reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

maggie - kochana czekam z niecierpliwoscia na wyniki betki :-) ja sie nie moge doczekac 23 jeszcze tyle czasu na wizyte bedzie akurat 22 tydz i sie wsio dowiem oby dobre wiesci...i siedzenie w domu do konca ciazy, groszek tam cudnie kopie ze az pilot podskakuje ;-) no i podam czy me przeczucia sa prawdziwe czy bedzie Kacperek
 
reklama
no ja nie wiem co sie ze mna dzieje...rano plamilam delikatnie takim rozowym sluzem ( przepraszam za szczegolowy opis ), dosłownie dwie kropelki...do teraz nic a nic..a teraz znowy taki ledwie rózowy sluz..a @ nie ma...zaczynam sie bac o to co to moze byc..
 
maggie - kochana czekam z niecierpliwoscia na wyniki betki :-) ja sie nie moge doczekac 23 jeszcze tyle czasu na wizyte bedzie akurat 22 tydz i sie wsio dowiem oby dobre wiesci...i siedzenie w domu do konca ciazy, groszek tam cudnie kopie ze az pilot podskakuje ;-) no i podam czy me przeczucia sa prawdziwe czy bedzie Kacperek
ja trzymam kciuki, zebys nie musiala isc do szpitala tylko najwyzej lezec w domku...to zawsze znosniejsze jest...

no ja nie wiem co sie ze mna dzieje...rano plamilam delikatnie takim rozowym sluzem ( przepraszam za szczegolowy opis ), dosłownie dwie kropelki...do teraz nic a nic..a teraz znowy taki ledwie rózowy sluz..a @ nie ma...zaczynam sie bac o to co to moze byc..
no to jest nadzieja bo jak nie ma @ to ciagle jest nadzieja na fsolke...
 
Cześć, jestem już w domu, niestety samotna, bo Stasiek został u dziadków, zajmą się nim bo chory i tak do przedszkola nie pójdzie. Małż wybył na basen a ja leżę w łóżeczku i doszukuję się powodów mych niepowodzeń.

Czy znacie jakąś państwową placówkę w Warszawie od leczenia niepłodności?
Jak mieszkałam w Łodzi chodziłam do Centrum Zdrowia Matki Polki. W stolicy zapewne też jest taka poradnia. Chciałabym aby to miejsce nadawało się później na poród czyli zapewne jakiś dobrej sławy szpital. Będę wdzięczna za pomoc.
 
maggie - kochana czekam z niecierpliwoscia na wyniki betki :-) ja sie nie moge doczekac 23 jeszcze tyle czasu na wizyte bedzie akurat 22 tydz i sie wsio dowiem oby dobre wiesci...i siedzenie w domu do konca ciazy, groszek tam cudnie kopie ze az pilot podskakuje ;-) no i podam czy me przeczucia sa prawdziwe czy bedzie Kacperek
Jak tylko odbiore i dotre przed kompa to napisze co i jak. A wogóle to postanowiłam jeszcze zrobić morfologie, OB i żelazo. I zastanawiam się co jeszcze: toksoplazmoze??? Kroptusiu Ty na bank będziesz wiedziała. Czekam z niecierpliwością na Twoją wizytę. Będzie dobrze - musi być.
no ja nie wiem co sie ze mna dzieje...rano plamilam delikatnie takim rozowym sluzem ( przepraszam za szczegolowy opis ), dosłownie dwie kropelki...do teraz nic a nic..a teraz znowy taki ledwie rózowy sluz..a @ nie ma...zaczynam sie bac o to co to moze byc..
Jak @ nie ma to dobrze, jak tak będzie do rana to biegnij po teścik.

Cześć, jestem już w domu, niestety samotna, bo Stasiek został u dziadków, zajmą się nim bo chory i tak do przedszkola nie pójdzie. Małż wybył na basen a ja leżę w łóżeczku i doszukuję się powodów mych niepowodzeń.

Czy znacie jakąś państwową placówkę w Warszawie od leczenia niepłodności?
Jak mieszkałam w Łodzi chodziłam do Centrum Zdrowia Matki Polki. W stolicy zapewne też jest taka poradnia. Chciałabym aby to miejsce nadawało się później na poród czyli zapewne jakiś dobrej sławy szpital. Będę wdzięczna za pomoc.
Ja nie znam żadnej państwowej. Niestety nie pomogę.
Nie doszukuj się objawów niepowodzeń bo jeszcze nic nie wiadomo. A jakby co, to na nowy cykl zaopatrz się w oeparol i castagnus i będzie dobrze. :-)

Kurcze mnie na spacerze brzuch zaczął boleć. Łyknęłam nospę i zaraz sie kłade.
 
Ostatnia edycja:
WITAM;-)
PRZYSZŁA MAMUSIA @ nie ma to jest nadzieja tylko oby tego plamienia nie było za często,bo też nie jest za dobrze jeśli byś była w ciąży:sorry:a życze jak najbardziej aby fasolka była:tak:
MAMA STACHA kobitko ty się aż tak nie załamuj trzeba próbować,a może na monitoring zacząć chodzić i wtedy gin pomoże w jakim cyklu można zacząc staranka;-)
GOSIU no tak biedaczek męczy się przez ten katar i kaszel,ale mam nadzieje że już jutro będzie lepiej:tak:
MEGGIE I NEKTARYNKA och będe czekać na wieści z betki:-)
 
KROPTUSIA rozumiem,że teraz byście chcieli synka tak:tak:ja bym chciała z moim M córeczke co jak będą staranka to celujemy w dziewuszke:-Dno a jak się nie uda to nic ważne że próbowaliśmy;-)A WOGÓLE ABY BYŁO ZDROWE TO NAJWAŻNIEJSZE:-)
 
reklama
Do góry