reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Modlitwa wieczorna kobiety :
Ojcze nasz, który jesteś w niebie
Mam taką prośbę wielką dziś do Ciebie
Daj mi faceta i ma być bogaty
Ma mieć Ferrari - za cash nie na raty
Duże mieszkanie, a najlepiej willę
Ma mnie wciąż słuchać, nie tylko przez w chwilę
Ma mnie zadowalać kiedy mam ochotę
Śniadanie mi robić - nie tylko w sobotę
Oglądać romansy, biżuterię kupić
W życiu mym nie będzie mógł się nigdy upić
On nie ma kolegów - ja mam koleżanki
Kont ma mieć on wiele - okoliczne banki
Złotych kart bez liku, czeków co nie miara
Jak mi to załatwisz - wzrośnie moja wiara

Modlitwa wieczorna faceta :
Panie mój daj mi głuchoniemą nimfomankę z dużym kontem w banku.
Ma być właścicielką sklepu monopolowego i mieć własny jacht i
napalone koleżanki nimfomanki. Wiem że to się nie rymuje - ale tu
nie o rym chodzi...

Przyleciało dwóch kosmitów na łąkę i patrzą zwierze w łaty, spoglądają do atlasu: Krowa pije wodę daje mleko. Wzięli ją nad strumień, jeden wsadził jej łeb do wody, a drugi nadstawia miskę od tyłu. Po chwili wylatuje krowi placek wtedy ten z miską mówi:
- Podnieś jej łeb wyżej, bo muł z dna bierze.


Mąż po dwóch latach wraca z wojska:
- Chodź, Hanuś, pokochamy się.
- Nie mogę, mam okres...
- To od tyłu!
- Mam hemoroidy...
- Tak?! To może powiesz jeszcze, że cię zęby bolą?

W księgarni klient pyta sprzedawczynię:
- Czy jest książka "Mężczyzna, władca kobiet"?
- Fantastyka na drugim stoisku.

Przychodzi baba do apteki i mówi do aptekarza, że chce kupić arszenik.
- Po co pani arszenik? - pyta aptekarz.
- Chcę otruć mojego męża, który mnie zdradza.
- Droga pani, nie mogę pani sprzedać arszeniku, aby pani zabiła męża, nawet w przypadku gdy sypia z inną kobietą.
Na to kobieta wyciąga zdjęcie na którym jej mąż kocha się z żoną aptekarza.
- Oooo! - mówi aptekarz - Nie wiedziałem, że ma pani receptę!

Przychodzi baba do fryzjera z 3 włosami na głowie, i mówi:
- Proszę zrobić mi warkocz.
- Dobrze - odpowiada fryzjer.
Po chwili 1 z włosów urwał się. Baba mówi:
- Trudno, proszę zrobić z dwóch.
2 włos również się urwał.
- To proszę mi zrobić jakiegoś koka.
- Spróbuje, oj... niestety ostatni włos też wypadł.
- Trudno - mówi baba - pójdę w rozpuszczonych...
Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki?
- Ładnie wyglądam?
Co mówi mężczyzna po wyjściu z łazienki?
- Na razie tam nie wchodź.

*****

Mąż: A może dla odmiany szybki numerek?
Żona: Odmiany od czego ...?

*****

Co dla mężczyzny znaczy gra wstępna?
- Pół godziny błagania.

*****

Po nocy poślubnej żona mówi:
- Wiesz ... Jesteś kiepskim kochankiem....
Na to oburzony mąż:
- Skąd możesz to wiedzieć? Po 30 sekundach?

*****

Mąż: Może wypróbujemy dziś wieczorem inną pozycję?
Żona: Z przyjemnością... ty stań przy zlewie, a ja usiądę w fotelu i będe
pierdzieć.


Młode małżeństwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkoś pyta:
- Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciąży można czy nie?
Lekarz:
- W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka.
- A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka?
- Leżysz pan koło nory i wyjesz!


