reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam:)))
Weszlam zerknac a tu znajome niki;-):-D
Jesli robicie liste to i ja poprosze o wpisanie mnie:sorry:
Jestem z malopolski.. mam 2 synkow ale marzy mi sie dziewczynka:zawstydzona/y: co z tego wyniknie..czas pokaze:-D
Trzymam kciuki za wszystkie starajace:)))
Czerodziejka Buziaki .. licho Cie tez tu przywialo??:-D:-D
Pozdrawiam:)
PS.. Kinguś ... podczytywalam watek 2008 staraczek i strasznie jestes dzielna dziewczyka..zycze Ci szybkiego zafasolkowania i szczesliwych 9 miesiecy..Trzymam mocno kciuki za tę owulke;):))
 
Ostatnia edycja:
reklama
.......a u mnie dziś owulacja 100% :tak:
mykam.......................................................:-D

No to 3mam kciuki za owocne przytulanki!!!;-):tak::-)
Kinga a jakie masz objawy przy owulacji? Jestem ciekawa a wiem, ze mamy w tym samym czasie:tak:Robilas moze kiedys testy owulacyjne? Pozdrawiam i zmykam spac, bo jutro do pracy:-:)-:)-( :tak:

Do jutra dziewczyny papappa
 
No to 3mam kciuki za owocne przytulanki!!!;-):tak::-)
Kinga a jakie masz objawy przy owulacji? Jestem ciekawa a wiem, ze mamy w tym samym czasie:tak:Robilas moze kiedys testy owulacyjne?

testów owulacyjnych nie robiłam.. cykle mam raczej regularne:) a co do objawow owulacji to ( wieksza ochota na sex, wrażliwe piersi, lekkie bóle jajnika, śluz.. jest on podczas owulki przezroczysty jak kurze białko:tak: ) i tyle u mnie.
a dni płodne ogólnie mam do końca tygodnia wiec caly czas dzialamy;-)

Co ma być to bedzie!
Buziaki dla was i trzymam kciukasy moocno! :-)
 
Cześć dziewczynki wiem ze jeszcze mnie tu malo ale jakos na Staraczkach 2008 z przyzwyczajenia siedze! :tak: ale juz od nowego roku bede stalym bywalcem tutaj! widze mnustwo nowych dziewczynek wiec sie Witam!!!! :-D powodzenia dziewczynki w staraniach !!
 
:-)Witajcie Staraczki:-)
Katerinka GRATULUJE ZARECZYNEK!!!Teraz czekamy na zaproszenie;-);-);-):-)
JKingus przygotowana jestes teraz tyklko dzialac i my u dopingujemy!:-)
Kinga85 moze juz kielkujesz;-):-)
Mezatko i sluszne podejscie!Przecierz w starankach chodzi tez o to zeby bylo przyjemnie!A nie o to by "kopcic sie jak kroliczki"-jak to mowi moja babusia!:-D
Mari27 wiec bedzie nas juz trzy w tym czasie!A Maj to bardzo romantyczny miesiac na poczecie!:-)
Agadaria nieraz antybiotyk to jedyny ratunek ale moj synek wzial ich do roku 40!potem mial bardzo wyjalowiony organizm!A wszystko przez zla diagnoze lekarzy-konowalow!Leczyli go jak krolika doswiadczalnego!:zawstydzona/y:
Ale miejmy nadzieje ze u was to bedzie rzadkosc!;-)
Niunia27 zdrowka zycze!
Ja po @...w styczniu do gina na wyjecie T.i zabieg...:szok:.Ale musze jeszcze 2 zeby zrobic i cos moje migdaly zle wygladaja!:crazy:chyba skocze do sanepidu zrobic wymaz na bakterie!No i musze sie zaopatrzyc w cynk potas i jod ponoc jak biora je malzonkowie to dziewczynka gwarantowana!Ja wolalabym chlopca ale co sie nie robi dla mezczyzny ktorego sie kocha!:-):-)A moze bedzie i dziewczynka i chlopiec!:-);-):-D
lece bo moj syn sie nudzi!:tak:
 
