reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam KObietki,

ja tak tylko gościnnie na chwilkę.

Chciałam powiedzieć, że dziś...mój 1 dc...wredna @ przyszła. Choć tym razem się ciesze, bo będzie można zacząć od nowa a nie matrwić się czemu jej ciągle nie ma.....także cykl obserwacji czas zacząć....

Tyle dobrze, ze raczyła się pojawić:cool:
 
reklama
Widze dziewczynki, ze u Was dzien na wesolo.. heh posmialam sie z Wami:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D moze tez cos dodam..

Piszę do Ciebie tych parę linijek, żebyś wiedział, że do Ciebie piszę. Jak ten list dostaniesz, to znaczy, że do Ciebie doszedł. Jak go nie dostaniesz, to mi daj znać, to go wyślę jeszcze raz. Piszę do Ciebie wolno, bo wiem, że nie potrafisz szybko czytać. Niedawno tata przeczytał w jakiejś gazecie, że najwięcej wypadków się zdarza kilometr od domu, więc przeprowadziliśmy się trochę dalej. Mieszkamy teraz w fajnej chałupce. Jest tu pralka, choć nie jestem pewna, czy się nie zepsuła. Wczoraj wrzuciłam do niej pranie, pociągnęłam za sznurek i pranie gdzieś wsiąkło. Ale przecież się z powodu tego nie powieszę... Pogoda nie jest najgorsza. W zeszłym tygodniu padało tylko dwa razy. Za pierwszym razem trzy dni, a za drugim cztery. Co do kurtki, którą chciałeś. Wujek Piotr powiedział, że jak Ci ją poślę z guzikami, to będzie dużo kosztować, bo guziki są ciężkie. Dlatego oderwałam guziki i włożyłam do kieszeni. Tata dostał pracę. Jest dumny jak paw, bo ma pod sobą jakieś pięćset osób. Wysiewa trawę na cmentarzu. Twoja siostra, Julka, która wyszła za mąż, w końcu urodziła. Nie znamy jeszcze płci, więc Ci nie powiem, czy jesteś wujkiem czy ciotką. Jak to będzie dziewczynka, Twoja siostra chce ją nazwać po mnie. Ale to będzie dziwne - mówić na swoją córkę "mama". Gorzej jest z Twoim bratem, Jankiem. Zamknął samochód i zostawił w środku kluczyki. Musiał iść do domu po drugi komplet, żeby nas wyciągnąć ze środka. Jak się będziesz widział z Gosią, pozdrów ją ode mnie, a jeśli nie, to jej nic nie mów. Twoja mamusia Dusia.

PS. Chciałam Ci włożyć do listu parę złotych, ale już zakleiłam kopertę.
 
Chciałam powiedzieć, że dziś...mój 1 dc...wredna @ przyszła. Choć tym razem się ciesze, bo będzie można zacząć od nowa a nie matrwić się czemu jej ciągle nie ma.....także cykl obserwacji czas zacząć....
Ehh :sorry: wredna@
no to zaczynamy cykl od nowa... u mnie dzis 4d.c.
 
Tak jak mowicie dziewczyny.. bardzo wredna :dry: chociaz dla mnie ta ostatnia w sumie byla krokiem na przod, bo nie wiedzialam ile bede musiala na nia czekac, wiec przyznam ze sie z niej cieszylam... dzisiaj u mnie juz 9dc
 
Kinga fajny prezent mialybysmy dla naszych mezczyzn na Walentynki ..no i dla nas oczywiscie :tak: chociaz ja jeszcze nie wiem czy bede probowala w tym cyklu..pozyjemy zobaczymy.. najwyzej bede miala prezent na Dzien Kobiet:-D;-)
 
prezent na Walentynki byłby cudny.... ale cóż... czy bedzie to sie okaże :sorry:
Najważniejsze nie tracić nadziei i być wytrwałym
no i nie myslec stale o tym
znikam paaaa ;-):-)
 
Student przychodzi do sędziwego profesora logiki (nota bene dziekana wydziału) po wpis. Na co profesor:
- nie dam panu wpisu, nie był pan na żadnych z moich zajęć,
na co student:
- A czy mogę zadać Panu profesorowi zagadkę która zaważy na moim losie? Jeżeli odgadnie ją Pan, może mnie Pan wywalić z uczelni, ale jeżeli nie odgadnie ją Pan to dostanę 5 z logiki.
Profesor się zastanowił i zgodził, na co student zadał zagadke:
- Co jest moralne ale nielogiczne, co jest niemoralne a logiczne, a co jest niemoralne i nielogiczne?
Profesor po długim czasie się poddał, dał wpis studentowi i zażądał odpowiedzi.
- a więc Panie profesorze:
moralne i nielogiczne - ma Pan 65 lat a 25 letnią żonę
niemoralne a logiczne - żona ma kochanka
niemoralne i nielogiczne - w czasie gdy Pan prowadził zajęcia ja zawsze kochałem się z Pańską żóną, czyli żona ma kochanka a Pan kochankowi za nieobecności postawił 5 do indeksu.
 
reklama
Częś dziewczynki!

Dawno tu nie byłam, bardzooooooooo dawno. Udzielam się czasem na "starania wątpliwości". Widzę wiele nowych staraczek dołączyło, zawsze razem raźniej.
Bardzo u was wesoło, poczytałam i pośmiałam.
U mnie 3 dc i z niecierplowością czekam czy wogóle będzie owu, czeka mnie monitoring w tym miesiącu.

Dziewczynki dwa pytanka:
- czy któraś z was miała plamienia przed @ i problemy z owu i niskim progesteronem i brała Duphaston (chuba tak ten lek się nazywa) czy wam się poprawiło?
- a drugie to z racji że dawno mnie tu nie było to pytam czy nowe fasoleczki tu są bo wiem tylko o kroptusi.

pozdrawiam
 
Do góry