reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Marzenixx - ty mnie czekaj z tym testem, bo inaczej Cie walne:) Nie rob sobie stresa :no:

Czekam... - fajnie, ale sugeruje jednak troche pobawic sie w liczenie kiedy sa te "najlepsze dni". Jest ich tylko 3 tak naprawde w miesiacu. Warto nie przegapic tej szansy
 
reklama
Czesc dziewczyny
witam was w Nowym Roku!:-)
oby nam się poszczęściło z zajsciem w ciąże no nie? trzymam kciuki mocno za was
i za siebie.... ja już niedługo sie dowiem... :)

karolade ja radzę tulić sie jak najczesciej albo co najmniej co dwa dni i zaczać dzień dwa przed dniami płodnymi:) powodzenia

pozdr
 
ja jakos nie moge sie przelamac zeby kupic testy owulacyjne, ja zawsze czulam kiedy mam owulacje... zawsze mialam bolące okresy i zawsze czulam kiedy mnie kluje na owu...:happy:

chyba zrobie ten test , bede miala z glowy.....:baffled:
 
ja niestety z @ zawsze miewalam ciekawie, nie znalam dnia ani godziny, teraz jest zreszta tak samo. Ostatnia byla 13 listopada.

Testy trzy zrobilam z przerwami kilkudniowymi, nic nie wskazaly. Na USG nic nie widac. Zostaje zrobic beta hcg, aby sie upewnic, ze mozna zaczac jakas kuracje na wywolanie @. Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh:crazy:
 
ja niestety z @ zawsze miewalam ciekawie, nie znalam dnia ani godziny, teraz jest zreszta tak samo. Ostatnia byla 13 listopada.

Testy trzy zrobilam z przerwami kilkudniowymi, nic nie wskazaly. Na USG nic nie widac. Zostaje zrobic beta hcg, aby sie upewnic, ze mozna zaczac jakas kuracje na wywolanie @. Ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh:crazy:

to rzeczywiscie kochana musisz zrobic soebie badania...i to jak najszybcej, zeby efekty byly szybciutko:tak:
jak sobie skacze tak po niektorych wątkach i cofam sie do początkowych wpisó jeszcze z 2005 czy 2006 i czytam tak jak niektore obecne mamusia sie staraly o fasolke i testowaly i sie marwtily czy sie uda, a potem patrze na ich suwaczki ze jakis czas niedlugi po tych wpisac zafasolkowaly to sie razniej robi ze niedlugo i unas tak bedzie:-D:-D
 
Dziewczyny kazdej z Was zycze zafasolkowania w tym roku :)))) Rowniez sobie :)))
No musi sie udac :))))
antekalina01.jpg
 
Witajcie kobietki w tym 2009 roku:-). Ja niestety dzisiaj szlam na 9 do pracy:-(. Wstawalam o 7 wiec jestem troszke niewyspana, bo sasiedzi urzadzili sobie huczna imprezke i chyba po 3 dopiero zasnelam :-(. Razem z mezem wypowiedzielismy swoje marzenia i troszke sie przy tym wzruszylismy, ale wierzymy , ze Bog jest z nami caly czas:tak::-):tak:

Witam wszystkie Staraczki w Nowym roku:-)
Jestem tu nowa,od kilku dni czytam forum i też staram się o dzidziusia.
W tamtym miesiącu niestety się nie udało,tak tak wiem że to bardzo krótko ale mam nadzieje że z waszą pomocą szybko się uda:tak:

Witaj Karola.de:-) Uda sie uda:tak:

Muszę się pochwalić... Będziemy mieć SYNKA:-D
Nie na 100% bo jeszcze jest za malutki, by mieć pewnośc.
Od soboty byłam w szpitalu bo krwawiłam, ale już jest ok. Zrobili usg i widziałam Moje Maleństwo a nawet siusiaczka

To super wiadomosc:tak:Uwazaj na siebie i duzo zdrowka zycze!:tak:

.....Powinnam testować w niedziele ale @ chyba mnie uprzedzi. Ciągle mam katar, nos boli:-( Dziś rano chciałam zbadać sobie szyjkę i w śluzie było pasmo krwi więc nici z mojego testu. Tak mi się zaczęła poprzednia @ tylko mam nadzieje, że cykl mi się nie skróci za bardzo. Robiłam ten progesteron i chciałam odebrać wczoraj wynik ale było już zamknięte więc dopiero jutro będę mogła go zobaczyć. Podejrzewam, że będzie bardzo niski i w następnym dostanę duphaston. Przez to przeziębienie nawet nie mam siły się smucić, że @ nadchodzi.

