reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Kroptusiu dziekuje za dobre słowo.. ale niestety juz nie ma nadzieji.. dzis takze tempka na mniej wiecej tym samym poziomie.. wczoraj 36,46 dzis 36,44.. to juz nie ma o czym mówić..

Ide dzis na tą rozmowe zobaczymy co wyjdzie.. narazie dziewczynki


Zauwazylam Slonce ze masz takie same wykresiki jak ja mialam typowa gorka, wzrost tak do 6-7 dpo a jesli nie doszlo do zaplodnienia delikatny opad a przed @ spadek definitywny .. u mnie tez tak to wygladalo 32 cykle, 33 cyklu tempka po 9 dpo delikatnie zaczela rosnac i juz czulam ze cos nie tak i tak sie utrzymala...Ty masz takie swoje 2 wykresiki ja mialam 32...Wiem ze Ci ciezko ale w koncu sie uda, wiesz ile razy ja uciekalam z forum na pare mc i wracalam znow bez zrezultatu...eh...czesto jak jest zaplodnienie wykres jest trojstopniowy, po owu rosnie, potem zagniezdzenie i dalej wzrasta bo sie wydziela wiecej progesteronu...Trzymam kciuki za kolejny cykl...a moze jest zaplodnienie a wina lezy po 2 stronie czyli niski progesteron czy problem z zagniezdzeniem??
 
NEKTARYNKA jeśli naprawde tak czujesz to odpocznij może bedzie inne myslenie mniejsze sie nakrecanie a za tym szybsze zafasolkowanie:tak:

Nektarynka - TULĘ!!!

Kochana przykro mi, bo myślałam, że to fasolka..ale powiem Ci, że dobrze znasz swoje ciało, bo dobrze wiedziałaś, żę to jeszcze nie teraz...
dziekuje kochane za wsparcie.. chodzi mi glownie o to ze kiedys wczodzilam na forum z radoscią.. a teraz jakos przepełnia mnie smutek.. może za tydzień będzie lepiej.. zobaczymy

Zauwazylam Slonce ze masz takie same wykresiki jak ja mialam typowa gorka, wzrost tak do 6-7 dpo a jesli nie doszlo do zaplodnienia delikatny opad a przed @ spadek definitywny .. u mnie tez tak to wygladalo 32 cykle, 33 cyklu tempka po 9 dpo delikatnie zaczela rosnac i juz czulam ze cos nie tak i tak sie utrzymala...Ty masz takie swoje 2 wykresiki ja mialam 32...Wiem ze Ci ciezko ale w koncu sie uda, wiesz ile razy ja uciekalam z forum na pare mc i wracalam znow bez zrezultatu...eh...czesto jak jest zaplodnienie wykres jest trojstopniowy, po owu rosnie, potem zagniezdzenie i dalej wzrasta bo sie wydziela wiecej progesteronu...Trzymam kciuki za kolejny cykl...a moze jest zaplodnienie a wina lezy po 2 stronie czyli niski progesteron czy problem z zagniezdzeniem??
wiesz kochana to nie 2 cykle tylko juz mineło ponad rok.. około 12 cykli tak mysle.. straciłam rachube.. w tamtym roku w maju ostawilam tabletki pod koniec maja przeszla @ i potem to juz bez niczego.. wykresiki dopiero w lutym zaczelam robic i mam je na komuterze.. z tempką to są 4 pelne cykle teraz piąty.. a wczesniej było tak mniej wiecej srodek i tyle.. zadne wyliczanki ze to juz czy cos, potem zaczelam patrzec uczyc sie, mierzyc.. tempke bede mierzyc i zapisywac.. ciezko mi jest odejsc stąd i nie zagladac.. progesteron badalam i nie jest niski..byl około 19 z groszami na 20 norme ale w 11dpo.. a powinno sie mierzyc go w 7dpo.. mysle ze sie zablokowalam i tyle..

postaram sie sledzic Wasze losy..
 
reklama
Komendzie Miejskiej Policji we Wrocławiu. Zaczynam się już stresować. Dziękuję za kciuki! Jutro dam znać co i jak.

Agniesiu trzymam kciuki!:-)
Dziękuję:-)

pamietaj aby jutro takze sie przytulac bo owu od 24h-do 48h moze byc.. jutro koniecznie tez testa zrob

nie nadzieji juz nie ma na ten cykl


pewnie kiedys sie uda..

dziekuje kochana przyda sie bardzo..
Kochana przytulam się, przytulam..:tak::-)
Nie załamuj się Kochana uda się w następnym cyklu.. trzymam kciuki:tak:

Dziewczynki mam wynik Bety.

222,5

Kurcze... będę mamą.:szok:

Mama Sówka - Trzymam kciuki!!!!!!

FLUIDKI DLA WAS KOCHANE:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Gratulacje!!!!!!!!:tak::-D:-D

Gratuluję!!!:tak::tak::-D:-D

dzialaj kochana dzialaj :-p
Działam, działam..:tak::-D
Tylko dziś coś mnie brzusio pobolewa i obawiam się, że to już na @.. bo zawsze mnie tak z tydzień przed boli lub więcej..


A tak dla wiadomości przyszła dzis..
Przytulam Kochana..

Witam wszystkie staraczki w 2009 r. :zawstydzona/y:
od jakiegos czas zagladam na wasze forum, ale nie miałam odwagi przywitać sie z wami.:rofl2:
gratuluje wszystkim zafasolkowanym i trzymam kciuki:tak:
Witaj wśród nas:tak::-)
 
Do góry