reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

ja tez wierze ze wszystko bedzie ok i u mnie i u maggie i u patrysi:)jak Kacperek trzyma kciuki to musi byc dobrze:) ja juz wiem po czym mnie brzuch bolal wczoraj jadlam drozdzowki z makiem i chyba to to.
Maggie nie denerwuj sie choc napewno jestes wsciekla!kup baterie i napisz czy karuzelka dziala
:-):-)
Oby oby

A Klusek to niezły złośliwiec jest. O 5:21 zaczął wierzgać. No to ja lukam na zegarek że tak wcześnie i ide spać dalej. Chyba z godzine z Nim walczyłam bo tak atakował że szok. Nie chciał spać i tyle. I piąstki, stópki i kolana poszły w ruch. Po godzinie się poddał. :-D
:-D:-D Dobry jest
Kupie kupie. O 12 mam zgarnąć kumpele i jedziemy zakupić bakterie. :-D
Mam nadzieje,że będzie działać

A my idziemy niedługo spacerkiem do Auchan bo mam kupon rabatowy do CCC,ale ważny do jutra:confused2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
WITAM:-)
M pomywa co sobie zagladam do was:tak:
MAGGIE ojej aby działała:sorry:no też bym miała nerwa że chyba chate bym rozniosła:wściekła/y:
JUSTYŚ dobrze ze już lepiej:tak:
MADZIAS ja też nie miałam przespanej nocy tzn.spałam ale pobudki były bo i synek budził a jeszcze do tego mooooocno bolało mnie w okolicach rany po cc czułam się(i w sumie dokucza mi to od dłuższego czasu)jakbym juz właśnie była po porodzie cc:eek:icy z rana tam od środka się dzieje:confused2:

Ja już mówie teraz KCIUKASKI ZA JUTRZEJSZE WIZYTY!!!bo nie wiem czy wejde jutro:tak:
 
Witam Kochane! Ja już po chrzcinakach i dziś były "poprawinki" chrzcinek bo te prawdziwe były wczoraj. Niestety nie dam rady Was nadrobić ale mam prośbę do maggie. Kochana prześlij mi na prywatnym wątku adres tej aukcji na allegro co były te albumiki dla dzieci bo chcę chrześnicy kupić na święta. Tu mogę przgapić dlatego proszę na prywatnym. Kochane jak już będę miała zdjęcia z chrzcinek to wrzucę. Jutro jadę do mamusi troszkę ją odzwiedzić więc jak dam radę to zaloguję się na BB na kompie taty. Jeśli nie to życzę trzymania się w dwupaku dla ciężaróweczek i do usłyszenia w piątek.
 
Ale dziś cichutko.

Chciałam dać znać że żyje. :tak:
SR odbębniona, bakterie niestety nie zakupione.
Kłade się do ucha bo mi znów ciśnienie skacze i puls 100 cały czas. W głowie mi się kręci i ogólnie zakręcona jestem.

Buziaki, słodkich snów
 
Ale dziś cichutko.

Chciałam dać znać że żyje. :tak:
SR odbębniona, bakterie niestety nie zakupione.
Kłade się do ucha bo mi znów ciśnienie skacze i puls 100 cały czas. W głowie mi się kręci i ogólnie zakręcona jestem.

Buziaki, słodkich snów
Odpoczywaj kochana
A jak przyjaciółka??
Nasza "Cl....." przeniosła sie na inny wątek
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko. 27 listopada mialam plamienie implantacyjne wiec ile dni od tego plamienia mogę zrobic test ktory bedzie wiarygodny :)

A skąd wiesz że to plamienie implantacyjne?
Wybacz ale nie każde plamienie w środku cyklu czy po owulacji oznacza plamienie implantacyjne.
Mam wrażenie że dorabiasz sobie do tego jakąś ideologię..
Spokojnie..Zaczekaj do terminu @ i dzień po terminie zrób test. Wtedy wynik będzie stosunkowo wiarygodny.
 
Do góry