D

Hejka

Ja wlasnie wrócilam ze szkoly- jedna sprawa z glowy :) poszlo gladko. Musze tylko prace napisac i druga ale to juz jutro, bo mam wolne jupi i dopiero w czwartek wracam.
Po cichu powiem, ze narazie @ ani widu ani slychu- ale zyje nadzieje, tylko cos jakos niknie narazie
Trzymam kciuki !!!:-)

Cześć Dziewczynki,

Już a może dopiero po. Opóźniło się wszystko strasznie ale najważniejsze że KTG wyszło w normie. Następne za tydzień. Opłacało się wczoraj leżeć cały dzień. Klusek strasznie szalał i pływał mi w brzuchu, tak więc dwa razy wyszło że mu tętno zanika ale to dlatego że dawał nura i uciekał. Łobuz mały. :-D:-D:-D

Olu - trzymam kciuki a Mały zaciska piąsteczki ;-)
Super, że wsystko oki:tak: Wypoczywaj teraz sobie:-)

A u mnie wszytsko dobrze:) Dobrze mi się spało. Nie bylo pobudek na siusiu:-D Od rana wzięłam się za sprzątanie i tak mam cale mieszkanko sprzątnięte, obiadek zrobiony na dziś:tak: I dwa prania jeszcze tylko powiesic i jedno wstawic:-D
Ale najpierw obejrze sobie serial na polsacie bo zaraz będzie powtorka z wczoraj. :tak: Nie mogłam wczoraj obejrzec bo wpadła do nas koleżanka z kolega i sie zasiedzieli:-D
 
reklama
O ja pierdziele, jak tu teraz cichutko .... Nikogo nie ma, aż głupio tak ... :-)
No to się witam i też zmykam:-) :-)

Buziaki, miłego popołudnia....:-)
 
Do góry