reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Czesc dziewczyny.. chcialabym do Was dolaczyc jesli pozwolicie, co prawda chyba powinnam byc na innym watku, ale tu jest tak hmmm.. optymistycznie, a tam chyba bym sie tylko jeszcze bardziej pograzala. Staranka bede mogla zaczac dopiero za ok 2 msc, ale mam nadzieje ze sie uda i tym razem bedzie wszystko dobrze.. Wam oczywiscie zycze zebyscie jak najszybciej zobaczyly upragnione dwie kreseczki (czyli juz w styczniu :)) pozdrawiam serdecznie..
Marlenko witam wśród nas!!:tak::-D
Cieszymy się, że pojawiłas się na naszym wątku, im nas więcej tym lepiej:tak::blink: Kochana bardzo mi przykro z powodu "Aniołka"... Ale zobaczysz.. z nami szybciutko Ci sie uda zajśc w ciążę i Ty tez będziesz się cieszyc maluszkiem:blink::tak::-D A teraz głowa do góry i uśmiech na twarzy:tak::blink:
jeszcze raz witaj Kochana!!:happy::rofl2:
 
reklama
Witam!
Teraz ja się przedstawię;-). Martyna, 32 lata, jedno dziecko- 14 lat.. teraz staramy się o braciszka lub siostrzyczkę dla Dawida:tak: !
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie:-)
 
Czesc Dziewczynki to i ja dolączam do ogolnej listy mamuś starajacych sie w 2009 :)
U nas to pewnie z wiosną i z bocianami staranka sie zaczną :)
820.jpg
 
reklama
ooo jak nas juz duzo mozna powiedziec tlumy:-D:-):rofl2:
eh no to styczen bedzie owocny!Ja tak zachodzilam z moim synkiem i nie chcialabym chodzic z poteznym brzuszkiem w lecie!A pozatym bede miala maly zabieg w styczniu a potem dopero w maju moge sie starac!:zawstydzona/y:
milo ze nas tu tyle staraczek!Trzymam kciuki od juz za wszystkie!:-)
Moj padalczyk spi!ja koncze obiadek a potem sparcerek!:-)
 
Do góry