reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
a mi tak smutno dziewczyny :-( chcialabym z wami byc tu na okrągło a nie mogę :( mam niesety taką pracę że nie daję rady przeczytac wszystkich postów albo odpisywac:-( tak bym chciala bardziej uczestiniczyc w pogaduszkach a tu lipa :-(
lilu , tikanis, kinguś i bablyss:sorry2::sorry2: wy jestescie mi najbliższe bo pamietam was jeszcze prawie z przed roku:zawstydzona/y:tikanis juz ma brzusio teraz kolej na nas:-D
cieszę się że powstal ten wątek bo i ja czuję szię tu zdecydowanie jak w domu:tak::-)
jutro mam wolne więc wiecej z wami posiedze:-D
kroptusia trzymam kciuki i czekamy na wiadomosci od gina!!!!!!!!!!!!!!:-D

pozdrawiam reszte kochanych staraczek:-):-)
dobranoc :**
 
Witam Was kochane z samego rana w ostatni poniedziałek tego roku!:-p
Padam na pysk bo spałam raptem godzinę, całą noc nie mogłam spać, bo tak mnie rwały plecy z tyłu na dole:confused::-(
Życzę Wam udanego dnia i oczywiście trzymam kciuki za Twojego gina Kroptusiu!!
Czy któreś z Was testują dzisiaj? Jak tak to dwóch pięknych kresiorek życzę!!:-)
A teraz muszę wykrzesać resztki sił z siebie i zebrać się do pracy jakoś..
Oj, będzie ciężko dzisiaj :-p
 
Kinguś testuję 5 stycznia a @ ma być gdzieś w okolicach 9, 10 - z tym że ja muszę wykonać test HCG, ponieważ jesli okaże sie negatywny - mam zostać "sprzedana" do innego lekarza, który wykona mi sprawdzenie drożności jajowodów - Apropo - :szok: miał to ktoś???
Troszkę się bojam, ale dla Tego Szczęścia wszystko zniosę...
Beti - fajnie, ze już wróciłaś- za pewne wypoczeta i zrelaksowana???;-)
Wiecie, rozmawiałam dziś raniutko z moim kochaniem i jedno Wam powiem... - niczego tak nie pragnę planując Nowy Rok, jak móc w końcu pobiec po buciki po cichutku i z nienacka położyć je mojemu M. - tak strasznie tego pragnie i wspiera mnie w schizach juz czasem, kryjąc własne emocje.. Tka bardzo bardzo chciałabym dać Mu To Szczęście...
Ach, :sorry2: wzięło mnie na rozczulenia przed 7 rano, sorki, że się tak rozpisałam...
Acha - a wczoraj zachowywałam się przez cały wieczór jak wariatka - tak strasznie chciało mi się płakać, że musiałam, sama nie wiedziałam w sumie dlaczego, co chwilkę zmieniałam powód, a za 2 godziny śmiałam się z komedii.... - czy ja już kompletnie ZWARIOWAŁAM????????????:szok::szok::szok:
SOMEBODY HELP ME:-)
 
Po teściku z rana... Niestety obrzydliwie jedna krecha - nawet cienia drugiej...:sad::sad::sad: Nic tylko patrzeć jak @@@@@@@@@@@@@@ mnie odwiedzi...:growl:
Miłego dnia dziewczynki
 
Witam Was wszystkie z rana:)
I znowu do pracy :((((

Agus - moze to nastepny cykl, ten udany. A moze i jeszcze ten....Dopoki @ nie nadejdzie - nic straconego

Kroptus - daj znac jak ginek i rozmowa z mezem

Marzenixx - ja mam tak samo. Od dzisiaj praca (no moze w tym tygodniu jeszcze nie w pelnym wymiarze) i bedzie mnie mniej na forum.Bedziemy nadrabiac zaleglosci po pracy:)

Mari - hejka:)
 
lolitka=czuje sie dobrze choc dokucza czasami zgaga i bol w pachwinie,,, a tak to wspaniale:-D:-D:-D
marzenixx, kingus, lilu- ja tez was znam jeszcze spzed roku jak zakladalam watek stad jestem tak z wami zwiazana,, ;-)fluidki dla was i dla wszytskich testujacych

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 
Jesli to objawy ciazy to dla pocieszenia dodam ze przyszly dopiero teraz jutro 5 dzien od spodziewanej @, brzuch zacza bolec dopiero 2 dni temu piersi tez i te fajki tez odrzucilo....ale to wszystko po dniu @ wiec przed nie ma sie co nakrecac wiem ze zle to zabrzmi ale do dnia @ palilam normalnie pilam kawe bylam na imprezce bo odposcilismy wiec chcialam sie wyzyc ze znow nic i szlalam a teraz martiwie sie czy nie zaszodzilam fasolce bo do dnia @ nie bylo NIC dzien po tez nie dopiero 2 dni po...wiec kochane nie wypatrujce znakow ;))

kroptusia, ja zrobiłam test z Wiki 10 dni po teminie @..do tej pory zyłzm normalnie, kilka papierosow zapaliłam, ze 3 piwka ...lekarz mówił, ze na tak wczesnym etapie...nie zaszkodziłam dziecku napewno, ty pewnie tez nie....

tikanis ty za niecale 2 tygodnie juz na półmetku będziesz !!!!!!....śliczny brzunio...
 
reklama
Witajcie,

Melduje sie z rana bo siedze ostatni dzien w pracy szkole nowa i sobie mysle o wszystkim. Wczorajsze Wasze posty bardzo podniosly mnie na duchu :)...Dziekuje Wam. Dzis ginek moze przyjde z dobra nowinka ale to wieczorkiem dopiero :). Milego dnia
 
Do góry