reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
cześć staraczki,

witam w kończącym się weekendzie...nie było mnie raptem 1,5 dnia i co? Fasolka- ninonka- moje ogromne gratulacje kochana!

Nowo przybyłe na forum witam serdecznie.
Dziś 2 dc więc jeszcze muszę poczekać na serduszkowanie:) hihihihi. Mam nadzieję, że tym razem się uda.
Ninonka- podniosłaś mnie na duchu tymi II kreskami. Jesteśmy w podobnej sytuacji odnośnie odstawienia tabsów. Ja też niedawno i bardzo się martwię czy owu wróciła i wogóle. Ale skoro tobie się udało to i mnie może....
Jakieś rady? co robiłaś aby się jakoś wspomóc w starankach?

śpijcie dobrze....
 
Ninonka

Czekam na wyniki bety i trzymam kciuki :))


Beti1975

Czekam na nowy przepis :))

karo85

Udac sie uda napewno pytanie tylko w ktorym cyklu...trzymam mocno kciuki :-)

elfa75

Niezla wstrzemiezliwosc :)) Pociesze Cie ze w cyklu jak zaszlam w ciaze mielismy przymusona wstrzemiezliwosc (M wyjechal) wiec jak wrocil na chwileczke od razu go zbalamucilam z tesknoty :zawstydzona/y: co sie okazalo w dzien owu badz dzien przed w nocy dokladnie z 17/18 dc a 19 juz skok tempki :) a potem znow wyjazd hihih i okazalo sie strzalem w dziesiatke :-) na co totalnie nie liczylam (najzwyczajniej odposcilam z uwagi na inne problemy zyciowe - zmiana pracy)

Pyszczek

Moze to byla ciaza biochemiczna i odeszla z dniem @....cien szansy jest....Trzymam kciuki by nastepnym razem krecha sie wyostrzyla...Dlatego ostrzegaja by nie robic przed dniem @ bo potem rozczarowanie czesto

Marzenixx

Pamietam jak sobie pisalysmy na poczatku tutaj na staraczkach a to juz polowa stycznia....Trzymam mocno kciukasy, moze bedziesz gonic nas wrzesniowki jako pazdzierniowka :-)

_____________________________________________________________
Dziewczyny a ktoras z Was moze w najblizszym czasie bedzie testowa bo jak tak to sie chwalic nie moge nadazyc po tych Waszych suwaczkach :)) Ja dzis spalam od 4-6 wiec ledwo w pracy patrze na oczy, do tego dziecko kaszlalo i sie martwilam czy dac do przedszkola...

Cos dziwnego tez mi sie przyplatalo, wczoraj zrobilo mi sie niedobrze (caly w sumie dzien) ale nie zwracalam tylko sama slina a wieczorem plulam juz krwia i sie b. zmartwilam :-( mam nadzieje ze to cos podraznilam bo nie chce dopuszczac choroby mamy (miala m.in to samo jak zaczynala chorowac) :-(
 
Witaj Ninonka, ja również chciałabym się dołączyć do długiej listy gratulacji, życzę pozwodzenia.Pamiętam jak ja po długich wyczekiwaniach na swojego pierwszego dzidziusia, równiez zrobiłam test nieco szybciej niż data @ i wyszły 2 kreseczki, myślałam, że padnę ze szczęścia a po 9 miesiącach przyszedł na świat mój synek. Mam nadzieję, że i my wszystkie na tym wątku po kolei będziemy mogły chwalić się 2 kreseczkami i pprzeżywać wszystko wspólnie. pozdrawiam wszystkich
 
Czesc dziewczyny na porannej kawce..

Ja juz w pracy...

Mam cichutka nadzieje ze w tym cyklu nam sie uda, juz odliczam dni do przytulanka, 4 dni zostało, 5 - 6 do owulki...

Trzymajcie dziewczyny za mojego m, aby załatwił L-4 i aby mu poszło na rozmowie kwalifikacyjnej.. (pisałam wam wczesniej, ze w jego obecnej pracy sa zwolnienia i moj m tez traci prace)..

Zycze udanego dnia!
 
reklama
"Ninonka" kochana ogromne gratulacje!!Bardzo sie ciesze:-)u mnie nie ciekawie ledwo wyszlam z jednej choroby(grypa jelitowa)a od wczoraj mam zwypla grype ehh masakra.nie wiecie dziewczyny czy lepiej odlozyc starania o bobasa az wyzdrowiee czy starac sie o fasolke podczas choroby bo w sumie teraz mam dni plodne??i jak z folikiem nie koliduje to z tym ze biore jakies lekarstwa na grype??(nie sa to antybiotyki))pozdrawiam kobitki i czekam na odpowiedz:-):-)
 
Do góry