reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witajcie dziewczyny:-):-)
Ja jeszcze udzielam sie na forum Staraczek 2008. Dzisiaj pierwszy raz postanowilam sie tu odezwac. Widze, ze duzo dziewczyn sie tu poprzenosilo:tak::tak:.
W sumie ja jestem w srodku cyklu i przytulanek, dopiero w styczniu ok 6-8 bede testowac i mam wilelka nadzieje, ze sie uda:blink:. Staramy sie z mezem od 4 m-cy. Mialam juz wielkie zalamanie:-(plakalam i pytalam ''DLACZEGO'', ale teraz juz podchodze do tego na luzie i optymistycznie- Co ma byc to bedzie, wszystko jest w rekach Boga:-):tak::-) Moge powiedziec szczerze, ze forum bardzo mi pomoglo - szczegolnie te rozmowy i rady od pozostalych dziewczyn!!!

Pozdrawiam i zmykam do meza papap

Mężatko więc życze owocnych staranek!!:tak::-D Ja zaczynam staranka za niecały tydzień!!:rofl2: I tez testuję w styczniu ale tak bliżej środka jak @ nie przylezie:tak::-D:rofl2:

witaj mężatko! :blink: widzę że dni płodne masz mniej wiecej w tym samym czasie co ja;-) upojnych starań życzę! a na początku stycznia bedziemy testowały! :-)

pozdrawiam
milego wieczorku zycze

No to juz we 3 testujemy w styczniu!!:tak::-D:rofl2:

witajcie!
Ja po ciezkej nocy:-(Maly tak malo widzi tate ze zrywal sie z placzem i musialam go wziac do nas bo tylko o tate pytal:zawstydzona/y:biedny:-(
Biedactwo... Przytul go od nas Kochana:tak::blink:

Ja równiez witam z rana!!!!
Ide dzis do lekarzaz Darią i bede krzyczec o antybiotyk dla malej..
Biedulka kaszle mi juz 5 tygodni(w piatek minie dokładnie 5 tyg)a to juz stanowczo za duzo.

Wczoraj wstała mi z goraczka,mówiła ze boli ją uszko,wpusciłam jej kropelki i nie chciałam puscic do przedszkola,ale ona dostała jedna z głównych ról w jasełkach w przedszkolu i "musiała być na próbie".No wiec ją pusciłam

W przedszkolu dostała goraczki 38,5'C,ale prosiła pani,zeby "nie dzwonic do mojej mamusi,bo ona przyjdzie i mnie zabierze do lekarza i nie pusci na jaselka"...Panie tak płakały ze smiechu;-)Oczywiscie zadzwoniły do mnie,podały nurofen i mała tam poszła spac.Potem przyszlismy z mężem na te jasełka...

Normalnie jestem tak dumna z mojej dziewczynki.Czesc dzieci sie wstydziła,nie chciała nic mowic,rozpłakała sie "do mamy",a moja biedna wyszła na srodek,widac ze chora i normalnie jak zawodowa aktorka zaczęła recytowac swoje kwestie.Przy wejsciu pani jej podpowiada poczatek,a moja Daria mowi:"spokojnie prosze pani,wiem co mam mówic"...Jak skonczyła swa kwestie to wszyscy rodzice zrobili "och...."bo m ówiła głosno i wyraznie,a innych dzieci w ogóle nie było słychac...

Nie musze dodawac jak pekalismy z dumy...Po przedstawieniu az słaniała sie na nogach z choroby,dostalimy jeszcze od niej przepiekną siwateczna laurke,no po prostu cudowna...

Dalismy jej w domku Barbi w nagrode taka z pieskami,którą mielismy kupiona na swieta,ale po prostu wczoraj naprawde zasługiwała na nagrode.Dałam jej znów nurofen i zaczęła normalnie funkcjonowac

A na 12 mamy do lekarki i jak mowiłam-chce jej antybiotyk,zeby to w koncu zakonczyc,bo zadne syropki nie daja jej rady,a nie chce dzieciaka meczyc.Do swiat nie puszcze juz jej do przedszkola(ku jej rozpaczy)+do tego swieta to moze juz super wydobrzeje;-)

Imąż mi sie rozchorował,ale tak zwyczajnie,bez tych napadów kaszlu...i musial biedny isc do pracy....


