reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Pyszczek witaj! jasne że jestes tu mile widziana :tak: Ja udzielam sie wszędzie po trochu:-) Za ciebie też kciuki trzymam jak i za reszte ;-)
Dziekuje Ci... :)
 
reklama
Dziewczyny żal mi mojego mężusia, futruje go witaminkami bo ma słabe wyniki nasienia, lkarnityna, zenszeniem, maca, daje mu jesc sałatki z selera i energia sexualna go rozsadza :)) a ja mu nie pozwalam teraz sie kochac bo czekam na owulke ... tak mi radzil lekarz aby od @ nie wspołyc do 13, 14 dc ... zostało nam tylko 7 dni..do owulki ale moj mezulek juz jest taki "naładowany"...kurde musz byc twarda, jeszcze ani jednego cyklu nie dotrwalismy z dłuzsza wstrzemiezliwością, a chce koniecznie spróbowac czy to nam pomoze... zal mi go tylko i niewiem jak go udopruchac
 
Wow, elfa - ja mu współczuje, mój jest w stanie wytrzymać max około tygodnia. Może jakiś wysiłek fizyczny pomoże - siłownia, łyżwy, wiesz, niech się zmęczy porządnie.:tak:
 
Dziewczyny żal mi mojego mężusia, futruje go witaminkami bo ma słabe wyniki nasienia, lkarnityna, zenszeniem, maca, daje mu jesc sałatki z selera i energia sexualna go rozsadza :)) a ja mu nie pozwalam teraz sie kochac bo czekam na owulke ... tak mi radzil lekarz aby od @ nie wspołyc do 13, 14 dc ... zostało nam tylko 7 dni..do owulki ale moj mezulek juz jest taki "naładowany"...kurde musz byc twarda, jeszcze ani jednego cyklu nie dotrwalismy z dłuzsza wstrzemiezliwością, a chce koniecznie spróbowac czy to nam pomoze... zal mi go tylko i niewiem jak go udopruchac
kochana trochę mnie dziwi zalecenie lekarza, bo nawet do badania oddaje się najdłużej po 5 dniach wstrzemiezliwości, nawet pyt. się lakarza o to i lepsze są świeższe plemniki i kazał tak 2 góra 3 wytrzymywać. Dziwne zalecenie?!
 
maggie_f W tym cyklu moja owulka troszkę oszukała suwaczek - była chyba wczoraj a nie dzisiaj, bo dziś już mam temkę podwyższoną 36,75... A staranka były i wczoraj i przedwczoraj wieczorem :-):-):-) Więc zobaczymy co z tego będzie ;-)

Kinga85 moja rówieśniczko! ( o ile dobrze rozszyfrowałam nick) - ja za Ciebie też trzymam kciuki! I Pozdrawiam :-):tak:
 
czesc dziewczynki:) ja dopiero teraz pisze, ale czytałam was dzielnie po troszku od ranka;)
maggie kasiulek no to chyba testujemy razem;) co prawda ja termin @ mam na 25, ale chyba nie wytrzymam i bede testowac w piatek razem z wami;)mam nadzieje ze bedziemy sie razem cieszyc;)

ninonka GRATULUJE!!!!!!!!!!!:):)
 
elfa - ja tam się zgadzam z martyną222, plemniki dojrzewaja jakieś 2-3 dni i wtedy są świeże i chyba lepiej takich 'użyć' niż 2 tygodniowych. Jak zostało wam 7 dni do owulki to chyba nic się nie stanie jak się dzis poprzytulacie. Przez 6-7 dni napewno pojawią się nowe, zdrowe sztuki :-)
 
Dziewczyny żal mi mojego mężusia, futruje go witaminkami bo ma słabe wyniki nasienia, lkarnityna, zenszeniem, maca, daje mu jesc sałatki z selera i energia sexualna go rozsadza :)) a ja mu nie pozwalam teraz sie kochac bo czekam na owulke ... tak mi radzil lekarz aby od @ nie wspołyc do 13, 14 dc ... zostało nam tylko 7 dni..do owulki ale moj mezulek juz jest taki "naładowany"...kurde musz byc twarda, jeszcze ani jednego cyklu nie dotrwalismy z dłuzsza wstrzemiezliwością, a chce koniecznie spróbowac czy to nam pomoze... zal mi go tylko i niewiem jak go udopruchac

a jestes pewna kiedy masz owulacje?? mi po ostatnim 29 cyklu wyszlo ze mam owulke 11-12 dc i gin kazal sie przytulac od 10 :tak: a zawsze myslalam ze mam owulacje tak 15-19dc:szok:
moze niepotrzebnie tak zwlekasz z mężusiem heheheh :tak:
 
reklama
tak owulke mam pod kontrolą , chodze na monitoring

no dziewczyny macie chyba racje, moze dzis po kapieli bedzie jakies przytulanko , mąz sie ucieszy, w końcu jak ma być dzidzia to i tak bedzie ;)
 
Do góry