reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

dziekuje kochane za wsparcie.. chodzi mi glownie o to ze kiedys wczodzilam na forum z radoscią.. a teraz jakos przepełnia mnie smutek.. może za tydzień będzie lepiej.. zobaczymy


wiesz kochana to nie 2 cykle tylko juz mineło ponad rok.. około 12 cykli tak mysle.. straciłam rachube.. w tamtym roku w maju ostawilam tabletki pod koniec maja przeszla @ i potem to juz bez niczego.. wykresiki dopiero w lutym zaczelam robic i mam je na komuterze.. z tempką to są 4 pelne cykle teraz piąty.. a wczesniej było tak mniej wiecej srodek i tyle.. zadne wyliczanki ze to juz czy cos, potem zaczelam patrzec uczyc sie, mierzyc.. tempke bede mierzyc i zapisywac.. ciezko mi jest odejsc stąd i nie zagladac.. progesteron badalam i nie jest niski..byl około 19 z groszami na 20 norme ale w 11dpo.. a powinno sie mierzyc go w 7dpo.. mysle ze sie zablokowalam i tyle..

postaram sie sledzic Wasze losy..

nie, no ja wiem ze to nie Twoj 2 cykl staran tylko ze dwa wykresiki...ja tez tak zaczynalam a raczej na poczatku od tak jak popadnie potem liczylm i by jakos w polowie a potem coraz wiecej i wiecej tej wiedzy zaangazowania badan szyjki, tempki, wykres, testy owu...moze wiele cyklow u Ciebie nie bylo trafionych i teraz jak tak skrupulatnie to sie w koncu uda a jak z zolnierzykami, bylas juz u gina??? potwierdzil owu??? bo moj powiedzial: MOZE BYC WYKRES, SKOK TEMPKI, SLUZ PLODNY, BOL OWULACYJNY, FAZA WYZSZYCH I NIZSZYCH, TEST OWU POZYT. - a owu NIE BYC
Kroptusiu a raczej Kroplo nasza, jak się czujesz?

A dobrze, ciagle cos ze mnie wylatuje, jutro mam kontrole zobaczymy czy to nie te nieszczesne wody, ale tocze sie juz powoli, pierw wchodzi wszedzie brzuch a potem ja :-p niby 9 kg na plusie ale M sie smieje ze ubralam dzis spodnice to nogi i rece patyki a brzuch jak balon hiihihi ale to jego zdanie...Ciezko znosze pogode, upaly, od razu zadyszka itp...brzuszek boli i krzyz, codziennie w sumie leze
 
reklama
Dziewczyny wynik betki -> 134,8 mIU/ml i wg załączonej tabelki to 4-5 tydzień ciąży:-):-D:tak:
no to gratulacje - ciesze sie i jak widac wiosna bedzie bardzo dziecinna w przyszlym roku:-):-):-):-)
Witam wszystkie staraczki w 2009 r. :zawstydzona/y:
od jakiegos czas zagladam na wasze forum, ale nie miałam odwagi przywitać sie z wami.:rofl2:
gratuluje wszystkim zafasolkowanym i trzymam kciuki:tak:
a ty tez sie staras?? jak dlugo?? napisz cos o sobie...:-):-):tak:
dziekuje kochane za wsparcie.. chodzi mi glownie o to ze kiedys wczodzilam na forum z radoscią.. a teraz jakos przepełnia mnie smutek.. może za tydzień będzie lepiej.. zobaczymy


wiesz kochana to nie 2 cykle tylko juz mineło ponad rok.. około 12 cykli tak mysle.. straciłam rachube.. w tamtym roku w maju ostawilam tabletki pod koniec maja przeszla @ i potem to juz bez niczego.. wykresiki dopiero w lutym zaczelam robic i mam je na komuterze.. z tempką to są 4 pelne cykle teraz piąty.. a wczesniej było tak mniej wiecej srodek i tyle.. zadne wyliczanki ze to juz czy cos, potem zaczelam patrzec uczyc sie, mierzyc.. tempke bede mierzyc i zapisywac.. ciezko mi jest odejsc stąd i nie zagladac.. progesteron badalam i nie jest niski..byl około 19 z groszami na 20 norme ale w 11dpo.. a powinno sie mierzyc go w 7dpo.. mysle ze sie zablokowalam i tyle..

postaram sie sledzic Wasze losy..
nektarynko - nie poddawaj sie - na pewno sie uda... moze faktycznie - odpusc sobie na jakis czas intensywnasc wchodzenia na forum ale wpadaj od czasu do czasu... kto nam powyjasnia wszystkie zawilosci wykresow i odpowie na mnostwo pytan... wierze, ze ci sie uda i pewnie dolaczysz do naszej dziecinnej wiosny wkrotce...
 
Dzieńdoberek!

Kochana przykro mi, bo myślałam, że to fasolka..ale powiem Ci, że dobrze znasz swoje ciało, bo dobrze wiedziałaś, żę to jeszcze nie teraz...

