reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Lusesita to pewnie bedziemy sie staraly mniej wiecej w tym samym czasie.. bo nie wiem kiedy dostane pierwsza @.... a reszta dziewczynek mam nadzieje ze bedzie juz chodzila w 'dwupaku'
 
reklama
ja zachodzić w ciąże planuje już w tym tygodniu:blink:
w ndz urodziny naszego synka wiec może ta niedziela będzie magiczna... :-p

Agniesiak bedzie dobrze ;-)
lusesita oby @ nie zawitała, trzymam kciuki :tak:
 
WITAM!!! wszystkie znajome staraczki i nowe... mam nadzieję że mnie przyjmiecie bo niestety ale @ się w końcu pojawiła.. .owulacja chyba wypadnie w nowy rok lub sylwestra moze to jakiś znak?!
pozdrawiam!
 
:-)Witajcie kumoszki :-)
Ale tłumy tu są wczoraj zaglądałam a już dziś nie mogę sie odnaleść. 3 strony miałam do czytania i już nie wiem co komu miałam napisać więc gólnie odpisuje...

Na początku witam wszystkie nowe kobietki i powodzenia życzę:-)

Jedna z was pisała że ma m od 13 czy do 13( hmmm za dużo informacji naraz :-p) ja mam gorzej. Prowadzi sklep komputerowy wyjeżdża z domu o 8.15 a wraca najwcześniej o 17 ale zwykle jeździ jeszcze na serwisy po ludziach a wtedy to nawetdo 21 siedzi :wściekła/y::angry::-( i bądź tu rodzinny...:baffled:

kinga85 kochana tak myślałam o Tobie i może mały nie ma jeszcze koparki mój na nią choruje taka wieeeelka z jednej strony traktor obraca się krzesełko i siadado koparki dostanie ją na3 urodzinki w lutym :-):tak: a wogóle w jakiej kwocie chcesz się zmieścić?
Zazdroszcze wam dziewczyny że już się staracie bądzbędziecie lada chwila ja mam przed sobą prawie rok czekania...:-( no cóz muszę być dzielna i cierpliwa, suwaczek mi przypomina żebym czasem nie uległa sama sobie i choć raz pomyślała o studiach...

Buziakuje wszystkim :-D:-)
 
reklama
Wiem Kochana, że będzie dobrze:tak::-D
Tylko teraz zaczęło mnie cosik kłuc w boku... jajnik?:confused: Czy to mozliwe by JUŻ zbliżała się owólka??:confused:

Różnie może być, kiedyś wyczytałam że.. :"Niektóre kobiety mogą owulować kilka razy w miesiącu - ustalił kanadyjski zespół uczonych. Naukowcy codziennie przez miesiąc robili USG 63 paniom. Badanie to pozwala wykryć moment jajeczkowania. Okazało się, że tylko 50 kobiet owulowało zgodnie z tym co piszą podręczniki medycyny, czyli raz w miesiącu. Pozostałe jajeczkowały kilkukrotnie ..."
 
Do góry