Ja mam podobnie przed @. Wlasnie powinnam dostac wczoraj lub dzisiaj ale jeszcze ta prawdziwa nie przyszla, ale plamienia juz mam:-(

Do pewnego domu zapukalo trzech wedrowcow.Kobieta otworzyla drzwi i chciala zaprosic ich do srodka.Nie mozemy wejsc wszyscy.Nazywamy sie DOSTATEK,SUKCES I MILOSC.Musicie zdecydowac ktorego z nas zaprosicie do domu.Maz chcial zaprosic DOSTATEK,zona SUKCES,corka prosila by zaprosic MILOSC.Rodzice posluchali corki,zaprosili MILOSC.MILOSC weszla do domu a za nia SUKCES i DOSTATEK.Zaprosilismy tylko MILOSC,dlaczego idziecie wszyscy?Bo tam gdzie jest MILOSC jest tez DOSTATEK i SUKCES!
takze dziewczynki juz wiecie czego Wam zycze na ten 2009!!!!

Wspaniala opowiesc, tak milo sie to czytalo:tak:. Dziekuje za zyczonka;-)

...Zmykam dziewczynki muszę się położyć bo to przeziębienie męczy mnie niestety.
Pewnie zajrzę jutro albo jeszcze dzisiaj i poczytam sobie. PA PA

Kuruj sie kobietko!!!!:tak: Zycze szybkiego powrotu do zdrowia:tak:i do nas:tak:

KOCHANE POMÓŻCIE!!!
Ja dziś 11 dc, i 2/3 miesiąc po odstawieniu tabsów, i tak się zastanawiam kiedy będzie ten dzień kiedy będę już w 100% gotowa. Moja gin powiedziała, że miesiac po możemy się starać, bo to wtedy praktycznie 99% ale nie chciałam, bo to wtedy z tego co słyszałam możliwa mnoga ciąża. Dziewczyny ostatnio miałam 30 dniowy cykl, pomoóżcie mi i powiedzcie. Bo czytałam ostatnio że jak zaczyna się owulacja to występuje śluz w podobny do kurzego białka w surowym jajku i zaraz po jego pojwaieniu się po kilku dnich wystepuje jajeczkowanie. - CZY TO PRAWDA, MAM SIĘ TYM KIEROWAĆ???????? BO TEMPERATURY NIE CHE MI SIE MIERZYC TO TRZEBA BYĆ DOKŁADNYM I O TEJ SAMEJ PORZE, A Z MOIM SNEM JEST RÓŻNIE.[/size][/size][/color]

Ninonka - Co do sluzu to prawda, przynajmniej u mnie on zawsze wystepuje:-)i tym sie rowniez sygeruje, dodatkowo stosuje testy owulacyjne.
Bardzo szybko staracie sie o dzidzie po odstawieniu tabsow. U mnie(kiedy bralam jeszcze tabletki) doktor zawsze powtarzal, zeby odczekac przynajmniej 3m-ce i dopiero starac sie o dzidzie:tak:Ze to lepiej dla dzidzi i ciebie no i ze moze wystapic mnoga ciaza:tak:

Cześć dziewczyny.
Wkrótce ja zabieram się za intensywne przytulania,mam do was pytanie:zawstydzona/y:
Jak często?tzn.lepiej co dzień czy co dwa dni te przytulania?No i kiedy zacząć z taką częstotliwością jaką mi zalecicie.Małpa przybyła do mnie w Wigilie,dzisiaj jest 8dc ostatni trwał 27 dni.

Moim zdaniem ''Co za duzo to niezdrowo'':-) Wydaje mi sie ze co 2 dni jest oki, plemniczki sa wtedy lepszej jakosci:tak::-):tak:Ja bym zaczela 10-11dc. U mnie cykl jest 26dniowy i tak 12-13dc wystepuje owulka (z tego co zauwazylam:tak:a stosuje testy owulacyjne,czasem bol jajnika no i sluz). U ciebie jest tylko 1 dzien roznicy w dlugosci cyklu - co nieznaczy ze owulka wystepuje w dokladnie w polowie cyklu:tak: Zycze powodzonka!!!!

....oby nam się poszczęściło z zajsciem w ciąże no nie? trzymam kciuki mocno za was i za siebie.... ja już niedługo sie dowiem... :)

Powodzenia Kinga:-):tak:;-) 3mam kciuki!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
hm...:dry: cycuchy jakby mniej bola ale tak troszke jakby pieczenie bylo..... ale podbrzusze dzis boli zdecydowanie na @...:-(

a wy na ile dni przed @ odczuwacie bóle ??
 
Do góry