Agadaria nieraz antybiotyk to jedyny ratunek ale moj synek wzial ich do roku 40!potem mial bardzo wyjalowiony organizm!A wszystko przez zla diagnoze lekarzy-konowalow!Leczyli go jak krolika doswiadczalnego!:zawstydzona/y:
Ale miejmy nadzieje ze u was to bedzie rzadkosc!;-)

Wiesz co kochana- SZOKKKK!!!!!!
40???????To gorzej niż konowały!!!!
Mam nadzieje,ze skrge złożyłas!!!!Bo to to po prostu przegięcie!!!!!A jak sie teraz Twoje Maleństwo czuje????


Kinga85,oby przytulanki wyszły owocne!!!!Życzę Ci z całego serduszka Kochana!!!!!

U mnie chyba lepiej,mala drugi dzien dostaje antybiotyk,juz po pierwszej dawce przestała kaszlec,troszke ja rwało wczoraj wieczorem,a dzis nic:tak:
Ale wiem,ze anty trzeba brac do konca,wiec nie zaprzestamy,oby jej tylko było lepiej

Juz sobie postanowiłam-po Nowym Roku ostro (i aktywnie ) szukam pracy,a po ok.pół roku chce sie w koncu zacząć starać o drugą dzidzię...

Ja dzis dopiero zabieram sie za swiąteczne porządki:zawstydzona/y:
Pozdrówka,zajrze do Was później;-)
 
Ostatnia edycja:
Och dziewczynki wiecie co jak bym w tym miesiącu zaciążyła to wyszła by mi mała panna. To mała tragedia bo sama jestem panną nikt nas nie może zrozumieć bo same nie możemy siebie pojąć nasz świat jest taki dziwny że nawet NASA by go nie rozszyfrowała!!!!
Dziękuję za miłe słowa i gratulacje... Większość z Was ma ZARĘCZYNY już za sobą teraz przed nami ślub nie wiem co i jak nie mam pojęcia bo ja Polka on Węgier i jeszcze na dodatek w Szkocji.... Jakiś kompromis będzie musiał zainstnieć!!
Ja mam jeszcze tydzień do intensywnych staranek od teraz do owocnego czasu zero przytulania to podobno zwiększa szanse i ilość plemników zdolnych do zapłodnienia... Trzymamy się razem dziewczynki liczę na wiele II ;-)
Kinga85
jak macie owocny tydzień to działajcie ale najlepiej co drugi dzień żeby plemniki mogły dojrzewać!! Za 2 tyg mam nadzieję że pochwalisz się II !!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:

Kinga85
jak macie owocny tydzień to działajcie ale najlepiej co drugi dzień żeby plemniki mogły dojrzewać!! Za 2 tyg mam nadzieję że pochwalisz się II !!!!!!!!
Działaliśmy 3dni na maksa i narazie styka bo my to staramy sie o córcie a własnie w tamtych dniach mialam najwiekszą mozliwosc na cocie.
no może jeszcze w wekend poszalejemy troszke aby milo zakonczyc:cool2::-)
Też mam nadzieje że bede mogła wam pokazac pozytywny test. No zobaczymy jak wyjdzie... ;-)

Dziekuje wszystkim
i zyczę Wam powodzenia dziewczyny!!:tak:
 
reklama
hej dziewczynki:-)
mało do Was zaglądam, ale ostatnio jako kiepsko z czasem, zakończenie roku w pracy i w ogóle tak jakoś nieciekawie
nie obiecuję, że dziś bo jadę do brata na imieninki ale jutro postaram się choć trochę nadrobić (ciężko to widze tyle naskrobałyście:-) )

życzę miłego wieczorku i do jutra:-)
buziole:-)
 
Do góry