reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

hej dziewczynki chcialam sie z wami podzielic ta najcudowniejsza wiadomoscia dla mnie otoz jest fasolka:-D:tak:i wg obliczen to juz 5tydzi 2dzien.jestem najszczesliwasz na swiecie a i przy okazji przesylam wam fluidki na te 4 dziewczynki i reszte dziewczynek. buziaczki

ha wiedziałam ze cos sie trafi..


Witam sie po wizycie u doktorka..

powiedzial ze wykresik ładny dwu fazowy (przed i po owulacyjny) powiedziałam mu co i jak, ze chyba pierwsza owulacja była.. i ze te ziolka piłam i chyba one pomogły.. poza tym popatrzyla na wyniki nic o PCOS nie mówił więc chyba nie mam.. uff.. w każdym razie spisał sobie wyniki do karty pacjentki.. powiedziałam mu ze chce monitorowac ten cykl, to zaprosil najpierw na 11dc (25 maja) potem pewnie 13 i 15dc.. ziolka mam pic, przepisal castagnus.. jesli chce to moge wykupic ale to co pije w wystarczy.. mówił ze faktycznie prolaktyna podwyzszona, ale te ziolka przeciwdzialają niej wiec ok.. yy to chyba wszystko..

PS przepraszam ze sie powtarzam w dwóch tematach ale nie wszystkie czytaja oba.. wiec wybaczcie to powtarzanie
 
reklama
wiedzialas i nic nie mowilas? :-Da skad wiedzialas?:confused:
morena - bo Towje posty były jakbym o sobie czytała w cyklu w którym się udało, a nawet wczoraj pisałam żebyś robiła testa i się pochwaliła II - i co, grzeczna dziewczynka z Ciebie :-D:-D:-D

ha wiedziałam ze cos sie trafi..


Witam sie po wizycie u doktorka..

powiedzial ze wykresik ładny dwu fazowy (przed i po owulacyjny) powiedziałam mu co i jak, ze chyba pierwsza owulacja była.. i ze te ziolka piłam i chyba one pomogły.. poza tym popatrzyla na wyniki nic o PCOS nie mówił więc chyba nie mam.. uff.. w każdym razie spisał sobie wyniki do karty pacjentki.. powiedziałam mu ze chce monitorowac ten cykl, to zaprosil najpierw na 11dc (25 maja) potem pewnie 13 i 15dc.. ziolka mam pic, przepisal castagnus.. jesli chce to moge wykupic ale to co pije w wystarczy.. mówił ze faktycznie prolaktyna podwyzszona, ale te ziolka przeciwdzialają niej wiec ok.. yy to chyba wszystko..

PS przepraszam ze sie powtarzam w dwóch tematach ale nie wszystkie czytaja oba.. wiec wybaczcie to powtarzanie
Nektarynko - no to chyba jest lepiej niż myślałaś. :-) Oby to był Twój cykl.

kasiulek - przed godzinką byłam na poczcie. ;-)
 
Nektarynko - no to chyba jest lepiej niż myślałaś. :-) Oby to był Twój cykl.
racja racja.. szlam do gina jak na skazanie.. owulka powinna byc okolo 28 maja ale to wstepna data a 31 maja mam urodziny.. wiec moze lekko spozniony prezencik.. hihih
Jestem nie zauważana:-(
kochana nic sie nie martw.. po odstawieniu tabsów organizm dochodzi do siebie.. wszystko po swojemu ustawia.. jakie dlugie mialas cykle przed braniem tabletek? teraz organizm musi wyrzucic z siebie wszystko i do 3 miesiecy wszystko powinno sie unormowac
 
Powiem szczerze, że już nie pamiętam. Hormony stosuję od 4 lat. Na początku były plastry później yasminelle. Robiłam w ciągu tych 4 lat może ze 3 miesięczne przerwy. Wiecie ja na razie nie mogę zajść w ciąże ( ze względu na stosowany antybiotyk, który wczoraj skończyła), więc się troszkę boję. Szczególnie, że 06.05 była pewna sytuacja. Przytulaliśmy się z mężem i on mówił, że czuł jak mu coś poleciało do środka, ale później i tak musiał skończyć na zewnątrz. A cykl rozpoczął się mi 18.04.
 
