reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

powiem szczerze że raczej w to nie wierzę... nie liczyłam tak naprawdę dni płodnych żadnych testów owulacyjnych trochę odpusciłam bo byłam w górach na ale przyjemność była... naprawdę fajna... sexu tez było !!!!
 
reklama
Witam Was!
Nie pisalam 2 dni, bo dopadlo mnie juz zmeczenie. No i niestety: nie wytrzymalam (pomimo, ze chcialam i juz kupialam male, slodkie skarpeteczki). Po kolejnym pytaniu M, czy juz dostalam @ (nawet doslownie powiedzial: malpe, bo wie, ze tu pisze:-)) nie moglam go tak dalej meczyc. Powiedzialam wczoraj przez telefon. Bardzo sie ucieszyl no i powiedzial, ze i tak za dlugo zwlekalam z powiedzeniem mu:). Wczoraj dostalam wynik bety: 52 (w 27 dniu cyklu). Czyli jestem na pewno w ciazy!W nastepna srode drugie USG i moze zobacze juz fasolke.
Przesylam Wam cala mase, miliony fluidkow:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bede na forum wrzesniowek 2009, ale bede do Was zagladala od czasu do czasu.
Trzymam za Was kciuki i dziekuje za wsparcie.:-)
Jestescie super i beda z Was wspaniale mamusie!:-)
 
Madzias: GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!
Gosiula: To tez na pewno fasokla: GRATULACJE!
Cos czuje, ze wiecej z nas spotka sie na wrzesniowkach 2009:)))
Elfa75: Mnie tez kluje lewy jajnik:) Cos czuje, ze to fasolka, no i juz 2 tygodnie spoznienia?
Ale fajnie! Bedzie duzo swiatecznych fasolek!
 
sajonarko dzieki ze tak myslisz, bardzo bym chciala :) ale opoxnienia to dopiero 2 dzien wiec jeszcze sie az tak nie nakrecam, jak nie dostane @ w poniedzialek zrobie bete to zaraz dam znac

z tym jajnikiem to mnie pocieszylas, choc nie zycze nikomu bolu jajnika :D
 
Powiem Wam jeszcze tak. Mnie przy ciąży straszliwie bolało w prawej pachwinie nogi. Ból był nie do zniesienia przy chodzeniu. Jajniki bolały przy owulacji, później brzuch pobolewał przy zagnieżdżaniu. Tak samo jak na @. Śluz był biały i było go sporo. Poza tym nie miałam żadnych objawów. No może w 7tc zawroty głowy. Nie wierzyłam koleżankom jak mi mówiły,że to ciąża. Teraz żałuję bo może miałabym już swojego maluszka przy sobie. Ale nie poddaję się i dalej próbujemy.
Pozdrawiam!
 
HEJ KOCHANE, JA DOPERO TERAZ WESZŁAM NA BB DO WAS, BO ŁÓŻKO KTÓRE ZAMÓWILIŚMY Z MĘŻEM MIELI PRZYWIEŹĆ ZA TYDZIEŃ A DZIŚ NAM PRZYWIEŹLI NOI BRAT Z MOIM M. SKRĘCALI JE.
TERAZ WŁAŚNIE DRUKUJE 1 ROZDZIAŁ (NIESKOŃCZONY) MOJEJ PRACY LIC NA JUTRO I SIĘ ZARAZ KŁADĘ SPAĆ.
A JA ZA 10/11 DNI TESTUJE - TRZYMAJCIE KCIUKI....
DO JUTRA - BĘDE PÓŹNYM POPOŁUDNIEM :-:)-:)-:)-:)-(


Kinga85
jak mama??? :-:)-:)-(Trzymam zatem za poniedziałek kciuki :-):-)

katya25
tak kochana mamy zamiar wyjechac z kraju, do teściowej, bo co do pracy tutaj jak dla mnie to niestety nie ma, naprawde w moim regionie to trzeba mieć tyklko znajomości żeby dostać prace w jakimś przedszkolu czy świetlicy, a ja ich niestety nie mam... :no::no::no::no::no::no:

Madziaas szczęściaro gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D

sajonara ja też bym nie wytrzymała i wyklepała że fasolka już jest hehe :tak::tak::tak::tak:





 
Witam Was!
Nie pisalam 2 dni, bo dopadlo mnie juz zmeczenie. No i niestety: nie wytrzymalam (pomimo, ze chcialam i juz kupialam male, slodkie skarpeteczki). Po kolejnym pytaniu M, czy juz dostalam @ (nawet doslownie powiedzial: malpe, bo wie, ze tu pisze:-)) nie moglam go tak dalej meczyc. Powiedzialam wczoraj przez telefon. Bardzo sie ucieszyl no i powiedzial, ze i tak za dlugo zwlekalam z powiedzeniem mu:). Wczoraj dostalam wynik bety: 52 (w 27 dniu cyklu). Czyli jestem na pewno w ciazy!W nastepna srode drugie USG i moze zobacze juz fasolke.
Przesylam Wam cala mase, miliony fluidkow:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bede na forum wrzesniowek 2009, ale bede do Was zagladala od czasu do czasu.
Trzymam za Was kciuki i dziekuje za wsparcie.:-)
Jestescie super i beda z Was wspaniale mamusie!:-)
sajonara gratuluje
odbieram fluidki - moze i mi sie poszczesci hehe
 
Witam się wieczornie.
Jestem właśnie po testowanku no i jedno mogę powiedzieć - na pewno nie dołączę do wrzesnióweczek. Pierwsze co mi przyszło do głowy ehhh szkoda miałam malutką nadzieję że może jednak...i mina zrzedła...ale teraz po 10 minutach jak tak na to trzeźwo spojrzec to nawet i lepiej w każdym razie dla dobrego rozwoju fasolki. Od Świąt chora jestem do teraz mam katar, tyle co się nabrałam paracetamolu aż strach pomysleć jak mógł płód uszkodzić (antybiotyku nie brałam ze względu na synka którego karmię). W czwartek byłam u dentysty i silną dawkę znieczulająca dostałam więc to tewnie by nie przeszło obojętnie do tego dochodzą przeciwbólowe do ssania na gardlo, o których przeczytałam dziś że są z tego wszystkiego najgorsze w skutkach no i sam fakt że gdyby dziedziuś zapytał kiedyś mamo a czy moje poczęcie było zaplanowane? jak by się czuł/a gdybym powiedziała nie? (to tak na moje pocieszenie) A tak według naszego planu wyzdrowiałam, ząbki "naprawione" i dzidzia zaplanowana. Ale mimo wszystko taka nutka smutku pozostaje...
Ciekawe tylko ile ja będę jeszcze musiala czekać na tę @ przecież jutro poleci 42 dzień...coś mi się poprzestawiało:no:
 
reklama
:-):-)Dziewczynki pomożcie ...

Wg kalkulkatora dzisiaj jest ostatni dzien plodny ... wczesniej bylo zero </>,</> bo bylam chora przyjmowalam antybiotyki, nie mialam sil.
Wczoraj skonczylam przyjmowac antybiotyk... natomiast moj mężus rozpoczal wczoraj kuracje antybiotykowa (niestety biedactwo sie zarazil) - pytanie czy skorzystac z tego ostatniego dnia płodnego i pobaraszkować czy po prostu sie wstrzymac?
Czy przyjmowanie antybiotykow moze oslabic nasienie lub spowodowac jakies uszkodzenia plodu mimo ze ja juz odstawilam antyb.?????
Doradzcie cosik słoneczka !! pozdrowionka :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry