reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Pomimo, ze nie jestem mamusią napiszę tu coś czasami jak już sie tu zameldowałam.

Mam tydzień wolnego - poprawie - chorobowego.

Zmieniam lekarze, jakie badania porady itd powinnam od niego dostać, usłyszeć?

Jestem przyparta do muru, tyle czasu się staramy, cykl mi sie skraca - 23 dni, @ wydłuża - 9 dni KOSZMAR!!!!!!!!
 
reklama
A ja dziewczynki nadal w pracy :(( znow sie szefowa wyzywa ze odchodze tak juz pol roku caly czas mobbing i wogole codziennie wracalam z pracy stres nerwy placz rece chodzily dlatego zmienilam nienawidze jej :(( te irytujace teksty dogaduszki pt "wyrzylam sie na Tobie moge isc do domu" mam dosc znow mnie wyprowadzila z rownowagi :-( zwalila robote i pudla na gore do dzwigania powiedzialam ze piernicze i nie nosze bo juz nie raz tu musialam dzwigac klamoty skakac w piwnicy po kompach koszmar :((
 
Poczytałam trochę na necie o tych wszystkich hormonach i wychodzi, że może być cosik nie tak. Przez pół roku po odstawieniu tabletek było wszystko ok, teraz - poza tymi objawami co pisałam, w dodatku piersi bardzo mi urosły - z rozmiaru B na D a wcale nie przytyłam, sutki są odstające i widać na piersiach żyłki - wyczytałam, ze tak robią z piersiami hormony podczas ciąży ale ja ni otrzymałam tego zaszczytu, wiec coś się pomieszało w hormonach:wściekła/y:
A lekarz raczył powiedzieć proszę jeszcze poczekać, to sie unormuje!!!!!!!
Od kwietnia :szok: On nie wie co gada!
 
niunia27 masz krótkie cykle i może nie dochodzić do owu, robiłaś sobie badania takie standartowe: hormony, usg narządów itp?
Pewnie lekarz powinien zdiagnozować czy dochodzi do owulacji.

Tylko tymi wynikami badań to też ciężko się sugerować, mi w 2004 roku wyszły fatalne wyniki hormonów i w jajnikach też pełno pęcherzyków, zapisałam się do endokrynologa myśląc, że czeka mnie długie leczenie, czekałam 2 miesiące na wizytę i okazało się, że poszłam do niego z pozytywnym testem ciążowym :baffled:. Tak więc zamiast leczenia mam prawie czteroletniego synka :-).
Ostatnio robiłam badania w czerwcu tego roku, niby w miarę, tylko żelazo biorę bo za mało miałam.
 
Ostatnia edycja:
piersi bardzo mi urosły - z rozmiaru B na D a wcale nie przytyłam, sutki są odstające i widać na piersiach żyłki - wyczytałam, ze tak robią z piersiami hormony podczas ciąży !

No jest to czesto objaw ciazowy mi sie pojawily widoczne zylki na brodawkach pod i na piersiach az do rak ale nie zwrocilam na to uwagi gdyz nie chce sie nakrecac (zyly jak zyly) a jednak chyba ciaza. Piersi chyba tez urosly bo siostra kupila mi stanik na gwiazdke c/d a musialam dzis kupic E bo z tamtego wszystko wylazi
 
reklama
Poczytałam trochę na necie o tych wszystkich hormonach i wychodzi, że może być cosik nie tak. Przez pół roku po odstawieniu tabletek było wszystko ok, teraz - poza tymi objawami co pisałam, w dodatku piersi bardzo mi urosły - z rozmiaru B na D a wcale nie przytyłam, sutki są odstające i widać na piersiach żyłki - wyczytałam, ze tak robią z piersiami hormony podczas ciąży ale ja ni otrzymałam tego zaszczytu, wiec coś się pomieszało w hormonach:wściekła/y:
A lekarz raczył powiedzieć proszę jeszcze poczekać, to sie unormuje!!!!!!!
Od kwietnia :szok: On nie wie co gada!

Idz kochana prywatnie do labu zrobic hormonki, przynajmniej bedziesz wiedziec na czym stoisz. Owszem czasami wracaja same hormonki do normy ale w wiekszosc przpadkach potrzebne sa leki :sorry2:
 
Do góry