reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
fasolkuj szybko :cool:
Nektarynko- szkoda, mnie tez zaskoczyla @ totalnie, bo juz myslalam ze to juz :(
tak to bywa bidnym wiatr w oczy.. (bez urazy zafasolkowane)
Przykro mi Nektarynko że przylazła ta wredna @ :-(
lajcik malenka.. bedzie lepiej..

a propo chyba mi przeszlo.. wypilam 2 desperadowy i kurczak czuje sie lepiej.. nawet usmiech wrocil.. i chce mi sie tu wchodzic.. kurde zeby mi w krew nie weszlo ze zeby usmiech na twarz przywrocic to zeby nie musiala po piwo siegac..
 
malekna wchodzisz w ustawienia na gorze po lewej

potem masz po lewej taki napisy
Twój Panel Kontrolny
...
Twoi przyjaciele
...
Ustawienia
...
Edytuj Sygnaturę
...

wybierasz to na czerwono
wklejasz to co przed chwilą w posta i dajesz zapisz i juz..
 
fasolkuj szybko :cool:

tak to bywa bidnym wiatr w oczy.. (bez urazy zafasolkowane)

lajcik malenka.. bedzie lepiej..

a propo chyba mi przeszlo.. wypilam 2 desperadowy i kurczak czuje sie lepiej.. nawet usmiech wrocil.. i chce mi sie tu wchodzic.. kurde zeby mi w krew nie weszlo ze zeby usmiech na twarz przywrocic to zeby nie musiala po piwo siegac..

Dobrze to ujelas- u mnie to moj M robi problem jak chce pogadac, wkurza mnie to bo on wielce ma dystans a ja od zmyslow odchodze- a jak slysze od znajomych- spokojnie, przestan myslec no ku...wa jak to zrobic nie da sie, skoro w glowie tylko jakby pieknie bylo juz miec dziecko, na poczatku wystarczy chociaz ciaza ;-), robimy wszystko co potrzeba i zadnych rezultatów nie ma !!! Chyba rzeczywiscie jest zapisane komu sie uda a komu nie. Najgorsze ze kraza juz nade mna mysli "bedzie problem", bo jakby nie bylo to blizej do niego niz dalej. A jakos mnie zlapalo na depreche, a tu jutro wakacje.
Dzwonie do mojego zeby pogadac (jest na nocce, ale tylko pol dnia bo rano jedziemy)a on mi: po co dzwonisz przeciez niedlugo bede w domu, ech..
 
malekna wchodzisz w ustawienia na gorze po lewej

potem masz po lewej taki napisy
Twój Panel Kontrolny
Twój Profil
Edytuj Swój Profil
Dostosuj Profil
Prywatność Profilu
Edytuj Zdjęcie
Twoi przyjaciele
Kontakty i Przyjaciele
Grupy Społecznościowe
Obrazki i Albumy
Ustawienia
Edytuj Avatar
Edytuj Sygnaturę
Edytuj Email i Hasło
Edycja Opcji
Edytuj Listę Ignorowanych
Prywatne Wiadomości
Lista Wiadomości
Wyślij Nową Wiadomość
Śledzone Wiadomości
Edycja Folderów
Subskrypcje Tematów
Lista Subskrypcji
Edycja Folderów
Różne
Przypomnienie o Wydarzeniach
Załączniki

wybierasz to na czerwono
wklejasz to co przed chwilą w posta i dajesz zapisz i juz..

No wlasnie :cool:- ubieglas mnie
 
reklama
Do góry