reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Jak tam Kroptusia zdrówko. Wszystko OK na dopuszczalnym poziomie?

Ja zaraz zmykam uklicic obiadek i do ogrodu posadzić sadzonki.
Jutro M chce jechać do teściowej tzn do mojej mamuśki.
Byście były zdziwione, on sam tam mnie zabiera, nie muszę się go prosić o wyjazd:szok:
Mnie cosik jajniki bolą i cały czas mam apetyt jak smok przez te tabletki, temp pow 37 w 22 dc, przedwczoraj skoczyła, czyli w 20 dc, jak nigdy.

na dopuszczalnym poziomie ok, po omdleniu jakos doszlam do siebie i brzuszek odpoczywa, w srode mam wizyte :-) Piekna tempka oby tak dalej
 
reklama
ja takze zdecydowalam sie na monitoring cyklu, bad. krwi, badanie nasienia meza- nasze wyniki wyszly rewelacyjnie. podczas monitoringu wylapalismy owulacje- moment pekniecia jajeczka..potem podczas monitoringu gin powiedzia- ze b. dobre podloze do zaplemnienia, zagniezdzenia- sporo plynow owulacyjnych itd./teraz czekam na efekty...Gin powiedzial, ze wg. niego cykl powinien byc owocny....zobaczymy...

jesliby nie wyszlo...co mogloby byc przyczyna?..moze glupie pytanie..:dry:
a staram sie juz chyba z 5 cykli i za kazdym...tylko stres..stad wizyta u gina...
 
czesc koleżanki po dluzszej przerwie
wpadłam do was zobaczyc co slychac.. zaraz poczytam... :) ile sie uda....

mam do was pytanko a raczej napiszcie mi co o tym sądzicie.

14go dostałam @ był to czwartek. w sobotę już tylko plamiłam delikatnie bo nie nazwę tego krwawieniem typowo miesiaczkowym:sorry2: w niedziele juz zupełnie czysto tylko lekkie plamki prązowe.. No wiec troszke cofnę czas... W środę kochałam się z mężem oczywiscie wszystko do końca bo przecież przed @ są dni bezpłodne prawda???????:sorry2::confused:
Jak wy myślicie...?
Zawsze moje miesiączki trwały minimum 4-5dni. a teraz coś mi sie rozregulowało czy co... Poprzednia @ też dokładnie 14go kwiet.

pozdr! :happy2:
 
ja takze zdecydowalam sie na monitoring cyklu, bad. krwi, badanie nasienia meza- nasze wyniki wyszly rewelacyjnie. podczas monitoringu wylapalismy owulacje- moment pekniecia jajeczka..potem podczas monitoringu gin powiedzia- ze b. dobre podloze do zaplemnienia, zagniezdzenia- sporo plynow owulacyjnych itd./teraz czekam na efekty...Gin powiedzial, ze wg. niego cykl powinien byc owocny....zobaczymy...

jesliby nie wyszlo...co mogloby byc przyczyna?..moze glupie pytanie..:dry:
a staram sie juz chyba z 5 cykli i za kazdym...tylko stres..stad wizyta u gina...

hmm przyczyn mnostwo moze byc chocby hormony czy blokada psychiczna, badz nie zgra sie wszystko w czasie i przestrzeni jak to ja mowie i tyle :-) czasem wystarczy jeden czynnik nie tak i organizm moze odrzucic ciaze badz nie dosc do zagniezdzenia, ciaza sie moze nie utrzymac z przyczyn wad i odchodzi wraz z @ duzo by mowic no i wg statystyk u zdrowej pary jest ok 40% chyba na ciaze jesli sie przytula w tych dniach ale trzymam kciuki :-):-):-)
 
