reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Ło kurcze, rzeczywiście stronka z Kacperkiem nie działa :-(


maggie pewnie sklada wozek:)

maggie przyszłam sie cieszyć razem z Tobą:-D tylko dawaj foty zebym wiedziała z czego:-D

maggie jak tam wozek:)) ??
Hi hi racje miały - obczajałam wózeczek a potem na poczte skoczyłam. I miałam racje, przyszedł album dla Kluski (piękny jest), przybornik z gratisami (superowe) i coś jeszcze. Porobie foty i wstawie.
 
Hi hi racje miały - obczajałam wózeczek a potem na poczte skoczyłam. I miałam racje, przyszedł album dla Kluski (piękny jest), przybornik z gratisami (superowe) i coś jeszcze. Porobie foty i wstawie.[/QUOTE]

SUPER , ŻE WÓZECZEK PRZYSZEDŁ I ALBUM. :tak:
JUŻ NIEDŁUGO BĘDZIESZ W NIM WOZIŁA SWOJĄ DZIDZIE I WKLEJAŁA ZDJĄTKA DO ALBUMU:laugh2:
 
jeszcze nie:wściekła/y:
zaczęło nam wyświetlać jakis błąd na piecu i wezwaliśmy serwisanta żeby do niego zajrzał i się okazało, że kominiarz nie dopilnował i nam założyli za krótki wyciąg kominowy a że mamy komin wspólny z teściami to nasz piec zasysał z ich przewodu kominowego(oni maja ogrzewanie centralne)sadze i teraz nasz piec jest cały w sadzach i szukamu kogos kto nam to wyczyści bo jak nie to będziemy musieli kupic nowy piec a ten mamy dopiero rok:wściekła/y:

PAULA WSPÓŁCZUJE....CI NIEKTÓRZY FACHOWCY TO TUMANY:no:ZAMIAST POSPRAWDZAĆ WSZYSTKO TO GOŚĆ WOGÓLE ZLAŁ SPRAWE A POTEM TY SIĘ MUSISZ MARTWIĆ EHHH:no:
 
Ło kurcze, rzeczywiście stronka z Kacperkiem nie działa :-(







Hi hi racje miały - obczajałam wózeczek a potem na poczte skoczyłam. I miałam racje, przyszedł album dla Kluski (piękny jest), przybornik z gratisami (superowe) i coś jeszcze. Porobie foty i wstawie.

Maggie- czesc i jak Ci idzie skladanie wózia ?
 
reklama
Czesc Wam pamiętacie mnie...postanowiłam pojśc na urlop ale dzis Was odwiedziłam :) My sie staramy w dalszym ciągu ale juz tak...jak najdzie ochota nic..."bo trzeba" zobaczymy czy @ znow przyjdzie czy może sie udało hehe

Gdy test wyjdzie negatywny to kupie testy owulacyjne-macie już jakieś doswiadczenie z nimi?? Ktore polecacie itp :)
 
Do góry