reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
:-D:-D:-D Cześć Olu - no złożony już. Wystarczyło kółka doczepić i rozłożyć rame - nawet blondynka ogarnia. :-D:-D:-D Tylko tak sobie sprawdzałam czy wszystko jest i czy klika tak jak trzeba.

To dawaj fotki pozniej nowej fury Kluseczki :tak:

Mnie sie zaczal Oxford podobac ale narazie Cosatto prowadzi- ale najwazniejsze byle by bylo kogo do niego wlozyc :-D
 
To dawaj fotki pozniej nowej fury Kluseczki :tak:

Mnie sie zaczal Oxford podobac ale narazie Cosatto prowadzi- ale najwazniejsze byle by bylo kogo do niego wlozyc :-D


Hi hi, dam dam, tylko takie lajtowe bo nie chce mi się wszystkiego teraz rozkładać - jutro się pobawię.

Będziesz miała kogo włożyć już niedługo. Ale w sprawie wózka zmienisz zdanie jest pare razy :tak::tak::tak:
 
Pocykałam pare fotek.

To zamówiłam: ST830777.jpg- przybornik a jako gratisy za opóźnienie dostałam: pościel do wózka: ST830778.jpg i kocyk: ST830779.jpg

To Kluseczka dostała od cioci Madzi: ST830780.jpg, ST830782.jpg i od Kacperka: ST830781.jpg

A to wózio: ST830783.jpg
Pościele Klusek ma takie: z misiem ST830784.jpgi z puchatkiem: ST830785.jpg
 
A ja dopiero w domu.Wcześniej byłam na komórce bo nie było mnie w domku
Maggie super pościel,wózeczek i w ogóle wszystko:tak::-)
 
Tak, i woóle to miałam 2 awizo na 2 rzeczy a dostałam 3.
Wszystko super, a niektóre to nawet pięknie pachnie :tak::-)
Ale dostaniesz klapa w tyłek za to wszystko. :eek::tak:
To może znowu masz jakiś gratis jak dostałaś 3 a miałaś 2 awizo:-D
To super,że Ci sie podoba jak pachnie i cicho mi tu. Prezencik dla Kluseczki jest od Kacperka,a reszte to przecież po Nim jest;-)
 
reklama
Do góry