Witam sie dziewczynyt po weekendzie u mnie nadal brak @ ale chyba sie zanosi,ze przyjdzie,bo brzuch cos dzisiaj pobolewa do gina w srode,dzisiaj go nie ma w gabinecie,bo cos tam w szpitalu ma jakis ciezki porod czy cos tam,troszke mi zal ze nie dzisiaj bo nic sie nie dowiem ale z drugiej strony sie ciesze bo moze @ sama przyjdzie bez lekow,a wogolemi sie wszystko wali,chcialam do lekarza dzisiaj to go nie ma w sumie to powinnam zadzwonic w zeszlym tygodniu na ale ja tak mam ze zawsze czekam na ostatni moment:zawstydzona/y:w srode i czwartek mam zostac dluzej w pracy jak na zlosc,nie wiem,czy zdaze potem do niego w przyszlym tygodniu znowu pracuje na po poludnie to tez nie pojde,oby @ sama przyszla najlepiej jutro!!!

przyszla mamusiu co u Ciebie,nektarynko ciesze sie ze masz takie pozytywne nowiny:tak:,kroczek glowka do gory pewnie okaze sie ze to nic powaznego!
 
hej dziewczynki
matko ale się rozpisałyście..... ufff myślałam że już nie brzebrnę tych stron:-D
morena1062 OGROMNE GRATULACJE
u mnie nadal brak @, śluz biały trochę jakby budyniowy ale taki niezbyt gęsty. Ale fasolki nie przewiduje..... dzisiaj brzuch boli charakterystycznie jak na @ no i cycki zaczynają boleć - też standardowo......
więc wątpię by fasolinka była...:-(
W środę jak dam radę to na test skocze a jak nie to w piątek do gina po coś na wywołanie @.....
Dziewczynki fasolkę się czuje nie??
ja nic nie czuje:-(
Co u Was kochane??
 
czesc koleżanki po dluzszej przerwie
wpadłam do was zobaczyc co slychac.. zaraz poczytam... :) ile sie uda....

mam do was pytanko a raczej napiszcie mi co o tym sądzicie.

14go dostałam @ był to czwartek. w sobotę już tylko plamiłam delikatnie bo nie nazwę tego krwawieniem typowo miesiaczkowym:sorry2: w niedziele juz zupełnie czysto tylko lekkie plamki prązowe.. No wiec troszke cofnę czas... W środę kochałam się z mężem oczywiscie wszystko do końca bo przecież przed @ są dni bezpłodne prawda???????:sorry2::confused:
Jak wy myślicie...?
Zawsze moje miesiączki trwały minimum 4-5dni. a teraz coś mi sie rozregulowało czy co... Poprzednia @ też dokładnie 14go kwiet.

pozdr! :happy2:
Zrob lepiej test. Moze jestes w tej grupie co miesiaczkuja i sa w ciazy.
U mnie niestety plamienie, pozniej tylko 3 dniowe krwawienie, 2 przerwy i znowu plamienie cos mnie tknelo-zrobilam test byl pozytywny, ale to niestety byla ciaza pozamaciczna :-(.
Lepiej nie bagatylizowac plamien....
 
Raczej na pewno jest owulacja. 2 cykle miałam monitorowane więc na 100% była,a 2 kolejne czułam w dniu pękania pęcherzyka ból. W jednym cyklu w lewym jajniku w drugim w prawym. Ogólnie już z tydzień przed @ bolą mnie jajniki. Czasami też jakby szyjka.
Czyli nie mam sie czym martwic tylko do dziela. Dziekuje za odpowiedz!

Morena-serdeczne gratulacje. Dzien z jedna nowa fasolka to naprawde dobry dzien. Wyobrazacie sobie jakby kazdego dnia jedna z nas dowiadywala sie o fasolince?

Kroczek-juz myslalam, ze rocznice slubu macie tego samego dnia co my.Tylko tak naprawde my jej nie obchodzimy-moj maz nie pamieta o zadnych datach-nawet swoich urodzin, a ja jak mam mu przypominac to jakos dla mnie nie jest to samo....
 
