reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Kroptusia ile ja bym już dała, aby usłyszeć bicie serduszka swojego maluszka :-) dzięki za kciuki pozdrawiam Cię cieplutko


niunia27 mi planowo na 20, a tego co dziewczyny tutaj pisza to dobrze zrobić test w dniu lub dzień dwa po spodziewanej @ chyba że można już zrobić teścik wcześniej...??? Oficjalnie mam 30 dniowy cykl

Beti1975 kochana dziękuje w swoim imieniu za kawkę, przydała się bo dziś tak mi się dobrze spało, że aż do 12:00, nic dziwnego jak o 2:00 dopiero usnęłam. Noi naszczęście jeszcze moge pić normalną kawkę, ale podejrzewam, że już nie długo :-)

Katerinka trzymam kciuki aby te Twoje cycuszki to był znak bobasa :) Widze, że obie z kontekstu naszego ślubu to jesteśmy z sierpnia, tylko że ja z 23 :-)


sajonara to ja miałam podobnie z mężem, też się żarliśmy ale jak wracaliśmy z niemiec od mojej teściowej, tak bywa nie martw się :-) ach Ci faceci nie do końca nas rozumieją :-)



Ja mam pytanko czy jak bym zrobiła teścik 10 dni przed planowaną @ to czy już coś może wykazać, czy najlepiej nie robić i nie dołować się za wczasu, i poczekać do terminu @ i wtedy zrobić - PORADZCIE!












 
reklama
Sajonara

Jestem 4 dni przed @ i robie sie coraz bardziej wsciekla i rozdrażniona - mam tak zawsze przed @ wiec trace nadzieje na fasolke, choc podobno kobiety w ciazy tez sa rozdraznione też juz sama niewiem co mysleć

Ninonka

Ja zrobiłam ten błąd pierwszy test 9 dni przed @ - negatywny, drugi test 5 dni przed @ tez negatywny - wiem ze zrobiłam je zbyt wcześnie teraz czekam na @ jesli nie przyjdzie to zrobie dopiero kolejny test

 
Ostatnia edycja:
elfa ja też chyba za wczesnie zrobilam test i wyszła I kreska a @ nadal nie mam.... czekam
ninonka ciężko powiedziec wiesz... ja zrobiłam w 29dniu cyklu i wyszła I kreska a @ jak nie było tak nie ma... cisza....
lepiej poczekac do spodziewanej @ a nawet pare dni po :tak:
 
Beti kurcze pozostale badania na pewno wyjda dobrze, a te ktore nie wyszly skoro mozna naprawic tabletkami to tez nie ma sie co martwic, lepiej ze wiesz i mozesz cos z tym zrobic niz jakbys nie wiedziala..
Kinga jeszcze nic straconego, ja wlasnie tak mialam.. w dzien spodziewanej @ zrobilam test i nic.. nawet sie juz nie nastawialam, ale @ nie przychodzila, wiec zrobilam po tygodniu drugi i byly II..tak ze 3mam kciuki nadal!!
Kurcze narazie tyle moge napisac, bo mnie siostrzeniec z kompa wygania..buziaki dla wszystkich i gratulacje dla dziewczyn, ktorym sie udalo.
 

Kinga jeszcze nic straconego, ja wlasnie tak mialam.. w dzien spodziewanej @ zrobilam test i nic.. nawet sie juz nie nastawialam, ale @ nie przychodzila, wiec zrobilam po tygodniu drugi i byly II..tak ze 3mam kciuki nadal!!
Marlenko racja... jeszcze nic straconego. Narazie czekam i zrobię test 6go może coś sie zmieni..? :blink:
buźka
 
Witam:-) Jestem tu nowa.Mam dwóch synków-Igorek ma prawie 11 lat,a Stasio prawie 7.Od 7 miesięcy wypatrujemy dwóch kreseczek na teście...jak na razie bez skutku..Jestem jednak dobrej myśli i mam nadzieje,że w końcu się doczekam..POZDRAWIAM
 
Jam mam fajne zadanie i muszę skończyć to co robie, dlatego
Witam nową bywalczynie forum i Pa Pa.
Uciekam dalej działać:-)
 
reklama
witam niewitane:-)
Ninionka jakby co to zawsze zostaje cappucino:-)
Marlenka musi być dobrze:-)a siostrzencowi to pewnie do gierek śpieszno:-):-)
Inez widzę, że montowanie suwaczka się udało:-)
Niunia wracaj szybko:-):-)

ja zaraz też uciekam, mała imprezka psiapsiółki się szykuje:-):-)
 
Do góry