mozesz zrobic test dla pewności.. ale stawiam na to ze po tabsach rgaznzm musi zaczac pracowac na własnych obrotach.. a jeszcze wspominasz ze antybiotyk brałas, to moglo sie przesunac.. dzis dopiero poniedzialek 2 dni spoznienia.. poczekaj jeszcze troszke a jak nie to testa rób i bedziesz wiedziala
 
Mam nadzieję, że przyjdzie @. Też uważam, ze to przez odstawienie tabletek, ale lepiej się upewnić. Dziękuję za odpowiedź.:-)
 
Plecy mi dzisiaj już siadają :-(

Kochana mi tez siadaja i to bardzo szybko po krotrzym prasowaniu czy myciu naczyn, ale w 1 ciazy mialam to samo to cos z hormonami a potem jeszcze ciezki brzuszek ...Wrrr jutro ide pic glukoze Ty juz masz pewnie za soba :-) tak tylko mysle czy stac w kolejce by wypic i potem godzine jeszcze czekac czy wejsc od razu przeciez kolejka to do klucia a tak tyle czasu tam bede siedziec sama nie wiem nie chce by mnie zlinczowali:-p

hej dziewczynki chcialam sie z wami podzielic ta najcudowniejsza wiadomoscia dla mnie otoz jest fasolka:-D:tak:i wg obliczen to juz 5tydzi 2dzien.jestem najszczesliwasz na swiecie a i przy okazji przesylam wam fluidki na te 4 dziewczynki i reszte dziewczynek. buziaczki

Serdeczne gratulacje tylko juz zostaw te biedne brodawki w spokoju :-)
 
Jak tam Kroptusia zdrówko. Wszystko OK na dopuszczalnym poziomie?

Ja zaraz zmykam uklicic obiadek i do ogrodu posadzić sadzonki.
Jutro M chce jechać do teściowej tzn do mojej mamuśki.
Byście były zdziwione, on sam tam mnie zabiera, nie muszę się go prosić o wyjazd:szok:
Mnie cosik jajniki bolą i cały czas mam apetyt jak smok przez te tabletki, temp pow 37 w 22 dc, przedwczoraj skoczyła, czyli w 20 dc, jak nigdy.
 
reklama
hej dziewczynki chcialam sie z wami podzielic ta najcudowniejsza wiadomoscia dla mnie otoz jest fasolka:-D:tak:i wg obliczen to juz 5tydzi 2dzien.jestem najszczesliwasz na swiecie a i przy okazji przesylam wam fluidki na te 4 dziewczynki i reszte dziewczynek. buziaczki

GRATULACJE Morena:-)

ha wiedziałam ze cos sie trafi..


Witam sie po wizycie u doktorka..

powiedzial ze wykresik ładny dwu fazowy (przed i po owulacyjny) powiedziałam mu co i jak, ze chyba pierwsza owulacja była.. i ze te ziolka piłam i chyba one pomogły.. poza tym popatrzyla na wyniki nic o PCOS nie mówił więc chyba nie mam.. uff.. w każdym razie spisał sobie wyniki do karty pacjentki.. powiedziałam mu ze chce monitorowac ten cykl, to zaprosil najpierw na 11dc (25 maja) potem pewnie 13 i 15dc.. ziolka mam pic, przepisal castagnus.. jesli chce to moge wykupic ale to co pije w wystarczy.. mówił ze faktycznie prolaktyna podwyzszona, ale te ziolka przeciwdzialają niej wiec ok.. yy to chyba wszystko..

PS przepraszam ze sie powtarzam w dwóch tematach ale nie wszystkie czytaja oba.. wiec wybaczcie to powtarzanie

Nektarynko to super wiadomości. Zobaczysz następny cykl będzie trafiony:-)

Jestem nie zauważana:-(

Ja też uważam, że organizm musi się sam przestawić i na pewno to zrobi w najbliższym czasie.



A ja zmykam do lekarza odezwę się później. Trzymajcie kciuki.
 
Do góry