Napisaąłm esej,ale lzej mi dziewczynki,pozniej powiem jak byo u lekarza...


pozdrawiam Was kochane bardzo cieplutko!!!!!

Kochana masz prawdziwą aktorke w rodzinie!:tak::rofl2:
Szkoda tylko, że biedactwo chore..:-( Życzę zdrówka dla małej i męża:blink:
 
reklama
Witajcie dziewczyny!!!:-)


witaj mężatko! :blink: widzę że dni płodne masz mniej wiecej w tym samym czasie co ja;-) upojnych starań życzę! a na początku stycznia bedziemy testowały! :-)

pozdrawiam
milego wieczorku zycze

Witaj Kinga 85, super ze bedziemy mogly sie wymieniac doswiadczeniami w tym samym czasie. Ja wlasnie jestem w momencie kolejnych staran, mam wolne 2 dni wiec nie jestem zmeczona po pracy. Wrzucilismy z mezem na luz i mam nadzieje, ze w tym m-cu sie uda:-);-):-). Zastosowalam tez w tym m-cu pierszy raz testy owulacujne i one mi pokazaly, ze jestem w trakcie owulacji (mam nadzieje, ze nie klamaly hihihi) Staram sie o tym az tak bardzo nie myslec tylko przyjemnosci i przyjemnosci. Teraz podchodze do teka tak co ma byc to bedzie, przeciez nie zmienie tego a wszystko przyjdzie samo :tak::tak:

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny na tym forum i zycze milego dzionka!!!
 
Dla dziewczyn które w najbliższym czasie lub są w trakcie starań:-) " Jabłuszka to świąteczny symbol radości, ale także płodności. Zawieście je na choince zwłaszcza wtedy, jeśli chciałybyście zajść w ciążę." :biggrin2::tak:
 
Witam ponownie!!!!

dziekuje za zyczonka powrotu do zdrowia,ja sie juz czuje wysmienicie,moze troszke osłabiona,ale zdecydowanie dobrze

Daria dostała antybiotyk bo i uszko chore,i kaszel(5 tyg)i meczy sie dziecko.Jestem za antybiotykami,juz tyle syropków i leków przetestowalismy i nic.Tylko antybiotyk.I potem spokoj na dlugi dlugi czas...

Bedzie dobrze,musi byc dobrze

A staraczkom styczniowym zycze powodzenia,bedzie dobrze kochaniutkie
Grunt to jak któras pisała-dac na luz;)

Ja mykam cos zjesc i utulic ta moja małą marudę;)
 
agadaria urocza musiala byc ta Twoja coreczka.. moze z kilka(-nascie) lat ujrzymy ja w jakis serialu heh ;) :) zdrowka dla niej..

Carri rzeczywiscie lepiej przeczekac ten remont, no i maz z tym wypoczynkiem rowniez ma racje - na pewno Ci sie przyda.. tak sie tylko troche przestraszylam bo myslalam, ze az rok musisz odczekac.. ja wlasciwie jeszcze nie pytalam lekarza ile musze odczekac, ale czytalam ze minimum 2 @...w poniedzialek sie biore za badania na borelioze i jeszcze jakichs 6 innych (ktore zalecil mi lekarz) i jezeli wszystko bedzie ok to dopiero wtedy bede myslec, ale mam nadzieje ze w pierwszej polowie 2009 roku juz bede mogla zaczac starania..

Dziewczynkom testującym w styczniu raz jeszcze zycze powodzenia.. a co do jabluszek na choince to pewnie teraz kazda z nas zawiesi :)
 
Ostatnia edycja:
Laseczki i co z lista STARĄCZEK 2009?
dziewczynka_mala_linia_photo.jpg
 
ja bym jeszcze tylko proponowała zdanie o niepisaniu postów pogrubić na czerwono, aby rzucało sie w oczy ...... :tak:

Masz rację, ja jestem świeżynka w tych tematach, miałam dobre chęci ale ten net ciężko chodzi, mieszkam na wsi i mam tylko neostrade, ludzie nie chcieli neta jak proponowano, ze będzie pociągnięta linia........GŁUPOTA!
Wpiszę tam dzisiaj cosik jak net da radę a później uciekam do obowiązków domowych i wypoczywać bo zdrówko daje mi do wiwatu...
 
reklama
Do góry