reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Kawa - nie wskazana!



:-D

1 dziennie lekarz pozwolil szczegolnie ze mam niskie cisnienie :). Z cora tez pilam i bylo ok. Teraz sobie kupilam Jacobsa bezkofeinowego wiec tym bardziej spokojnie mozna. W ciazy strasznie wydziwialam a lekarz mowil by nie przeszadzac w zadna strone bo stres najgorszy i zamartwianie sie wiec teraz staram sie byc spokojniejsza....Wiele rzeczy niewskazanych ale w nienadmiarze nie szkodzi :)
 
reklama
Kroptusia kawucha jedna dziennie ,słaba i rozpuszczalna z mekiem, nie zaszkodzi:-)a to ,że wszystkich wk... takie Twoje prawo kochana:-D:-)kobietom w ciąży się wybacza:-)
Niunia cappucinko też lubię:-) , a może jednak nie będzie stracony:-)
 
Cześć dziewczyny!
Nie było mnie kawałek czasu z miesiąc chyba, ale starań nie przerywaliśmy.:tak:
No i 31 w sylwestra rano zrobiłam teścik (to był 28dc) i ujrzałam dwie kreseczki!!! :-D:-D
Co prawda druga była cieniutka, ale dziś mój dzień spodziewanej miesiączki powtórzyłam test i ta druga wyszła już bardziej widoczna.:tak: Jestem przeszczęśliwa, nie mówiąc już o moim ukochanym, który już gada do mojego chudego brzuszka. :-)
Według internetowego kalendarzyka mam termin na 9 września, więc pewnie dołączę do wrześniówek jak powstanie wątek. We wtorek idę do lekarza.;-)
Przesyłam fluidki i gorąco pozdrawiam nie traćcie nadziei staraczki!!!!!!!:tak::tak:

ALEX ! Wspaniała wiadomość ! Bardzo Ci zazdroszczę...
Spokojnej ciąży !!! :-)
 
witam Wszystkie dziewczyny w ten sniezny dzien
Nie wiem jak u Was ale u mnie zimno i wietrznie jest .....

Alex moje gratulacje !!!!!!!!!

Zycze by kazdej z Was szybko pokazaly sie dwie kreseczki zwłaszcza tym którzy w styczniu beda testowac !!

No i w koncu mam czas by pisac z Wami .....
Pozdrawiam i przesyłam fluidki ciazowe ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Dzień Dobry Dziewczynki ;-) jak tam niedzielny dzionek upływa. Ta kawusia wygląda mniam mniam. Ja czekam na swojego misia jak wróci z pracy za godzinkę i podam obiadek a potem też taką fajną kawusię zrobię :tak:
Ja mam cały czas nadzieję, 5 dni do terminu @ mam nadzieję że moje wielkie piersi nie są oznaką @ a małego bąbelka :-) mimo negatywnego testu który zrobiłam wczoraj. Podpisuję się pod opinią, że nadzieja umiera ostatnia wraz z pojawieniem się niechcianej wstręciuli @.... Miłego dnia kobietki!!!!
 
Czesc Dziewczyny!

Bylam na Swieta w Polsce i nie mialam dostepu do internetu, wiec sie nie odzywalam. Wczesniej bylam na watku Staraczek 2008 roku. Jeszcze sie do konca nie orientuje w nowych watkach, ale jakos sobie poradze.
Zycze Wam wszystkim dwoch pieknych, tlustych kresek w 2009 roku!

ALEX: Gratulacje!!!!!!!! Zycze Ci, zeby fasolka szybko i zdrowo rosla.

Katerinka: Ja tez bede testowac za 4-5 dni. Jesli oczywisice nie przyjdzie @. Tym razem mam zamiar uzbroic sie w cierpliwosc i testowac po terminie @ (chociaz test lezy w szufladzie i czeka na moja chwile slabosci). Moje piersi tez sa wrazliwe i bolace, ale ostatnio przed okresem tez tak mialam. Moze tym razem troche wiecej, ale pewnie to dlatego, ze bez przerwy sprawdzam, czy bola;-)

Wczoraj wieczoram wracalismy z mezem z Polski i przez moja nerwowosc 2 razy sie poklocilismy w samochodzie. Przed okresem jestem zazwyczaj nie do zniesienia, wiec juz pomyslalam, ze pewnie gdybym byla w ciazy to moze bym byla lagodniejsza? Wiecie cos o tym?

Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry