reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

a ja nie moge spac znow sie poklocilam z M jestem nie do zniesienia i az boje mu sie powiedziec jaki ew moze byc powod :( od tygodnia nie moge spac po czym wstaje o 6, 7, 8 jak nigdy bo jestem spiochem i weekend to 12 min dziadek siedzi wtedy z mala a teraz wstaje pierwsza myslicie ze powinnam dac mu cos znac czy poczekac?? boje sie bo wiem ze on choruje na dzidziusia zaglada w wozki jak sie choc raz inaczej zachowam pyta czy to dzidzius nie mam sil mowic w kolko ze NIE wiec wszystko ukrywam ale jestem sama z tym i mi ciezko :((
 
reklama
U mnie raczej nie przezyja, bo mam tego sluzu tak malo, ze w 2 godziny "wysycham", nie mowiac o 2 dniach:)
Ale ok. Dzieki za potwierdzenie Lilu. Bo juz mi sie wszystko w glowie pomieszalo, i sobie chcialam to poukladac i wyjasnic raz jeszcze.
Czasem jest tak że na zewnątrz nie ma tego śluzu ale w środku okazuje się wystarczająca ilość.
Czasem mi też się miesza w głowie ;-)

To i ja się juz na dobre przenoszę ze starających się 2008 na 2009..
:-):-):-)

kingus,lilu-- nie moglabym was zostawic:-D:-D jestem z wami zwiazana :-D
Cieszę się bardzo, że jesteś z nami. Dawno nie było świeżych fluidków ;-);-);-)

hej dziewczynki!! ja tez do was dołączam!!! :****
:-) Jak za starych dobrych czasów ;-)
Czy miałyście może problem z plamieniem przed @ podczas przyjmowania CLO??
Ja brałam clo ale plamień nie miałam. Zrób jutro teścik ;-)

Dolaczam!
Zaczelam sie starac w tym cyklu. Moj okres plodny przyszedl akurat na wigilie.
Witaj:-) Czekamy na wynik i zaciskam kciuki :tak:

dziewczynki a wiecie może co u kropeczki??? oj chyba o nas nie zapomniała???
No właśnie dawno jej nie było :-(

Czarodziejka piękny film :-):-):-):-):-)

Kroptusia ja myślę, że lepiej szczerze porozmawiać i powiedzieć o wszystkim. Wtedy na pewno poczujesz się trochę lepiej i M będzie wiedział co jest grane. Trzymaj się.
 
Ostatnia edycja:
bosze jak mi ciezko mam tylko Was...od 2 dni zygam jak poczuje fajki tlumacze sie M ze nie chce naszego wina bo jutro ciezki dzien od rana zdycham wszystko mnie mdli kawa taty papierosy uciekam w kat by tylko sie walnac jutro M wychodzi a ja do gina nie powiedzialam mu nie chce znow patrzec na jego smutne oczy... z Wami tez sie kryje :) jutro ostatni dzien w starej pracy wiec stres :) chcialabym miec kogos obok by powiedziec "chyba jestem w ciazy" by przytulil uspokoil a sie czaje przed tata mezem dzieckiem co mi wchodzi na glowe :) dzisiejszy dzien to koszmar od rana mnie ssie strasznie pochlaniam ilosci nieziemskie a jestem niejadkiem do tego muli i odrzuca az corka zapytala " mamo chce Ci sie zygac" :))))
 
Witajcie dziewczyny ponownie:-), ale nas tu juz duzo:tak:. Czesc dziewczyn znam juz ze Staraczek 2008. KURDE NIE BYLO MNIE TROSZKE A TU TYLE NAPISALYSCIE :tak::tak:
Czarodziejka swietny film, przy ktorym sie troche wzruszylam:tak::tak:

a ja nie moge spac znow sie poklocilam z M jestem nie do zniesienia i az boje mu sie powiedziec jaki ew moze byc powod :( od tygodnia nie moge spac po czym wstaje o 6, 7, 8 jak nigdy bo jestem spiochem i weekend to 12 min dziadek siedzi wtedy z mala a teraz wstaje pierwsza myslicie ze powinnam dac mu cos znac czy poczekac?? boje sie bo wiem ze on choruje na dzidziusia zaglada w wozki jak sie choc raz inaczej zachowam pyta czy to dzidzius nie mam sil mowic w kolko ze NIE wiec wszystko ukrywam ale jestem sama z tym i mi ciezko :((

Droga Kroptusiu ja na twoim miejscu wspomnialabym mezowi o przewidywanej ciazy. Napewno moglabys na niego liczyc :-) a widzisz, ze samej ci z tym ciezko. Podziel sie z nim twoimi przypuszczeniami:-(Wiem, ze czekacie na dzidzie dlugo, ale on nie zdaje sobie sprawy co ty tam przed nim trzymasz w ukryciu. Tworza sie moze przez to niepotrzebne klotnie, ktorych ty powinnas unikac:tak::tak:. Nic i tak nie bedziesz zapeszac:tak:my jestesmy z Toba!!!!:-):-) Napewno bedzie Ci lzej na serduszku po rozmowie z nim:tak::tak:Powodzenia

Lilu19 - swietny pomysl z ta lista Staraczek 2009:tak::tak::tak:

Martynka222 - Powodzenia w starankach z ukochanym mezem:tak::tak::tak:

Kingus - Widze, ze tylko 7 dni do testowania:-):tak::-). U mnie 3 dni!

