reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

ogólnie dobrze od wczoraj nie brudziłam:-)ale troche wczoraj pobolewał mnie i kręgosłup ale tak jest dobrze:tak:


Wiem że to szybko i wogóle wiem że przy drugiej ciąży brzusio szybciej wyskakuje ale normalnie się aż z M dziwimy że tak szybko bo to jest 7 tydzien:tak:to jest brzusio po śniadanku;-)

szybko szybko to moj z 10tc a z 14 mam w albumie, nie udalo mi sie ukryc w pracy jak planowalam :-)

picture4620.jpg

Dziewczyny piękne brzusie:-)
 
reklama
Cześć Kochane!
Piękne brzuszki!
Ja dalej nie mam @, ale boli mnie już długo pod brzuchem. Ciągle myślę, że już nadeszła @, a tu nic. Nie jestem też płaczliwa jak przed @, a to już tydzień jak nie ma@. Kupiłam drygi test i jutro rano go zrobię. Tą maść, którą muszę stosować a nie można jej stosować w pierwszym trymestrze odłożyłam i jutro zobaczę.
 
Cześć Kochane!
Piękne brzuszki!
Ja dalej nie mam @, ale boli mnie już długo pod brzuchem. Ciągle myślę, że już nadeszła @, a tu nic. Nie jestem też płaczliwa jak przed @, a to już tydzień jak nie ma@. Kupiłam drygi test i jutro rano go zrobię. Tą maść, którą muszę stosować a nie można jej stosować w pierwszym trymestrze odłożyłam i jutro zobaczę.


no ja własnie mam 4 dni do @ i tak dziwnie sie czuje, nigdy mnie tak nie pobolewało podbrzusze. zawsze miałam straszne napiecie przed@, ale teraz nie mam nic. no i tempka wachajaca sie od 36.9 do 37.5 teraz utrzymuje sie tak miedzy 37.0 a 37.2... niech to bedzie fasolka:zawstydzona/y: wiem ze sie powtarzam :p jak nie w tym temacie to innym :p sorki, ale to strasznie przezywam :p
 
Mi się spóźnia tydzień. Robiłam test w tym tygodniu w środę albo w czwartek i wyszedł negatywny. Ale dalej go nie ma i dzisiaj jest tydzień więc postanowiłam powtórzyć. Chyba też bym wolała, żeby była to fasolka. Jutro się okaże.
 
no ja własnie mam 4 dni do @ i tak dziwnie sie czuje, nigdy mnie tak nie pobolewało podbrzusze. zawsze miałam straszne napiecie przed@, ale teraz nie mam nic. no i tempka wachajaca sie od 36.9 do 37.5 teraz utrzymuje sie tak miedzy 37.0 a 37.2... niech to bedzie fasolka:zawstydzona/y: wiem ze sie powtarzam :p jak nie w tym temacie to innym :p sorki, ale to strasznie przezywam :p
Nie martw się. Będę trzymać mocno kciuki!:-)
 
reklama
Mi się spóźnia tydzień. Robiłam test w tym tygodniu w środę albo w czwartek i wyszedł negatywny. Ale dalej go nie ma i dzisiaj jest tydzień więc postanowiłam powtórzyć. Chyba też bym wolała, żeby była to fasolka. Jutro się okaże.

ja tez trzymam kciuki :):) daj znac:) oby były ||, a jak nie beda, to nie nie przejmuj i do lekarza odrazu. zcasem jest tak, ze za malo jest w moczu hcg zeby test wykrył. a moze zrobiłabys badanie krwi?
 
Do góry