reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

wiem co czujesz, w tym miesiacu tez nie wytrzymałam i zrobiłam test dzisiaj tj. 5 dni przed @ , wyszedl oczywiscie negatywny, nic mi to nie dało, ale nadzieje mam dalej
 
reklama
Elfa i Katerinka - nie ma co sie dolowac dziewczyny. Test przed @ jest malowiarygodny, czyli szansa ciagle jest. Trzymam za Was kciukasy, a Wy trzymajcie za mnie. Zatestujcie w dzien @ a ja czekam na dobre wiesci. Buzka
 
Kaprycha, Karolka, alisa79 witajcie kochane!!!
Kaprycha trzymam kciuki za testowanko
syla28 trzymam za Ciebie kciuki, zobaczysz będzie OK
Alex91kobietko kurcze gratuluje!!!!! Bardzo się cieszę jak czytam, że którejś z nas się udało II i mam nadzieje, że ja również niebawem będe mogła napisać że się udało :-)


Ja moje kochane dziś od 17 siedziałam i pisałam 1 rozdział mojej pracy, do soboty musze napisać oprócz dzisiejszych 2 stron jeszcze z 10, ale myśle że dam rade.
Na chwilę do Was zaglądnęłąm i uciekam się kąpać i może troszę poprzytulać z M :tak:
Miłej nocki kobitki do jutra:blink:

testuje 20/21
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No dobra Kaprycha, wiem że masz rację, że powinno się czekać do @ ale taka ze mnie pani niedoczekalska!!!! Och ale wy przecież to znacie hehe...

Dokladnie kochana, wszystkie to dobrze znamy, hihihi. Ja przez ostatnie 4 cykle, testowalam przed kazda @ pomimo tego, ze domyslalam sie jaki bedzie wynik. Tym razem, powiedzialam sobie, ze co by sie nie dzialo - walilo- palilo, testu nie zrobie. No i zlosliwosc losu spowodowala, ze normalnej @ nie zaznalam i jednak testowac bede :-D:-D:-D
 
syneczki2 dziekuję ci :blink: wiesz już dziewczyny mi własnie mówiły że powinnam poczekać i powtorzyc test jeszcze pozniej.. bo czasami tak bywa że sie myli a potem wychodzi inaczej.. równie bywa.
Tak wiec ja jeszcze wiary nie straciłam i dopiero jak @ przyjdzie to bede wiedziala ze to juz stracone i trzeba dalej prubowac :tak:
Ja troche mam rozregulowane cykle i nawet nie wiem kiedy sie spodziewac tej @:confused: no ale najpozniej do 6 poczekam.
Za Ciebie również trzymam kciuki kochana:tak: :-* widze że tez masz mętlik..
a co do mojego synka, dziękuję Ci:-) buźka!
 
:-)Witajcie Dziewczynki,

Ja tez sie melduje z samego rana. Obudzil mnie taki glod jakby tydzien nie jadla, wiec po "mini" posilkach wpadlam do Was z kawka :-)

Kinga85
@ nie ma to zawsze jest nadzieja i trzeba czekac :)). Slyszalam o mnostwach roznych przypadkow ze II kreseczki wychodzily nawet pare dni po terminie @. W mojej pierwszej ciazy pierwszy raz zatestowalam tydzien po i II kreska pojawila sie dopiero po chwili i byla bardzo slaba wiec nadzieja umiera ostatnia jak przychodzi @

Beti1975
Milego dnia rowniez i dzieki wczoraj za otuche ze to hormotnki i by nie patrzec na tempke. Dzis sobie odposcilam zreszta wczoraj znow zaczely obolec piersi duzo sluzu i brzuch ogolnie wk...wszyskich :-)

Kaprycha
Ja rowniez radze zrobic test skoro to byla skapa @. Slyszalam o przypadkach ze dzidzius konczy sie zagniezdzac i moze wystapic cos ala miesiaczka jednak nie jest to miesiaczka ale plamienie jasno czerwona krew bez skrzepow i baaaardzo malutko...No i ta tempka ja tez mialam raz plamienie myslalam ze to to tempka spadla ale na 2 dzien juz nie wzrosla...a widzialam wykresy w ff gdzie takie mini miesiaczki byly temki wzrastaly i spadaly a byla ciaza :-)

ninonka
Trzymam kciuki za ta prace wiem jak to ciezko jest :-) Widze ze testujesz 20/21 trzymam rowniez kciuki. Ja ide wtedy do ginka zobaczyc swoje malenstwo juz bedzie ok 8 tyg wiec serduszko bedzie itp

elfa75
Jak napisalam wczesniej nadzieje trzeba miec do konca ja akurat zrobilam test 4/5 dni przed @ i wyszla blada krecha ale nikomu nie polecam co przezylam potem do dnia @ z mysla czy sie utrzyma ta ciaza czy nie to juz moje :tak:Lepiej sobie oszczedzic stresu nerwow i tego wyczekiwania i spokojnie poczekac do dnia @. U mnie na szczescie skonczylo sie pozytywnie bo w dniu @ byly II grubasne a testowa ciemniejsza ale przez tydzien chodzilam po scianach