Ja chyba zmykam, bo jutro do pracy po 5 dniach wolnych i jeszcze wstaje o 5.30 a ostatnio wstawalismy z mezem ok 11 -12 w poludnie hihihi, ale przynajmniej odpoczelam:-)
Pozdrawiam wszystkie nowe dziewczyny!!!!:-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny ponownie:-), ale nas tu juz duzo:tak:. Czesc dziewczyn znam juz ze Staraczek 2008. KURDE NIE BYLO MNIE TROSZKE A TU TYLE NAPISALYSCIE :tak::tak:
Czarodziejka swietny film, przy ktorym sie troche wzruszylam:tak::tak:



Droga Kroptusiu ja na twoim miejscu wspomnialabym mezowi o przewidywanej ciazy. Napewno moglabys na niego liczyc :-) a widzisz, ze samej ci z tym ciezko. Podziel sie z nim twoimi przypuszczeniami:-(Wiem, ze czekacie na dzidzie dlugo, ale on nie zdaje sobie sprawy co ty tam przed nim trzymasz w ukryciu. Tworza sie moze przez to niepotrzebne klotnie, ktorych ty powinnas unikac:tak::tak:. Nic i tak nie bedziesz zapeszac:tak:my jestesmy z Toba!!!!:-):-) Napewno bedzie Ci lzej na serduszku po rozmowie z nim:tak::tak:Powodzenia

dzieki :) jutro porozmawiam poki co mialam tylko Was boje sie mu mowic nawet o przypuszczeniach widze jak to przezywa gorzej niz ja w koncu nic nie wychodzi :) a wiem jak bardzo chce w kolko gada o dzidziusiu jakby bylo super zaglada w wozki serce mi peka :) jutro mam gina jak co powie na TAK to mu powiem i pewnie tydzien nie bede go widziec :) bo on juz wszystko planuje od poczecia do narodzin :))))
 
Buziaki babeczki
Spijcie dobrze
Kroptusia mąz oszaleje ze szczescia jak sie dowie :)))
75976.jpg
 
dzieki :) jutro porozmawiam poki co mialam tylko Was boje sie mu mowic nawet o przypuszczeniach widze jak to przezywa gorzej niz ja w koncu nic nie wychodzi :) a wiem jak bardzo chce w kolko gada o dzidziusiu jakby bylo super zaglada w wozki serce mi peka :) jutro mam gina jak co powie na TAK to mu powiem i pewnie tydzien nie bede go widziec :) bo on juz wszystko planuje od poczecia do narodzin :))))

Tak trzymaj Kroptusia. My jestesmy z Toba. Dobrze, ze to spotkanie z ginka jest jutro!!!Mam nadzieje, ze wszystko wyjasni sie na TAK:tak::tak:. Pamietaj jestesmy z Toba i czekamy jutro na wiadomosci od Ciebie :tak::-)Kobieto zazdroszcze ci tych objawow!! 3maj sie cieplutko i nie fiksuj tylko:-)
 
ok postaram sie nie zwariowac :) choc ostatni tydzien byl ciezki M juz spi i nie wie co ja wyprwiam powiedzial mi przed spaniem "szkoda ze tym razem sie nie udalo mialem jakies przeczucie ale intuicja mnie zawiodla" i sie polozyl...
 
:-)Kobieto zazdroszcze ci tych objawow!! 3maj sie cieplutko i nie fiksuj tylko:-)
Jesli to objawy ciazy to dla pocieszenia dodam ze przyszly dopiero teraz jutro 5 dzien od spodziewanej @, brzuch zacza bolec dopiero 2 dni temu piersi tez i te fajki tez odrzucilo....ale to wszystko po dniu @ wiec przed nie ma sie co nakrecac wiem ze zle to zabrzmi ale do dnia @ palilam normalnie pilam kawe bylam na imprezce bo odposcilismy wiec chcialam sie wyzyc ze znow nic i szlalam a teraz martiwie sie czy nie zaszodzilam fasolce bo do dnia @ nie bylo NIC dzien po tez nie dopiero 2 dni po...wiec kochane nie wypatrujce znakow ;))
 
reklama
Witam Dzieczynki już na nowym forum, melduje się posłusznie!

Widzę że to pierwszy dzień a forum ruszyło pełną parą ale zaległości nadrobiłam.

martyna222 - życzę miłego pobytu w górach, zrelaksuj się i nie myśl o fasolce (łatwo mówić), daj się ponieść namiętnością :-) a napewno to przyniesie oczekiwany skutek! :tak:

maja123 i Qcz witajcie na forum!!!

kroptusia - napisz jutro po wizycie co i jak, trzymam kciuki. Poczekaj jeszcze te parę godzin i się nie strasuj, po wizycie przekażesz swojemu M cudowną wiadomość, zobaczysz!

Aga6696 - jestem jak najbardziej za refundacją testów.
Przeczytałam dzisiaj o nowinkach dla kobiet, również przyszłych mamuś co nas czeka w 2009 roku, urlop macierzyński ma być 2 tygodnie dłuższy co mnie cieszy. Badania cytologiczne mają być bezpłatne a dokładniej będzie za nie płacił pracodawca, tylko nie wiem czy to jedno w roku czy ilość bez znaczenia.

Czarodziejka - film jest piękny a dokładniej urywki bo w całości oglądałam go niedawno, nosi tytuł "W łonie matki" jest z szerii National Geographic, jest bardzo ciekawy.

Zastanawiam sięgdzie podziewa się wkropeczka?

 
Do góry