reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

hej dziewczynki chcialam sie z wami podzielic ta najcudowniejsza wiadomoscia dla mnie otoz jest fasolka:-D:tak:i wg obliczen to juz 5tydzi 2dzien.jestem najszczesliwasz na swiecie a i przy okazji przesylam wam fluidki na te 4 dziewczynki i reszte dziewczynek. buziaczki
 
reklama
dziekuje za gratulacjie i czekam na wasze fasolki ten wysyp wiosenna pora nie moze sie zatrzymac.wiec kochane trzymam bardzo mocno kciukasy za wasze przyszla fasolki:tak:

Kochana ja też mam nadzieję, że niebawem zobaczę II kreseczki na teście, bo ustaliliśmy z Narzeczonkiem, że skoro druga @ już przyszła to zaczniemy staranka w podróży poślubnej:-D a może od razu nam się uda:tak:
 
Witam wszystkie dziewczynki po weekendzie!
Gratuluję fasolki Morena!
Ja miałam dostać @ w sobotę i póki co nic. Wczoraj bolały mnie sutki. Ale wydaje mi się, że to opóźnienie wynika z tego, że jest to pierwszy cykl od odstawienia tabletek anty.
 
reklama
Do góry