Hehehehe ja bedziecie chciec jeszcze dajcie znac to wam zapodam ;)
Mam nadzieje,ze humorki porawione :D
 
Witam gdzieś pomiędzy humorami przeczytałm pytanie odnośnie temperatury w cyklu. Ja swoją temperaturę obserwowałam zarówno przed pierwszą jak i przed drugą ciążą i troszkę się na tym znam tak więc najlepiej narysować sobie wykres z którego wszystko pięknie widać. Odrazu po @ temperatura waha się w granicach 36,6 aż w końcu leciutko wzrośnie np 36,8 i nagle mocno spadnie. Na drugi dzień znow wzrośnie np 36,8 i kolejnega dnia już ponad 37 i tak sie utrzymuje zwykle do kolejnej @. Ten nagły spadek temperatury to nic innego jak owulacja a dwa dni wcześniej te sugerowane 36,8 to dni płodne. Kolejny dzień po nagłym spadku czyli wzrost powyzej 37 to już dni całkowicie niepłodne. Mam nadzieję że jasno napisałam i pomogłam :-)
Ja właśnie znalazłam coś ciekawergo. Nigdy nie patrzyłam na śluz w trakcie trwania cyklu, od @ będę go obserwowała. Więc dla tych ktore nie wiedzą. Przejrzysty wodnisty ciągliwy to oznaka dni płodnych
a mleczny gęsty i nieciągliwy to oznaka dni niepłodnych
Ja czekam na @ to ju mój 49 dnień niestety tak mi sie poprzestawiało i w tej chwili od tygodnia czy nawet przeszło tygodnia mam właśnie ten mleczny gęsty i bardzo obfity więc @ lada dzień i zabieramy sie za pierwszy cykl staranek córeczki :tak::-D:-)
 
U mnie już końcóweczka @ wiec od jutra zaczynam badać swój śluz... :)
Syneczki2 dwa teraz to ja Ci życzę aby @ przylazła jak najpredzej i abyscie mogli zacząć staranka o córeczkę tak jak i My :tak:
Bedziemy sie wsperać mam nadzieje ;-)
 
Syneczki2 - poczytałam o śluzie i tempce i nie wiem co myśleć. Mi zostało pare dni do spodziewanej @. Wczoraj rano miałam temp. 36,6 - wieczorem 36,9 i dziś rano nadal 36,9. A śluz jest lekko biały, i wodnisty. Zdiagnozujesz mnie?? :tak:
 
śluz ciążowy wydaje mi się że powinien być bardziej mleczny a nie wodnisty.
Ale może każda kobieta mi inaczej...nie wiem
3mam za ciebie kciuki maggie! :tak:
 
Kinga - dzięki Kochana, szczęście że mam dużo zajęć i mało czasu na nakręcanie i zastanawianie. :-) Co ma być to będzie ;-)
 
Hej Kobietki

Ja nareszcie juz mam net w domu, i jest weekend troche czasu do nadgonienia a jest tego sporo , no i jeszcze te świetne kawały :)

Niunia - trzymam kciuki, moze jednak to bedzie ciąza..

dzeni4 - jesli chodzi o wiek - ja mam 34 rocznik i teraz staram sie o pierwsze dziecko

kajeczka, catedra, karo - super foty

molphin - ja tez podejrzewam u mnie podwyzszoną prolaktyne, chce ja zbadac, przymierzam sie do tego i zastanawiam sie czy moge ja zbadac razem z progesteronem w 22 dc


U mnie jak widzicie 8 dc - we wtorek 11 dc jade na USG dowiem sie jak tam moje pecherzyki , mam nadzieje , ze bedzie wszystko oki i ze nie mam zadnej nie wchłonietej cysty, bo bolał mnie bardzo jajnik przed opóżnioną @

A ze złych wiadomości - mojego meza chca zwolnic z pracy :( Nie przeszkodzi nam to w starankach, mam nadzieje ze szybko znajdzie nową prace bo z kasa u nas nie jest jakos super, a prywatni lekarze kosztuja, moj ginekolog bierze 100 zł za wizyte, a jeszcze chciałam zrobic te badania hormonów...
 
maggief nie ma za co, bedzie jak ma byc zobaczysz:) i sie nie martw.
elfa powodzenia na wizycie u gina:tak: i przykro mi z powodu pracy twojego męża. Najwazniejsze ze jestscie razem i sie kochacie, poradzicie sobie.
 
reklama
Witam KObietki,

ja tak tylko gościnnie na chwilkę.

Chciałam powiedzieć, że dziś...mój 1 dc...wredna @ przyszła. Choć tym razem się ciesze, bo będzie można zacząć od nowa a nie matrwić się czemu jej ciągle nie ma.....także cykl obserwacji czas zacząć....
 
Do góry