reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Do pewnego domu zapukalo trzech wedrowcow.Kobieta otworzyla drzwi i chciala zaprosic ich do srodka.Nie mozemy wejsc wszyscy.Nazywamy sie DOSTATEK,SUKCES I MILOSC.Musicie zdecydowac ktorego z nas zaprosicie do domu.Maz chcial zaprosic DOSTATEK,zona SUKCES,corka prosila by zaprosic MILOSC.Rodzice posluchali corki,zaprosili MILOSC.MILOSC weszla do domu a za nia SUKCES i DOSTATEK.Zaprosilismy tylko MILOSC,dlaczego idziecie wszyscy?Bo tam gdzie jest MILOSC jest tez DOSTATEK i SUKCES!
takze dziewczynki juz wiecie czego Wam zycze na ten 2009!!!!
 
reklama
No to pielęgnujmy tą miłość a spełnią się nasze marzenia ;-)

Zmykam dziewczynki muszę się położyć bo to przeziębienie męczy mnie niestety.
Pewnie zajrzę jutro albo jeszcze dzisiaj i poczytam sobie. PA PA
 
Ostatnia edycja:
imagination gratulacje sunusia, pisz na bierząco co u Ciebie :)

Marzenixx dokładnie miejmy nadzieje, że się spełni. Ja w nas wierze kochana więc trzymam kciuki - powodzenia dla Ciebie i wogóle dla nas wszystkich :)

tikanis ślicznie wyglądałaś zgadzam się z koleżanką, i brzusio też taki zgrabniutki - powodzenia w 2009 roku


katarzynka1979
dziękuje za życzonka w swoim imieniu, Tobie również wszystkiego najlepszego w nowym 2009roku


Witajcie moje kochane, ja dziś wstałam przed 12:00 zjadłam pyszne śniadanko i po oglądnieciu filmu na TVN jakiegoś dla nastolatek (ale był fajny) położyłam się zdrzemnąć. Tak drzemałam aż do 17:00 i teraz jestem u Was :)

Wiecie co głowa coś mnie boli od rana, a praktycznie nic nie piłam oprócz 2 łyków szampana, hmmm..., czyżby po 2 łykach szampana to kac. Nie no bez jaj. Właśnie wziełam tabletke Ibum max czy jakoś tak i chyba zaraz jakąś herbatkę wypije.

KOCHANE POMÓŻCIE!!!
Ja dziś 11 dc, i 2/3 miesiąc po odstawieniu tabsów, i tak się zastanawiam kiedy będzie ten dzień kiedy będę już w 100% gotowa. Moja gin powiedziała, że miesiac po możemy się starać, bo to wtedy praktycznie 99% ale nie chciałam, bo to wtedy z tego co słyszałam możliwa mnoga ciąża. Dziewczyny ostatnio miałam 30 dniowy cykl, pomoóżcie mi i powiedzcie. Bo czytałam ostatnio że jak zaczyna się owulacja to występuje śluz w podobny do kurzego białka w surowym jajku i zaraz po jego pojwaieniu się po kilku dnich wystepuje jajeczkowanie. - CZY TO PRAWDA, MAM SIĘ TYM KIEROWAĆ???????? BO TEMPERATURY NIE CHE MI SIE MIERZYC TO TRZEBA BYĆ DOKŁADNYM I O TEJ SAMEJ PORZE, A Z MOIM SNEM JEST RÓŻNIE.[/SIZE][/SIZE][/COLOR]











 
Cześć dziewczyny.
Wkrótce ja zabieram się za intensywne przytulania,mam do was pytanie:zawstydzona/y:
Jak często?tzn.lepiej co dzień czy co dwa dni te przytulania?No i kiedy zacząć z taką częstotliwością jaką mi zalecicie.Małpa przybyła do mnie w Wigilie,dzisiaj jest 8dc ostatni trwał 27 dni.
Kupiłam też testy Hydrex i od jutra zaczynam z nimi działać,w tamtym miesiącu mi się nie udało zafasolkować ale sugerowałam się tylko kalkulatorem dni płodnych w necie:szok:
 
Witam:-)
Zakładam ten wątek dla wszystkich kobit które czekają na upragnioną fasolkę w tym nowym 2009 roku. :-)
Zapraszam wszystkie nowe jak i starsze staraczki które mają ochotę na pogaduchy lub chciałyby się poradzic w kwestiach dotyczących staranek:-D

Mam nadzieję że będzie nas jak najwięcej:-D:-D
 
Witam Was serdecznie,

Podczytuje forum od okolo 2 tygodni. Dzisiaj jest pierwszy dzien Nowego Roku, pierwszy, w ktorym rozpoczynamy staranie sie o dzidziusia. A wlasciwie juz rozpoczelismy:tak:
Dlatego tez przylaczam sie do Waszego watku.

Pozdrawiam,
 
Witam Was serdecznie,

Podczytuje forum od okolo 2 tygodni. Dzisiaj jest pierwszy dzien Nowego Roku, pierwszy, w ktorym rozpoczynamy staranie sie o dzidziusia. A wlasciwie juz rozpoczelismy:tak:
Dlatego tez przylaczam sie do Waszego watku.

Pozdrawiam,

witaj, napewno niedlugo niedlugo sie uda :-)
my tez z mezem juz pracujemy nad fasolką :):-D

lolitka :*
 
reklama
Witam wszystkie Staraczki w Nowym roku:-)
Jestem tu nowa,od kilku dni czytam forum i też staram się o dzidziusia.
W tamtym miesiącu niestety się nie udało,tak tak wiem że to bardzo krótko ale mam nadzieje że z waszą pomocą szybko się uda:tak:

Witaj, życzę powodzenia w starankach :-)

Kochane Staraczki w Nowym Roku życzę Wam tego czego najbardziej pragniecie, czyli maleńkich Fasoleczek pod Waszymi sercami i by zdrowo rosły:tak: wierzę, że za rok już wielu (oby wszystkich) Was już tu nie będzie:-D

Muszę się pochwalić... Będziemy mieć SYNKA:-D
Nie na 100% bo jeszcze jest za malutki, by mieć pewnośc.
Od soboty byłam w szpitalu bo krwawiłam, ale już jest ok. Zrobili usg i widziałam Moje Maleństwo a nawet siusiaczka :-D

Buziaczki Kochane :tak:

Super wiadomość !!!

No to pielęgnujmy tą miłość a spełnią się nasze marzenia ;-)

Zmykam dziewczynki muszę się położyć bo to przeziębienie męczy mnie niestety.
Pewnie zajrzę jutro albo jeszcze dzisiaj i poczytam sobie. PA PA

Kinguś kuruj się !!!
 
Do góry