reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

dziewczyny a jaki jest śluz w czasie ciąży?

Ja mam biały i bardzo gęsty i jest go dużo :-).

hej dziewczynki chcialam sie z wami podzielic ta najcudowniejsza wiadomoscia dla mnie otoz jest fasolka:-D:tak:i wg obliczen to juz 5tydzi 2dzien.jestem najszczesliwasz na swiecie a i przy okazji przesylam wam fluidki na te 4 dziewczynki i reszte dziewczynek. buziaczki

Morena wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-)
CZekamy na następne wieści o nowych fasolkach.


A ja byłam z moimi wynikami u gina. Wyniki są dobre, ale ciąża wysokiego ryzyka, więc muszę na siebie uważać. Przede wszystkim nie dźwigać, nie stresować się i uważać ze stosunkami ;-). Fasolka sporo podrosła i teraz wyszło, że to koniec 8 tygodnia- wow :szok:. Już sama nie wiem- co innego wychodzi z miesiączki, co innego z 1 usg i z 2 usg. Teraz wychodzi mi termin 28.12. Trochę daremny- koniec grudnia, no ale co zrobić ;-). Już nawet widziałam bijące serduszko- niesamowite wrażenie to robi, zwłaszcza jak się tego dziecka w sobie nie czuje :tak:. A gin nawet wypatrzył pępowinę. :-)
 
reklama
Dziewczyny ja dziś mam swój wieczór panieński, więc uciekam, a jutro napiszę relację:-) miłego wieczorka:-D

I jak tam po wieczorze panieńskim Kochana?:-)

hej dziewczynki dlugo nie pisalam bo czekalam na @ ale nie przyszla i co dziwnego zauwazylam ze gdy scisne brodawke mam male kropelki i temp mam 37.2:szok: mdlosci mam juz dluzszy czas i zawroty glowy ale myslalam ze to z przemeczenia powiedzcie mi czy ktoras z was miala podobnie :confused:

Ogromne gratulacje Kochana!!!:-D

Czesc dziewczyny,
A u mnie do owulacji jeszcze daleko, a pobolewaja mnie jajniki raz jeden raz drugi i raz nawet jakby macica. Mialyscie kiedys cos takiego?

Mnie jajniki pobolewają przed owólką.:tak:
 
hej dziewczynki chcialam sie z wami podzielic ta najcudowniejsza wiadomoscia dla mnie otoz jest fasolka:-D:tak:i wg obliczen to juz 5tydzi 2dzien.jestem najszczesliwasz na swiecie a i przy okazji przesylam wam fluidki na te 4 dziewczynki i reszte dziewczynek. buziaczki
Gratuluje !!!!!:-):-) Spokojnych 9 miesięcy :-)
 
Kochana mi tez siadaja i to bardzo szybko po krotrzym prasowaniu czy myciu naczyn, ale w 1 ciazy mialam to samo to cos z hormonami a potem jeszcze ciezki brzuszek ...Wrrr jutro ide pic glukoze Ty juz masz pewnie za soba :-) tak tylko mysle czy stac w kolejce by wypic i potem godzine jeszcze czekac czy wejsc od razu przeciez kolejka to do klucia a tak tyle czasu tam bede siedziec sama nie wiem nie chce by mnie zlinczowali:-p


Serdeczne gratulacje tylko juz zostaw te biedne brodawki w spokoju :-)

Kroptusiu ja mam już glukoze za sobą,ale musiałam dwa razy robić wynik bo mi pierwszy źle wyszedł:baffled: No wiem,że ludzie są różni,ale może Cie przepuszczą i nie będzie tak źle
 
ale jesli serduszkowanie bylo o 24- a jajeczko peklo ok 6 rano- to chyba dobrze rokuje?...
:baffled:


co do glukozy...ja mialam beznajdziejna w ciazy- ale lekarz kazal sie nie przejmowac- to tez zalezy od dnia w jakim robisz- wyszlo mi 60...nie pamietam jednostek...no i najwyrazniej to byl moj gorszy dzien, a dzidzia urodzila sie zdrowiutka:tak:
 
Ja mam biały i bardzo gęsty i jest go dużo :-).



Morena wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-)
CZekamy na następne wieści o nowych fasolkach.


