reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
mam tesciora jak myslicie zrobic teraz czy poczekac do jutra ?? mam taki co podobno wykrywa ciaze na 3 dni przed @
 
A Ty piekna tez na dniach tescik

Ja czekam do jutra- to wkoncu dzien spodziewanej


ja bez testowania,...wiem ze nie jestem w ciazy chociaz wszystkie znaki na niebie i ziemii cos innego wskazuja..na @ sie nie zapowiada, piersi mam nabrzmiale i bolace, sluz dosyc specyficzny...i beta sprzed 3 dni 1,2 - takze nic z tego..
 
mam tesciora jak myslicie zrobic teraz czy poczekac do jutra ?? mam taki co podobno wykrywa ciaze na 3 dni przed @

A skad wogole jestes na Slasku

ja bez testowania,...wiem ze nie jestem w ciazy chociaz wszystkie znaki na niebie i ziemii cos innego wskazuja..na @ sie nie zapowiada, piersi mam nabrzmiale i bolace, sluz dosyc specyficzny...i beta sprzed 3 dni 1,2 - takze nic z tego..

A moze jednak- ja tam sie nie znam na becie- ale skoro tak mowisz
 
no i klapa,jedna krecha:-(,wiedzialam,ze tak bedzie ale na dnie serducha mialam ogromna nadzieje,najgorsze jest to,ze brak objawow @,nic nie zapowiada,ze przybedzie:no:
 
reklama
Do góry