reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam nowe dziewczynki!!!!!
Jutro Was nadrobie,bo musze ustapic kompa mężusiowi...

Własnie przejął chorobe ode mnie biedulka,ide go rozpieszczac;-)
 
reklama
kinga85 kochana tak myślałam o Tobie i może mały nie ma jeszcze koparki mój na nią choruje taka wieeeelka z jednej strony traktor obraca się krzesełko i siadado koparki dostanie ją na3 urodzinki w lutym :-):tak: a wogóle w jakiej kwocie chcesz się zmieścić?
koparkę już też bedzie miał bo kupiona:tak: taka: Smyk
Juz załatwiliśmy problem, kupiliśmy mu puzle bo jeszcze tego nie ma hehe. Dzieki za pomoc.

ah widzę że nie tylko z mojego męża taki pracuś... :sorry2:
 
Witajcie!~:-)
trudno was nadgonic:-D
kingus ja wlasnie mam @ i obym poki co miala!:-);-)z kims ci sie pomylilam!Ale jak w maju @przyjdzie to sie porycze:zawstydzona/y:
uciekam bo maz nadciaga:-)
 
hej kobietki:-)
jak fajnie, że powstał już ten wątek:-)
witam dziewczynki z planowania płci:-)
Jarzębinka, Agniesiak i Czarodziejka :-) chyba nikogo wiecej nie pominęłam:-)
my planujemy na styczeń:-)
i mam wielką nadzieję, że się uda:-)
pozdrawiam cieplutko w ten zimny wieczór:-)
 
poprosze I MNIE DO LISTY DOPISAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Właśnie ktoś prowadzi, lub przymierza się to robienia listy na 2009r?

Witam nowe dziewczyny, oby każda z nas była tu jak najkrócej z miłym zakończeniem:happy:
 
Niunia z miłym radosnym zakończeniem i oby zostały tu z nami wszystkie:-)
może się znajdzie chętna:-) a jak uda mi się zafasolkować w styczniu to moge taka listę prowadzić:-)
 
hej kobietki:-)
jak fajnie, że powstał już ten wątek:-)
witam dziewczynki z planowania płci:-)
Jarzębinka, Agniesiak i Czarodziejka :-) chyba nikogo wiecej nie pominęłam:-)
my planujemy na styczeń:-)
i mam wielką nadzieję, że się uda:-)
pozdrawiam cieplutko w ten zimny wieczór:-)
Trzymam kciuki:tak::-D Ja planuję testowanko na 21 stycznia jak @ wcześniej nie zawita:-p:-D

Witajcie!~:-)
trudno was nadgonic:-D
kingus ja wlasnie mam @ i obym poki co miala!:-);-)z kims ci sie pomylilam!Ale jak w maju @przyjdzie to sie porycze:zawstydzona/y:
uciekam bo maz nadciaga:-)
W maju nie przyjdzie @, czuje to;-):tak::-D Trzymam kciuki oby tak było:tak:

Witam nowe dziewczynki!!!!!
Jutro Was nadrobie,bo musze ustapic kompa mężusiowi...

Własnie przejął chorobe ode mnie biedulka,ide go rozpieszczac;-)
Rozpieszczaj, rozpieszczaj:-p:tak::-D:rofl2:

Właśnie ktoś prowadzi, lub przymierza się to robienia listy na 2009r?

Witam nowe dziewczyny, oby każda z nas była tu jak najkrócej z miłym zakończeniem:happy:
Tez tak myślę, oby kazda z nas była najkrócej na tym wątku:tak::blink:
 
reklama
witam, ja też postanowiłam się tu zapisać, bo z mężem również jesteśmy na etapie" robót". Staramy się o dzidzię od tego miesiąca właściwie.... ale plany chyba będą musiały się przesunąć na przyszły rok bo będę musiała iść do pracy co by trochę budżet domowy podciągnąć.... ale już bym chciała teraz no ale zobaczymy jak z tą pracą będzie.... pozdrawiam
 
Do góry