Dziewczyny wynik betki -> 134,8 mIU/ml i wg załączonej tabelki to 4-5 tydzień ciąży:-):-D:tak:

Rybuś ściskam i gratuluję! :-D

Kroptusiu test zrobiłam w 4 dniu po spodziewanej @. Brzuch nadal mnie boli. @ wciąż brak. Nie wiem co się znowu dzieje cholera jasna!!!!!!!!!! 3 cykle idealnie co do godziny,a teraz jedna wielka dupa! :-( Za tydzień idę do lekarza. Mój M 22 pędzi na badanie a ja 2 dni później z wynikami do gina. Zobaczy się.
A jak Ty się czujesz Kroptusiu?
Olu owocnego urlopu kochanie!

Witam wszystkie staraczki w 2009 r. :zawstydzona/y:
od jakiegos czas zagladam na wasze forum, ale nie miałam odwagi przywitać sie z wami.:rofl2:
gratuluje wszystkim zafasolkowanym i trzymam kciuki:tak:

Witamy kochana! Witamy!
 
Mam na imię Anna, mam prawie 31 lat a mój M 32. 15 wrzesnia minie juz 8 lat od sakramentalnego tak .
staramy sie już od 4 lat jak wszędzie w starankach byly wzloty i upadki ale już teraz pogodziłam się z tym i staramy sie na luzie bez obserwacji i wyliczanek.:zawstydzona/y:
 
Mam na imię Anna, mam prawie 31 lat a mój M 32. 15 wrzesnia minie juz 8 lat od sakramentalnego tak .
staramy sie już od 4 lat jak wszędzie w starankach byly wzloty i upadki ale już teraz pogodziłam się z tym i staramy sie na luzie bez obserwacji i wyliczanek.:zawstydzona/y:

Życzę Ci żebyś dalej pociągnęła fasolkowanie po Kejt i Mamie Sówce!
 
Mam na imię Anna, mam prawie 31 lat a mój M 32. 15 wrzesnia minie juz 8 lat od sakramentalnego tak .
staramy sie już od 4 lat jak wszędzie w starankach byly wzloty i upadki ale już teraz pogodziłam się z tym i staramy sie na luzie bez obserwacji i wyliczanek.:zawstydzona/y:
no to trzymam kciuki i zycze szybkiego zafasolkowania - tutaj sie w koncu wszystkim udaje:-):-):-)
 
nie, no ja wiem ze to nie Twoj 2 cykl staran tylko ze dwa wykresiki...ja tez tak zaczynalam a raczej na poczatku od tak jak popadnie potem liczylm i by jakos w polowie a potem coraz wiecej i wiecej tej wiedzy zaangazowania badan szyjki, tempki, wykres, testy owu...moze wiele cyklow u Ciebie nie bylo trafionych i teraz jak tak skrupulatnie to sie w koncu uda a jak z zolnierzykami, bylas juz u gina??? potwierdzil owu??? bo moj powiedzial: MOZE BYC WYKRES, SKOK TEMPKI, SLUZ PLODNY, BOL OWULACYJNY, FAZA WYZSZYCH I NIZSZYCH, TEST OWU POZYT. - a owu NIE BYC
przepaszam zle zrobzumialam, myslalam ze Ty myslalas (ale pogmtwane) ze to dopiero nasz 2 cykl.. teraz była potwierdzona na bank.. bo było ciałko zółte a to ze moze byc sluzik i skok i te inne a owu nie być to wiem o tym gin mnie uswiadomil.. zolnierzyki byly badane w marcu.. jakos 28mln, 30% ruchliwych reszta to takie leniwce albo wolnostojące.. jakos tak.. teraz bedziemy sprawdzac ponownie co i jak z nimi..
nektarynko - nie poddawaj sie - na pewno sie uda... moze faktycznie - odpusc sobie na jakis czas intensywnasc wchodzenia na forum ale wpadaj od czasu do czasu... kto nam powyjasnia wszystkie zawilosci wykresow i odpowie na mnostwo pytan... wierze, ze ci sie uda i pewnie dolaczysz do naszej dziecinnej wiosny wkrotce...
moze i nie wybaczylabym sobie gdybym nie mogla komus pomoc.. bede zagladac jak ktos bedzie mial klopot to bede czuwac..


Witaj aslowik78
 
ticker.php
 
reklama
Prosze Niuniu..
NIEPŁODNOŚĆ- ZIOŁA KS.SROKI 160g+TEST CIĄŻOW (661186810) - Aukcje internetowe Allegro

oby Ci sie poszczesciło.. chociaz olapolap tez podala w staraniach ile jakich ziol i mozna w zielarskim kupic..

Dzięki:-D

A dobrze, ciagle cos ze mnie wylatuje, jutro mam kontrole zobaczymy czy to nie te nieszczesne wody, ale tocze sie juz powoli, pierw wchodzi wszedzie brzuch a potem ja :-p niby 9 kg na plusie ale M sie smieje ze ubralam dzis spodnice to nogi i rece patyki a brzuch jak balon hiihihi ale to jego zdanie...Ciezko znosze pogode, upaly, od razu zadyszka itp...brzuszek boli i krzyz, codziennie w sumie leze

To powodzenia;-)

Mam na imię Anna, mam prawie 31 lat a mój M 32. 15 wrzesnia minie juz 8 lat od sakramentalnego tak .
staramy sie już od 4 lat jak wszędzie w starankach byly wzloty i upadki ale już teraz pogodziłam się z tym i staramy sie na luzie bez obserwacji i wyliczanek.:zawstydzona/y:

Napisz coś więcej o sobie, badania, lekarze...
 
Do góry