A ja byłam z moimi wynikami u gina. Wyniki są dobre, ale ciąża wysokiego ryzyka, więc muszę na siebie uważać. Przede wszystkim nie dźwigać, nie stresować się i uważać ze stosunkami ;-). Fasolka sporo podrosła i teraz wyszło, że to koniec 8 tygodnia- wow :szok:. Już sama nie wiem- co innego wychodzi z miesiączki, co innego z 1 usg i z 2 usg. Teraz wychodzi mi termin 28.12. Trochę daremny- koniec grudnia, no ale co zrobić ;-). Już nawet widziałam bijące serduszko- niesamowite wrażenie to robi, zwłaszcza jak się tego dziecka w sobie nie czuje :tak:. A gin nawet wypatrzył pępowinę. :-)
Uważaj na siebie kochana,dużo odpoczywaj i jak najmniej stresu:-) Wszystko będzie dobrze ;-)
 
Ja dzisiaj padnięta jestem:baffled: Najpierw dentysta,potem pojechałam do castoramy,obi i do auchan na zakupy,uff
 
reklama
Ja mam biały i bardzo gęsty i jest go dużo :-).



Morena wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-)
CZekamy na następne wieści o nowych fasolkach.


A ja byłam z moimi wynikami u gina. Wyniki są dobre, ale ciąża wysokiego ryzyka, więc muszę na siebie uważać. Przede wszystkim nie dźwigać, nie stresować się i uważać ze stosunkami ;-). Fasolka sporo podrosła i teraz wyszło, że to koniec 8 tygodnia- wow :szok:. Już sama nie wiem- co innego wychodzi z miesiączki, co innego z 1 usg i z 2 usg. Teraz wychodzi mi termin 28.12. Trochę daremny- koniec grudnia, no ale co zrobić ;-). Już nawet widziałam bijące serduszko- niesamowite wrażenie to robi, zwłaszcza jak się tego dziecka w sobie nie czuje :tak:. A gin nawet wypatrzył pępowinę. :-)

Super gratuluje kochana...Uwazaj na siebie, nie dzwigaj, nie szarzuj z oknami czy podlogami itd...ja mam ciaze wysokiego ryzyka od samego poczatku skurcze skurcze lozysko przodujace omdlenia plamienia i leze odpoczywam...i ciagle na l4 i juz 26 tydz zaczelam...oby jeszcze te 10 tyg :-)

Kroptusiu ja mam już glukoze za sobą,ale musiałam dwa razy robić wynik bo mi pierwszy źle wyszedł:baffled: No wiem,że ludzie są różni,ale może Cie przepuszczą i nie będzie tak źle

oj poscic nie puszcza napewno nigdy nie puszczaja....poprostu pytam czy kluja pierw potem glukoza i potem znow kluja??

ale jesli serduszkowanie bylo o 24- a jajeczko peklo ok 6 rano- to chyba dobrze rokuje?...
:baffled:


co do glukozy...ja mialam beznajdziejna w ciazy- ale lekarz kazal sie nie przejmowac- to tez zalezy od dnia w jakim robisz- wyszlo mi 60...nie pamietam jednostek...no i najwyrazniej to byl moj gorszy dzien, a dzidzia urodzila sie zdrowiutka:tak:

nie przejmuje sie glukoza raczej skurczami i innymi moimi przypadlosciami ale wizyta na szczescie w srode, a o glukoze tak o pytam :-) Hmmmm skad wiesz ze jajeczko peklo o 6?? tego nie da sie stwierdzic nawet jak bola jajniki :tak: a jajniki ogolnie bola w okolicach owu, moga sporo przed podczas badz po :-) Owu jedynie moze stwierdzic sie przez monitoring, za pomoca wzrostu tempki zmiany sluzu i bolu okoloowulacyjnego mozna jedynie przypuszczac :-) ale jesli serduszkowanie bylo dzien wczesniej to plemniki chyba docieraja w 8h a jajeczko zdolne do zaplodnienia 6h ale potem jeszcze daleka droga zaplodnienie, zagniezdzenie i przebycie daty @ :) 50/50% ciaz obumiera naturalnie i nawet o tym nei wiemy
 
Do góry