reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Dziewczyny czy wy wiecie,że mój Bąbelek dzisiaj ma 4 miesiące:szok:
Jak ten czas szybko leci:-):tak:
Zapiernicza, sto lat dla Kacperka
Maggie to ty dostaniesz kopniaka,ja Ci wysyłam rzeczy po Kacperku.
No ten prezencik dałam za błyszczyki:-)
To już nic dla Ciebie nie wysyłam przecież :-p
A Kacperkowi obiecałam gifta na Mikołaja - obrazi się na mnie. I niestety rzeczy po Klusku nie moge mu wysyłać bo nie posiadam :-p:-D:-D
 
reklama
Zapiernicza, sto lat dla Kacperka

To już nic dla Ciebie nie wysyłam przecież :-p
A Kacperkowi obiecałam gifta na Mikołaja - obrazi się na mnie. I niestety rzeczy po Klusku nie moge mu wysyłać bo nie posiadam :-p:-D:-D
Kacperek dziękuje za sto lat i buziaki przesyła:-)
No raczej nie włożył by nic po Klusku bo on młodszy :-D
Moje dwa Bąble śpią:-D


A ja troche padnięta jestem bo porobiłam sporo prania i byliśmy na długim spacerku i w aptece po mleczko dla Kacperka.
Jutro sie chyba nie rusze z domu:-D
U mnie było tak fajnie cichutko bo wszyscy byli na zakupach,ale już wrócili i "ta"(nie teściowa) lata po całej chałupie :eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry