reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Troche mnie w domu nie bylo, a tu forum jak burza sie rozrasta. Ale super kobitki, ze tak sprawnie sie przenioslysmy:)))) No i nowe starajace kobietki mamy.

Madziulenka, Maja - witajcie:)))))

Kroptusia - Ty zafasolkowana na 100%. Zdaj pls jutro relacje, jak wizyta u ginka przebiegla

Tikanis - super. Ktory to tydzien ?

Martyna - zafasolkujemy wczesniej niz wrzesien. Spokojna glowa:)
 
reklama
Dziewczyny


Czy ja moge wrocic do podstaw starania sie i zapytac o podstawy ?
Jakos mi sie chyba pomieszalo z okresleniem dnia owulacji.

Wiec jak to jest jesli chodzi o sluz i tempke ? Czy ja dobrze to zrozumialam ?

Sluz plodny nie oznacza jeszcze owulacji. Jest on jej zwiastunem. Zwykle dzien szczytu jest w przeddzien owulacji, ale niekoniecznie. Moze byc 2 dni przed.

Wazne jest zeby po zauwazeniu sluzu plodnego nastapil skok tempki, ktory jest potwierdzeniem, ze owulacja nastapila (oczywscie skok musi byc wyzszy o min 0,2 od najwyzszej z 6 poprzedzajacych tempek przed owulka...i jednoczesnei wzrost nie moze byc jednorazowy, ale dopiero 3 dni wzrostu w pelni potwierdzaja owulke).

Czy to powyzsze jest ok ?

Bo jesli tak to..... Co jesli np. szczyt sluzu jest w poniedzialek, we wtorek jest spadek tempki ale jednoczesnie juz sucho, a w srode wzrost tempki. Czy wtorek czy poniedzialek bedzie dniem owu (oczywiscie to jest uproszczenie bo pewne potwierdzenie owu moze byc tylko przez monitoring lub przynajmniej test) ?
Jesli wtorek jest owu - to chyba plemniki nie przezylyby bo sucho.
A czy w tym przypadku poniedzialek bylby owu ? I jesli tak - to czy wzrost tempki moze byc 2 dni po owu ?
 
hej dziewczynki:-) a co to za drugie forum?? to nie to samo co to?? hmmm..
ja chciałąm się zameldować , że już w domku:-)
ale nadrobię Was kochane jutro po pracy, bo dziś już jakaś padnieta jestem po tej jezdzie
buziole i do jutra:-)
 
Dziewczyny


Czy ja moge wrocic do podstaw starania sie i zapytac o podstawy ?
Jakos mi sie chyba pomieszalo z okresleniem dnia owulacji.

Wiec jak to jest jesli chodzi o sluz i tempke ? Czy ja dobrze to zrozumialam ?

Sluz plodny nie oznacza jeszcze owulacji. Jest on jej zwiastunem. Zwykle dzien szczytu jest w przeddzien owulacji, ale niekoniecznie. Moze byc 2 dni przed.

Wazne jest zeby po zauwazeniu sluzu plodnego nastapil skok tempki, ktory jest potwierdzeniem, ze owulacja nastapila (oczywscie skok musi byc wyzszy o min 0,2 od najwyzszej z 6 poprzedzajacych tempek przed owulka...i jednoczesnei wzrost nie moze byc jednorazowy, ale dopiero 3 dni wzrostu w pelni potwierdzaja owulke).

Czy to powyzsze jest ok ?

Bo jesli tak to..... Co jesli np. szczyt sluzu jest w poniedzialek, we wtorek jest spadek tempki ale jednoczesnie juz sucho, a w srode wzrost tempki. Czy wtorek czy poniedzialek bedzie dniem owu (oczywiscie to jest uproszczenie bo pewne potwierdzenie owu moze byc tylko przez monitoring lub przynajmniej test) ?
Jesli wtorek jest owu - to chyba plemniki nie przezylyby bo sucho.
A czy w tym przypadku poniedzialek bylby owu ? I jesli tak - to czy wzrost tempki moze byc 2 dni po owu ?

Wszystko co piszesz jest prawda
owu jest wtedy co maksymalny spadek tempki, nawet jezeli sluz jest przed owu a w owulke jest juz sucho to jest szansa na zaplodnienie poniewaz plemniczki zyja nawet do 5 dni wiec najlepiej przytulac sie w szczyt sluzu np. 2 dni przed owulka :tak:
 
U mnie raczej nie przezyja, bo mam tego sluzu tak malo, ze w 2 godziny "wysycham", nie mowiac o 2 dniach:)


Ale ok. Dzieki za potwierdzenie Lilu. Bo juz mi sie wszystko w glowie pomieszalo, i sobie chcialam to poukladac i wyjasnic raz jeszcze.
 
U mnie raczej nie przezyja, bo mam tego sluzu tak malo, ze w 2 godziny "wysycham", nie mowiac o 2 dniach:)


Ale ok. Dzieki za potwierdzenie Lilu. Bo juz mi sie wszystko w glowie pomieszalo, i sobie chcialam to poukladac i wyjasnic raz jeszcze.

Powiem Ci ze sluz " typowo plodny " wytwarza sie przy orgazmie kobiety :tak: wiec wydaje mi sie ze nie jest tak zle z tym sluzem u Ciebie, moze go nie byc na zewnatrz ale w srodku napewno jest :tak:
 
Ja sobie siemie codziennie pije, zeby troche wspomoc ten skapy sluz. Zaczelam na poczatku grudnia, wiec zobaczymy czy pomoze
 
reklama
Ja sobie tak czytam i widze, ze jakies zastrzezenia sie pojawily co do tego utworzonego tematu starajacyh sie w 2009. Ze niby kopia, ze niby balagan ?

Nie wiem po co problemy tworzyc, skoro ich nie ma

Moje rozumienie jest ze "mamusia, staraczki2009" bylo utworzone dla mamus. Jak przeczytacie pierwszy post, osoby ktora go zalozyla, czytamy..."Drogie Mamusie..."

Ten watek powstal dla kobiet, ktore niekoniecznie sa mamusiami, a sie staraja (choc oczywiscie byc moga). Mam nadzieje, ze to nikomu nie przeszkadza, i kazdy zawsze moze wybrac forum do ktorego "nalezy" lub "bardziej jest przywiazany".


Po prostu cieszmy sie soba.
 
Do góry