reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Witam
Przyszłam się przywitać, jeszcze jedną nogą jestem na staraczkach 2008;-)
W skrócie dla tych co mnie nie znają moja historia:
Stwierdzone pco, 8 cykli starań ostatnie 3 na clo. W pierwszym cyklu z clo ciąża biochemiczna, drugi cykl nic, trzeci cykl z lekami ciąża- w 8 tygodniu puste jajo płodowe- szpital i zabieg. Jestem po @ po zabiegu dostałam zielone światełko na starania, przyjmuję metformax 500.
Dziś miałam usg:
Endometrium 7,5 mm
W prawym jajniku pęcherzyk 18 mm
W lewym 10 mm
:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2: Ginka mówiła, że nie spodziewała się takich wyników już w pierwszym cyklu leczenia i że jest bardzo zadowolona nie muszę mówić że ja też :-D:-D:-D

Pozdrawiam i wszytskim życzę powodzenia ;-);-);-);-);-)
Beata

Niunia proszę o dopisanie mnie do listy :-)
 
Ostatnia edycja:
Ooooo jestem tam dziekuje niunia !!!!
Wczesniej popatrzylam na liste Starajacych sie 2008 a tam mnie nie ma hihih:-):tak::-)Mala pomylka, ale juz wszytsko oki:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja też ja też ja też :tak: chce być na liście bo my się staramy bardzo ;-) No i moje wieści mój misiu dał mi GPSa, więc nie jest już moim chłopakiem..... ale narzeczonym!!!! Myślałam, że to formalka i powiedziałam tak ale potem się rozpłakałam dużo emocji temu towarzyszy jednak takie sprawy to nigdy nie jest pikuś ani formalka!!!!
 
.......... No i moje wieści mój misiu dał mi GPSa, więc nie jest już moim chłopakiem..... ale narzeczonym!!!! Myślałam, że to formalka i powiedziałam tak ale potem się rozpłakałam dużo emocji temu towarzyszy jednak takie sprawy to nigdy nie jest pikuś ani formalka!!!!

No to WIELKIE GRATULACJE!!!!!
 
reklama
Do góry