reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Zrobiłam ten cholerny test. Jedna gruba krecha:-(
No ale dziś dopiero 29dc.. no i test baardzo długo w szafce leżał.. No nic czekam na @ a potem znów igraszki, aż do skutku:-D
kochana głowa do góry.. test może i długo leżał ale był zapakowany odpowiednio.. sprawdz date waznosci ale one maja 3 lata bodajże.. teraz bedziesz mogła rogówke wypróbować..
 
reklama
Mexi Wielkie Gratulacje!!!!!! teraz dbaj o siebie i o fasolkę:tak:
U mnie nici z fasolki,w poniedziałek dostałam @ :wściekła/y::no: a tak ładnie się staraliśmy:angry: ale jestem zła:wściekła/y:!!

Monika trzymam za Ciebie kciuki w przzyszłym cyklu. Ja tylko dodam, że w dzień przed owulką jak się staraliśmy, to leżałam potem z pół godziny z nogami na ścianie :-D, żeby plemniki zaleciały jak najdalej :-D. Może i głupie, ale się udało :tak:.

Witajcie kochane Staraczki!!
Nie było mnei tu mnóstwo czasu, ale pojawiam się znowu- ja i moje DWIE KRESECZKI!!!
Udało się i to zupełnie niespodziewanie, nie spodziewałam się tego zupełnie, ale maleństwo już jest więc przesyłam Wam MNÓÓÓÓÓSTWO FLUIDKÓW

Witam i gratuluję :-).


No i @ jest. ALe po @ nie ręczę za swoje czyny:-D i to na rogówce:rofl2:

Hmmm no trudno. Ale nie w tym cyklu, to a nóż w następnym :-). Oby w rogówce nie poszły sprężyny :-D.


A ja mam pytanie do zafasolkowanych a zwłaszcza Maggie ------> kochana od którego tygodnia ciebie zaczęły męczyć te mdłości? Trochę się tego obawiam, bo nie chcę, żeby się w pracy za szybko zorientowali :baffled:. Mi wychodzi z obliczeń i różnych kalkulatorów, że to koniec 5 tygodnia. Mam jeszcze jedno pytanie: od którego tygodnia widać ciążę na usg, bo słyszałam, że jak się pójdzie za szybko, to jeszcze nic nie widać i każą przyjść później. Dziewczyny w necie różnie piszą, że od 4 do nawet 8 tygodnia :szok:. No ale 8 to trochę późno, w końcu to już koniec 2 m-ca i żeby jeszcze nie było nic widać????? Dziwne :eek:.
 
Wiem,wiem, że to nie tak hop siup.. w 2008 tez się staraliśmy ze dwa cykle i nic. No ale teraz bliżej wakacji to człowiek bardziej wyluzowany będzie to może wtedy się uda.:tak: My z mężem ustaliliśmy fikanie codziennie w tym cyklu, jak tez nic nie wyjdzie to w nastepnym co drugi dzień. Kiedyś w końcu musi się trafic:tak::-D Aaaa i nie będę pisac o objawach bo to przeciez głupie:-p Bo w dniu @ lub po kiedy się spóźnia to chyba można coś odczuc. A nie.. ja Wam pisałam o objawach i sama się nakręcałam jak katarynka:-D
Teraz wciskam na luuz:tak::-)
 
A ja mam pytanie do zafasolkowanych a zwłaszcza Maggie ------> kochana od którego tygodnia ciebie zaczęły męczyć te mdłości? Trochę się tego obawiam, bo nie chcę, żeby się w pracy za szybko zorientowali :baffled:. Mi wychodzi z obliczeń i różnych kalkulatorów, że to koniec 5 tygodnia. Mam jeszcze jedno pytanie: od którego tygodnia widać ciążę na usg, bo słyszałam, że jak się pójdzie za szybko, to jeszcze nic nie widać i każą przyjść później. Dziewczyny w necie różnie piszą, że od 4 do nawet 8 tygodnia :szok:. No ale 8 to trochę późno, w końcu to już koniec 2 m-ca i żeby jeszcze nie było nic widać????? Dziwne :eek:.


ja w pierwszej ciazy bylam w 5 tyg 6 dzien(tak wykazalo na usg) i bylo widac:tak::tak::tak:wiec spokojnie juz mozesz umawiac sie ze swoim ginem;-)
 
Hej Dziewczyny

Zrobiłam dziś test i wyszły DWIE GRUBE KRECHY :-). Zdjęcie wrzucę jak znajdę kabel albo Maggie (bo wysłałam jej Mmsem).

Nadal nie mogę w to uwierzyć :-)
 
suuuper OGROMNE GRATULACJE!!!!

ja jutro na 100% testuje- widze worek sie rozwiazal :-)


aguniak -- jak sie czujesz?
 
reklama
Do góry