reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

hej dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!
ile Was tutaj...:szok::szok::szok: a ja pomocy szukam na starym 2008 forum:-D
zadam więc pytanie raz jeszcze: Czy miałyście może problem z plamieniem przed @ podczas przyjmowania CLO?? Jutro mam dostać @@@ a jakoś od kilku dni dziwnie się czuję, mam delikatne mdłości (ale to obawiam się z przejedzenia świątecznego :-D:-D) i to plamienie...
czekam na Wasze relacje pozdrawiam!!!:happy:
 
reklama
Aga - witaj:)
Staraczki 2008 jest oficjalnie zamkniety i tutaj sie wszystkie kobietki z tamtego watku przeniosly. Plus kilka nowych:)
 
Dolaczam!
Zaczelam sie starac w tym cyklu. Moj okres plodny przyszedl akurat na wigilie. Zobaczymy co z tego bedzie. Kilka objawow sie pojawilo, ale staram sie myslec, ze to ekscytacja. Od czasu, kiedy sie uspokoilam zostal mi tylko skorczowy bol w podbrzuszu, jak przed okresem. Troche mnie martwi. Chcialabym juz wiedziec, ale na test za wczesnie. Niecierpliwam:)
 
Qcz - witaj na tym watku:)

Odpisalam Ci juz na liscie staraczek. Troche za wczesnie na objawy....ale oczywiscie zycze powodzenia, ze to fasolka:) Tescik najlepiej w dzien @ lub kilka dni po niej - wiec chwila cierpliwosci:)
 
Co do testów to śmiem twierdzić że powinny być REFUNDOWANE:tak::tak::tak:... ostatnio z moim M stwierdziliśmy, że więcej pieniędzy wydajemy na teściki niż na wcześniejszą antykoncepcję :-D:-D:-D:-D
 
Ja sobie tak czytam i widze, ze jakies zastrzezenia sie pojawily co do tego utworzonego tematu starajacyh sie w 2009. Ze niby kopia, ze niby balagan ?

Nie wiem po co problemy tworzyc, skoro ich nie ma

Moje rozumienie jest ze "mamusia, staraczki2009" bylo utworzone dla mamus. Jak przeczytacie pierwszy post, osoby ktora go zalozyla, czytamy..."Drogie Mamusie..."

Ten watek powstal dla kobiet, ktore niekoniecznie sa mamusiami, a sie staraja (choc oczywiscie byc moga). Mam nadzieje, ze to nikomu nie przeszkadza, i kazdy zawsze moze wybrac forum do ktorego "nalezy" lub "bardziej jest przywiazany".


Po prostu cieszmy sie soba.

nie przejmujmy sie tym :tak:

kingus,lilu-- nie moglabym was zostawic:-D:-D jestem z wami zwiazana :-D

tak samo my z Toba :-*

Lilu mam pytanie, już pytałam o to Kinguś, ale ona miała monitorowane cykle i wiedziała kiedy ma owulacje.

Otóż mam nieregularne cykle od 37 do 40 dni, częściej 40 dniowe. Ten cykl staramy się jeszcze bez leków.
Ginekolożka dała mi receptę na dwa opakowania Duphastonu.
Mam go brać od 16 do 25 dc, ale moja owulacja wg moich obserwacji występuje w 24 dc.
Boję się, że jak zacznę brać ten lek wczesniej niż wystąpi owulacja to tym samym ten lek ją zablokuje, a nie chcę stracić dwóch cykli na zajście w ciążę przez leczenie Duphastonem ...
Rozumiem, że trochę nie mam wyjścia, ale czy wiesz coś o tym, czy to prawda, że zażycie tego leku przed owulacją zablokuje ją ?

A poza tym dostałam dawkę jakichś czarnych myśli, że może ja mam bezowulacyjne cykle...choć tego nie wiem...



Mi też ta nazwa jest jakoś bliższa i widzę w tym wątku więcej znajomych osób :-)
W roku 2008 też były dwa wątki:

Mamusie staraczki cos tam coś tam
i Starajace sie 2008

Jak ktoś chce można pisać tu i tu :-)

miom zdaniem owulka moze byc zablokowana na poczatku przez duphaston ale wydaje mi sie ze organizm szybciutko przyzwyczai sie do krotszego cylku i owulka wystapi przed 16 dc.

Dolaczam!
Zaczelam sie starac w tym cyklu. Moj okres plodny przyszedl akurat na wigilie. Zobaczymy co z tego bedzie. Kilka objawow sie pojawilo, ale staram sie myslec, ze to ekscytacja. Od czasu, kiedy sie uspokoilam zostal mi tylko skorczowy bol w podbrzuszu, jak przed okresem. Troche mnie martwi. Chcialabym juz wiedziec, ale na test za wczesnie. Niecierpliwam:)

Witaj....
 
Dziewczyny cos milego...
Zycze aby w tym 2009 roku kazda z Was doczekala sie upragnionej fasolki :)
[ame=http://pl.youtube.com/watch?v=wIYZ9HRKags]YouTube - Creation[/ame]​
 
reklama
Do góry