Ostatnia edycja:
dziękuje :)
ale to tak wracając, to czyli dzisiaj np juz jestem 'w stanie' owulacji? :-p
bardzo mozliwe..a to co widział lekarz to pewnie był pęcherzy ale Graffa-z niego uwalniaja się jajeczko gotowe do zapłodnienia;)
po owulce ( o ile była) widac ciałko żólte i płyn w zatoce Daglasa a nie pecherzyk
powodzenia!
a jesli chcesz wiedziec czy miałas owulacje to w 2 fazie cyklu zrób badanie progesteronu
pozdarwiam
 
reklama
Nektarynko to super wiadomości. Zobaczysz następny cykl będzie trafiony:-)
a ostatnio szukałam nowego lekarza.. ale chyba raczej go nie zmienie..
ja takze zdecydowalam sie na monitoring cyklu, bad. krwi, badanie nasienia meza- nasze wyniki wyszly rewelacyjnie. podczas monitoringu wylapalismy owulacje- moment pekniecia jajeczka..potem podczas monitoringu gin powiedzia- ze b. dobre podloze do zaplemnienia, zagniezdzenia- sporo plynow owulacyjnych itd./teraz czekam na efekty...Gin powiedzial, ze wg. niego cykl powinien byc owocny....zobaczymy...

jesliby nie wyszlo...co mogloby byc przyczyna?..moze glupie pytanie..:dry:
a staram sie juz chyba z 5 cykli i za kazdym...tylko stres..stad wizyta u gina...
kochana roznie moze byc.. mozecie nie trafic, mozecie jeden dzien przed.. a to chyba tylko 25% szans.. trudno orzec.. ja myslalam ze teraz sie uda.. bo owulka była 13 a przytulanki w 12 i 14dc i jednak nie.. wiec roznie to bywa..
14go dostałam @ był to czwartek. w sobotę już tylko plamiłam delikatnie bo nie nazwę tego krwawieniem typowo miesiaczkowym:sorry2: w niedziele juz zupełnie czysto tylko lekkie plamki prązowe.. No wiec troszke cofnę czas... W środę kochałam się z mężem oczywiscie wszystko do końca bo przecież przed @ są dni bezpłodne prawda???????:sorry2::confused:
Jak wy myślicie...?
Zawsze moje miesiączki trwały minimum 4-5dni. a teraz coś mi sie rozregulowało czy co... Poprzednia @ też dokładnie 14go kwiet.

pozdr! :happy2:
ja ostatnio mam bardzo krotkie @.. zazwyczaj to jest 4 dni a kiedys mialam po 7-8 dni.. odnosnie Twojej.. czy to była @ ze skrzepami? jesli tak to wszystko w porzadku jesli czysta krew to ja bym testa zrobila..
Witam sie dziewczynyt po weekendzie u mnie nadal brak @ ale chyba sie zanosi,ze przyjdzie,bo brzuch cos dzisiaj pobolewa do gina w srode,dzisiaj go nie ma w gabinecie,bo cos tam w szpitalu ma jakis ciezki porod czy cos tam,troszke mi zal ze nie dzisiaj bo nic sie nie dowiem ale z drugiej strony sie ciesze bo moze @ sama przyjdzie bez lekow,a wogolemi sie wszystko wali,chcialam do lekarza dzisiaj to go nie ma w sumie to powinnam zadzwonic w zeszlym tygodniu na ale ja tak mam ze zawsze czekam na ostatni moment:zawstydzona/y:w srode i czwartek mam zostac dluzej w pracy jak na zlosc,nie wiem,czy zdaze potem do niego w przyszlym tygodniu znowu pracuje na po poludnie to tez nie pojde,oby @ sama przyszla najlepiej jutro!!!

przyszla mamusiu co u Ciebie,nektarynko ciesze sie ze masz takie pozytywne nowiny:tak:,kroczek glowka do gory pewnie okaze sie ze to nic powaznego!
no oby w koncu przylazla.. ja nie wiem co to na ta wiosne sie dzieje wszystkie na wywolanie cos dostaja a to @ sie spozniaja nie z powodu fasolek.. dziwne..
 
Do góry