Katerinka
Piersi nie musza byc oznaka ciazy "napuchniete...ociezale, bolace sutki wrazliwe czasem zylki na piersiach" to wszystko moze byc objaw rowniez @. Powiem Ci ze jak nie bylam w ciazy widzialam swoje piersi wielkie sutki bolace itp itd a @ przyszla a teraz jak jestem wygladaja jak zwykle moze powiekszyly sie ciut jeden moze rozmiar ale to juz grubo po terminie @ i bola mniej niz bolaly przed @. Przygladam im sie w lustrze i nie wygladaja wogole na ciazowe :-) sutki stojace ale nienabrzmiale niepiekace nieswedzace...piersi flakony po poprzednim karmieniu jak sa tak byly troszke jak zdejmuje stanik czy chodze bez bola i z boku ale to wszystko przyszlo z 3-4 dni jak spoznila sie @. Przed dniem @ wiedzialam ze jestem w ciazy (test i beta) a piersi NIC nie bolaly nawet w 1% brzuch nie bolal poprostu totalna cisza...i moze to mnie tknelo bo zawsze tydzien przed spodziewana @ bolal brzuch i piersi
 
kroptusia, ja tez myslę, że wszystko bedzie ok....główka do góry:-)...a co do pracy to podejdź tak jak ja...jak nie ta to inna :-) i tyle....zdrowie wasze i rodzina najważniejsze....a przedłuzyc do porodu pewnie ci przedłuzą, nikt nie jest chyba tak głupi by ciezarna na bruk wywalać...zwłaszcza że za L4 to nie oni płaca tylko zusik...

No ja pracuje w budzetowce taki zamkniety klan i w sumie zmienilam jedynie dzial (budynki) ale u nas zdarzyly sie takie przypadki niestety...dziewczynie brakowalo miesiaca do umowy na czas nieokreslony i ja chcieli zwolnic ale gora po znajomosci zadzialala tak by poleciala w 2 mc na bruk wiec....A co do pracki to o tyle sie martwie, M oczywiscie ze da rade za dwoje ale wiesz potem dwa, trzy lata bede siedziec w domu po czym nie bedzie gdzie wracac. Kumpela owszem byla na wychowawczym 2 lata a potem spokojnie wrocila do pracy a wiem jak ciezko bylo mi znalezc robote majac 2 letnia Wike ale masz racje zdrowie najwazniejsze i sie nie bede narazie stresowac :-)
 
reklama
Kaprycha, Karolka, alisa79 witajcie kochane!!!
Kaprycha trzymam kciuki za testowanko
syla28 trzymam za Ciebie kciuki, zobaczysz będzie OK
Alex91kobietko kurcze gratuluje!!!!! Bardzo się cieszę jak czytam, że którejś z nas się udało II i mam nadzieje, że ja również niebawem będe mogła napisać że się udało :-)
Ja moje kochane dziś od 17 siedziałam i pisałam 1 rozdział mojej pracy, do soboty musze napisać oprócz dzisiejszych 2 stron jeszcze z 10, ale myśle że dam rade.
Na chwilę do Was zaglądnęłąm i uciekam się kąpać i może troszę poprzytulać z M :tak:
Miłej nocki kobitki do jutra:blink:
testuje 20/21

Mi spodziewana @ przypada w terminie od 17 do 19 :confused:


Pysznie wygląda ta kawa.
Ale ja tylko pije te niby kawy cappuccino itp:rofl2:

:-)Witajcie Dziewczynki,

Ja tez sie melduje z samego rana. Obudzil mnie taki glod jakby tydzien nie jadla, wiec po "mini" posilkach wpadlam do Was z kawka :-)

Kawa - nie wskazana!

No ja pracuje w budzetowce taki zamkniety klan i w sumie zmienilam jedynie dzial (budynki) ale u nas zdarzyly sie takie przypadki niestety...dziewczynie brakowalo miesiaca do umowy na czas nieokreslony i ja chcieli zwolnic ale gora po znajomosci zadzialala tak by poleciala w 2 mc na bruk wiec....A co do pracki to o tyle sie martwie, M oczywiscie ze da rade za dwoje ale wiesz potem dwa, trzy lata bede siedziec w domu po czym nie bedzie gdzie wracac. Kumpela owszem byla na wychowawczym 2 lata a potem spokojnie wrocila do pracy a wiem jak ciezko bylo mi znalezc robote majac 2 letnia Wike ale masz racje zdrowie najwazniejsze i sie nie bede narazie stresowac :-)

Coś o tym wiem, tak to jest z budżetówką, znajomościami itp....

A mi cosik się pomieszało:rofl2:
Wygląda na to, że owulacja była w nocy:szok:, czyli @ powinna przyjść około 18 a nie tak jak liczyłam wcześniej ok 15.
No cóż, cykl stracony, kochaliśmy sie w piątek a już z doświadczenia w staraniach wiem, że to było za wcześnie. A jutro do lekarza i dzisiaj nie powinnyśmy sie kochać, bo wszystko tam w środeczku musi być nienaruszone:-D
 
Do góry