reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

łap ile potrzebujesz!!!!!:-D:-D:-D
i dla reszty staraczek-----------------------------------------------------------------------------------------
ja tez ja tez.. lapie:-)
Witajcie moje kochane Dziewuszki! ;-)
Widzę,że dzieje się tu, oj dzieje. Wszystkim zafasolkowanym GRATULUJĘ! Juz nawet nie jestem w stanie spamiętać,które z Was są tymi szczęściarami. :-)
Mam takie małe pytanko do Was. Ponieważ jak zwykle mój cykl jest długi i owulacja była dopiero w 23 d.c. to jak myślicie kiedy dobrze by było zrobić test? Dzisiaj dopiero 25 d.c. więc jeszcze muszę poczekać. Troszę mnie podszczypuje jakby w brzuszku,ale nie wiem co to może być. ehh.. Cierpliwość się przyda na najbliższy tydzień. :-D
mysle ze najlepiej wrocic test 14 dni od owu czyli 23+14 czyli w 37dc.. ale mysle ze nawet w 33 tez test powiniem dac dobry wynik..

@@@ sie pojawila...:(

uuu co za pech.. a odtanczylas taniec szamana i pieosenke na odgonienie @?
 
reklama
oby to wystarczyło. Tak sie zastanawiam co mam jeszcze powtórzyć z badań w okresie owulki?? teraz zrobiłam też estradiol - 48,2 - norma do 160 i terstosteron <20 i też w normie...zrobię na pewno prolaktynę
 
oby to wystarczyło. Tak sie zastanawiam co mam jeszcze powtórzyć z badań w okresie owulki?? teraz zrobiłam też estradiol - 48,2 - norma do 160 i terstosteron <20 i też w normie...zrobię na pewno prolaktynę

Gosiu - ja tak zwlekam z tymi badaniami - napisz, czy sama się zdecydowałaś, czy lekarz Ci kazał je zrobić?
 
Witam się Wieczornie :-)

Czesc dziewczynki. Maggie okazuje sie ze twardnieje mi macica i dlatego mialam skurcze. Musze brac nospe i lezec,strasznie sie balam jak do niego jechalam wczoraj. Milego dnia dziewczynki:)

Dobrze że już wiesz co to było. Leż i wypoczywaj. Przytulam... Trzymaj się Słońce ;-)

Witam Was wszystkie, chciałam do Was dołączyć jeśli można :-)Oboje z mężem staramy się o rodzeństwo dla naszego synka i tak pół roku już zleciało i nic. Cztery cykle na clo i duphastonie a teraz sobie zrobiłam badania hormonalne. Nie mamy czasu czekać bo lata lecą nieuchronnie:-:)-:)-( Z wyników wygląda, że wszystko mam w normie ale jakoś tak pęcherzyk nie chce pękać... Mam nadzieję, że dołączenie do Waszego forum sprawi, że szybciutko zafasolkuję bo jak zobaczyłam ile Was jest to szok :szok::szok::szok: i tyle już "zaskoczyło":happy::happy::happy:

Pozdrawiam wszystkie cieplutko...
Witaj Kochana. Jak wyniki ok to i dzidzia pryjdzie. Z naszym wsparciem szybciutko zafasolkujesz :-)
@@@ sie pojawila...:(
Wredna no. Wiem co czujesz, ale obiecuje że już jutro będzie lepiej. Nowy cykl i nowa szansa :-)
Jejku jakie tu pustki!
Och moje kochane,mam ogromnego doła. :-( Czym to jest spowodowane? Jestem niby po owulce,ale aż tak.... Buuu... Boję się końca tego cyklu. Sama myśl o @ przyprawia mnie dzisiaj o łzy. Masakra!
kaisulek - co to ma być, głowa do góry. Masz myśleć pozytywnie bo pozytywne myślenie to już połowa sukcesu. Owu była, pęcherzyk pękł, będzie dobrze :-):tak: Ogarniaj się Kochana, jutro idźcie sobie na spacerek, wystaw buzie do słoneczka (oby nie padało :-D:-D:-D) i chce Cie 'przeczytać' uśmiechniętą. :tak::tak::tak::tak:
Ja właśnie biję się z myślami, czy rano zrobić test, czy nie.... Nie chcę się rozczarować..., chcę jeszcze nacieszyć się nadzieją. Trochę się cykam, a @ jak nie było tak nie ma.....
A który to dc???? Jak około @ to testuj Kochana - tak to się będziesz nakręcać w jedną lub drugą stronę.


:-):-):-) Dziewczyny zostawić Was na pół dnia a tu takie czarnowidztwa. Ogarniać mi się tu raz dwa. Wiosna idzie..... Główki do góry.....
 
Gosiu - ja tak zwlekam z tymi badaniami - napisz, czy sama się zdecydowałaś, czy lekarz Ci kazał je zrobić?
sama postanowiłam je zrobić, w tym miesiącu zamiast iść po kolejną receptę na clo i duphaston i zapłacić za wizytę 100zl to postanowiłam zrobić te badania - poczytałam na forum jakie mam zrobić i już. Jak na razie wyszło taniej bo 90 zl:-):-):-)
 
Witam Was dziewczynki!!
Widzę,że mamy tu nowe fasoleczki:-):tak::-D Gratuluję
U mnie zaczął się @ czekam jak się skończy i bierzemy się za dalsze staranka,jednak nie odkładamy staranek,przekonałyście mnie:tak:
Pozdrawiam
Miłych snów
 
witam staraczki:-)
mam problem: pierwszą ciąże poroniłam w 11tc:no2:(strasznie to przeżyłam)
teraz staramy sie na nowo,i tu jest właśnie ten problem. przed poronieniem miałam strasznie równe cykle a teraz....załamka próbujemy już 4 miesiąć i nic nam nie wychodzi myślałam ze w tym mieśiacu trafiłam w owul a tu przyszła @ aż 4 dni za wcześnie:crazy: co mam robić:hmm:
 
reklama
Do góry