reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Justyś - no to nie ma co się zamęczać domysłami, jutro lekarz i oby wszystko się wyjaśniło :tak: Trzymam kciuki za fasolkę
 
Oj dziewczynki jak ja się boję :zawstydzona/y: mam już fasolkę w brzuszku ale nie czuję żadnych nudności a podobno bardzo dobrze jak są i musze czekać tak długo z wizytą u lekarza <płacze> a do tej pory nie wiem nic. Wczoraj zrobiłam test jeszcze rez żeby się upewnić czy jestem jeszcze w ciąży. Jestem głupia chciałam mieć fasolkę a teraz ją stresuję :wściekła/y:


Kinga85 nie martw się kochana!!!!!!!!!!!
 
Witam Dziewczynki Niedzielnie:)
Wpadlam zagladnac jak tam starania;-)..ja tez jestem na liscie 2009..ale glownie na watku jak zaplanowac plec.. bo marzy sie nam dziewczynka.. termin @ mam 16 stycznia..ale jakos czarno to widze;/.. Trzymam za wszystkie kciuki:tak:Powidzenia:)
Beti .. KOchana widze ze zadamowiona tu jestes:-D;-)
 
Dziewczynki
Moj m tez pali, chce przestac, ale jest mu cięzko, myslałam o wspomagaczach np. tabex ( skład: cytyzyna) , tylko teraz niewiem co przy starankach bardziej szkodzi : samo palenie czy te tabletki ułatwiające odzwyczajenie od palenia tytoniu
 
Katerinka.. niepotrzebnie sie stresujesz;-) .. to nie jest regula by byly mdlosci!!!!!! .. ja w jednej jak i drugiej ciazy mialam tylko po razie mdlosci!!!!;-) ... Wiec moja droga tylko sie ciesz ze Cie to nie meczy:sorry2:.. I glowa do gory;-) jan ie mialam mdlosci a chlopaki sie urodzili jeden 4100 drugi 4400 ..wiec mdlosci nie sa potrzebne;-)
 
Oj dziewczynki jak ja się boję :zawstydzona/y: mam już fasolkę w brzuszku ale nie czuję żadnych nudności a podobno bardzo dobrze jak są i musze czekać tak długo z wizytą u lekarza <płacze> a do tej pory nie wiem nic. Wczoraj zrobiłam test jeszcze rez żeby się upewnić czy jestem jeszcze w ciąży. Jestem głupia chciałam mieć fasolkę a teraz ją stresuję :wściekła/y:


Kinga85 nie martw się kochana!!!!!!!!!!!

Kochana normalne ja za to wpadlam w nastroje depresyjno-histeryczne wydaje mi sie ze maz mnie nie rozumie ze nie chce tego dziecka jak ja ... ja wogole juz nie wiem czego chce i chodze i rycze, po czym mi przechodzi smieje sie z cora i znow dol...Wystarczy 1 slowo meza i zaczynam ryczec jakby nie wiem co sie stalo az sie zanosze on na mnie i "hmmm...." "moja mala prawdziwa kobietka, zrobie Ci grzaneczke" to mi przeszlo po czym powiedzial ze nie wie jakie kupic mieso i nie pojdzie bo kupi zle to znow ryk i histeria ze oczywiscie nie moge na nim polegac ze wszystko musze sama nie mam wsparacia ze ta ciaza go nie obchodzi, bosze :-( oby to byly hormony bo nie wiem co sie ze mna dzieje od tygodnia, potrafie ryczec na filmie albo od tak jak mnie cora przytulila :-(

Co do mdlosci zadaj pytanie na sierpniowka zobaczysz, moja kuzynak i kolezanka nie mialy nic i urodzily zdrowe dzieci a stresem i mysleniem o tym b.szkodzisz :-) Rozumiem Twoj strach ale tak to juz mamy
 

Dzieki za linki czytam i jakbym czytala o sobie bosze w 1 ciazy tez bylo troszku tak ale nie az tak...wtedy byla inna syt. ciaza zaskoczeniem itp studia teraz wyczekana, mowi ze sie b. cieszy pyta gdzie dzidzia jest i ze sie nie moze doczekac brzuszka, czasem przesadza ze mi zrobi tosty czy lozko (ciaza to nie choroba) ale czasem...eh dobra musze odetchnac
 
reklama
Sylwuś kochana w końcu to też planowanie:-), a jak mnie zostawiasz na płci to co mam zrobić hehe:-):-)
Katerinka ja też mdłości nie miałam z żadną:-)więc to nie reguła, Sylwia ma rację:-)
 
Do góry