reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Hej dziewczyny!
Mam dla Was nowe informacje. Nie wiem czy któraś pamięta jak pisałam że planujemy starać sie o trzecią dzidzię początkiem listopana, tak wiec nagła ziana planów. Staranka podejmuję już w połowie stycznia a więc za niecały miesiąc jupiiii :-D:-D:-D
Tzn są pewne przeciwności i jeżeli zdołam im podołać to zabieram sie do dzieła. A te przeciwności to : straszny egzamin który musze zdać za 2 tygodnie, kanałowe leczenia zęba i w zasadzie to wszystko. Jeżeli dam rade z tym zębem do dni płodnych zabieram sie do dzieła, a co najciekawsze mąż jeszcze o tym nic nie wie, zdziwi się chłopina lada dzień :-p czekam na odpowiedni moment żeby bo ostatnio ciągle w złym humorze jest mam nadzieję że ta wiadomość mu go poprawi :tak:
kinga85, smartka\dacie rade kobietki trzymię kciuki niebawem pochwalicie się zdjęciem z wielkimi I I krechami a ja mam nadzieję że za miesiąc będę w tej samej sytuacji co i Wy :-D:-):tak:
 
Witam dziewczynki ;)))))

W takim razie jeśli pozwolicie to ja też się tu przeniosę :tak::tak: Pytam czy pozwolicie bo jak wiadomo ja obecnie jestem tylko podziwiającą staraczką więc nie moge w pełni uczestniczyć w waszych rozmowach, ale wierzę że to wszystko za jakiś czas mi się przyda, a poza tym tak się do was przyzwyczaiłam, że ciężko byłoby zrezygnować :tak::tak:
Tych osób które znam od początku jest już niewiele i dlatego pewnie nowe dziewczynki mnie nie znają. No ale jeśli pozwolicie będę sobie podczytywać i co jakiś czas się odezwę oczywiście cały czas trzymając za was bardzo mocno zaciśnięte kciuki :-D:-D
Cieszę się że powstał nowy wątek Staraczki 2009 bo nie brzmi mi tak obco jak ten Mamusie,staraczki 2009......ten jest jakby przedłużeniem Staraczek 2008 a więc bliższy mojemu sercu :tak::tak:
No to cóż ....pozdrawiam was wszystkie serdecznie i buziam mocno ;*******
 
hej dziewczynki :-) witam:-) poniedziałkowo, ja dzis mam wolne więc troszke tu posiedze:tak:
widze ze wy poranne ptaszki jestescie :) ja musialam odespac wekend pracujący ;-)
malwinko ja cie pamietam oczywiscie:-D tylko nie wiem czemu narazie sie nie starasz tylko podczytujesz:confused:
kroptusia nawet nie wiesz jak my czekamy na wiesci od ciebie!!


pozdrawiam wszystkie dziewczynki:happy:
 
Witajcie Dziewczynki z rana :-)

Ja siedze w domciu, mamy z moim M wolne az do 5 stycznia :happy:

Juz nadrobilam zaleglosci na naszej liscie staraczek :tak:

Dziewczynek ktorych nie ma jeszcze na liscie a chca sie dopisac, prosze o wyslanie mi wiadomosci na privie bo niestety moge czasem nie zauwazyc zwyklego posta z ta prosba :sorry2:
Dziekuje :-)
 
W styczniu idę do nowego lekarza. Oczywiście prywatnie nie do przychodni, ponieważ, mam wrażenie, że pomimo, że jest tam bardzo dobry doktor, to niestara sie tak bardzo jakby to była wizyta prywatna tzn nie zaleci nic co wychodzi poza NFZ:wściekła/y:
Wyleczy z chorób, bardzo dobrze prowadzi ciążę i na tym koniec - ponieważ nie może przekroczyć dopuszczalnej liczby punktów NFZ na miesiąc:rofl2:

O co najlepiej pytać lekarza, co najlepiej powinien doradzić, jakie badania biorąc pod uwagę, że staramy się od kwietnia, przez 5 lat brałam anty mam silne objawy napięcia przedmiesiączkowego a teraz dołączył skracający się cykl - trwa już tylko 23dni a wliczając w @ brunatne plamienia ta wredota trwa już 9 dni:szok:
 
Cześć dziewczyny:)mogę do Was dołączyć??staramy się z męzem prawie 1,5 roku i nic i mam zamiar zajsc w 2009 r i to na samym początku;)trzymam za Nas wszystkie kciuki......wiem że w końcu się uda;):-)
 
reklama
W styczniu idę do nowego lekarza. Oczywiście prywatnie nie do przychodni, ponieważ, mam wrażenie, że pomimo, że jest tam bardzo dobry doktor, to niestara sie tak bardzo jakby to była wizyta prywatna tzn nie zaleci nic co wychodzi poza NFZ:wściekła/y:
Wyleczy z chorób, bardzo dobrze prowadzi ciążę i na tym koniec - ponieważ nie może przekroczyć dopuszczalnej liczby punktów NFZ na miesiąc:rofl2:

O co najlepiej pytać lekarza, co najlepiej powinien doradzić, jakie badania biorąc pod uwagę, że staramy się od kwietnia, przez 5 lat brałam anty mam silne objawy napięcia przedmiesiączkowego a teraz dołączył skracający się cykl - trwa już tylko 23dni a wliczając w @ brunatne plamienia ta wredota trwa już 9 dni:szok:

Niunia nie jestem lekarzem ale moim zdanie to winna niskiego progesteronu, moze zrob sobie badanie w kierunku tego hormonu w 21 dc .
 
Do góry