reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

A u mnie po chorobie,nie pisałam przez ostatnie dni bo byłam na dwóch antybiotykach.Pierwszy raz w zyciu zachorowałam jednoczenie na ostre zapalenie zaton,angine i zapalenie płuc...Nie miałam siły...Wczoraj wzięłam ostatnia dawke antybiotyku i czuje sie w sumie lepiej,najgorzej mam z kaszlem(juz prawie miesiac sie z nim mecze)

I nie moge spac od kilku dni.Kładę sie spac 20-21(wymiekam),budze sie ok.23 i do 3 nie spie.Rano wstaje rzeska , dzis np.spałam do 2.30 i potem juz do rana nie spałam.Na antybiotyku pisało,ze powoduje on bezsennosc,ale zeby az tak??????Pierwszy raz spotkałam sie z takim skutkiem ubocznym;-)

zdrówka, zdrówka i jeszce raz zdrówka ............. :tak:

Czy u was tez tak szaro dzisiaj i jakos ponuro!ehh ta pogoda kiedy wkoncu spadnie snieg!:zawstydzona/y:

ja też jestem najstarsz i mam 4 młodszego rodzeństwa, i uwielbiam teraz jak sie spotykamy wszyscy razem w wakacje czy na świeta i tego też chciałabym dla mojego synka, więc pora na drugie maleństwo, ale czy będzie trzecie to ...... wielka niewiadoma ..... :tak:

u nas też ponuro i szaro, jakby spadło chociaz troszke śnieżku, to było by jaśniej i przyjemniej .... białe świeta .... marzenie :tak:
 
reklama
witam moje koleżanki!!!;-)

miłego dnia zyczę
tym czasem musze znikac i robić porządek w domu bo zarosło troche:-p zwlaszzcza zabawkami Filipa.
Napisze do was pozniej:tak:

pozdrawiam!:-)
 
Witajcie Kochane:tak::-D
U nas tez szaro i ponuro...ehh, aż się nie chce nigdzie wychodzic..
Mąż na 13 do pracy a ja sama..
No ale od czego mam Was moje Kochane:-p:-D
Nie moge doczekac sie stycznia i testowanka:-p:tak::-D:rofl2:
Pozdrawiam Was moje wspaniałe kumpele z BB:-D
 
witam moje koleżanki!!!;-)

miłego dnia zyczę
tym czasem musze znikac i robić porządek w domu bo zarosło troche:-p zwlaszzcza zabawkami Filipa.
Napisze do was pozniej:tak:

pozdrawiam!:-)
Kingus,ja Cie rozumiem dziewczyno w 100%,ja moj bajzel nazywam wrecz huraganem.Czysto mam w domku,ale ten bałagan...szkoda gadac...nie nadazam.Dobrze ze gdy niunia w przedszkolu to moge cos zrobic;-)

Witajcie Kochane:tak::-D
U nas tez szaro i ponuro...ehh, aż się nie chce nigdzie wychodzic..
Mąż na 13 do pracy a ja sama..
No ale od czego mam Was moje Kochane:-p:-D
Nie moge doczekac sie stycznia i testowanka:-p:tak::-D:rofl2:
Pozdrawiam Was moje wspaniałe kumpele z BB:-D

A Ty kochana ciesz sie ze chociaz do 13 masz swojego przy sobie;-)Moj wraca codziennie ok.19 po 12 h pracy,wiec tez widzimy sie zaledwie kilka godzin :wściekła/y:

A testowanko wypadnie wspaniale-zobaczysz

W ogóle musimy myslec ze wszystko nam sie uda,powoli,ale do celu;-)

Zatem przesyłam Wam moje drogie mnóstwo pozytywnych fluidów:*******
 
Agniesiak tak i tak masz dbrze masz meza do 13 a potem nas;-):-)Ale rozumie cie swietnie!Ja mojego meza mam okolo 15 minut dziennie dla siebie bo potem pozyja na barana (czyli plecami do siebie)i spimy do rana!:-);-)
ehhh ja nie chce slyszec slowa porzadki -od dwuch tygodni nic innego nie robie!:crazy:
 
ehhh ja nie chce slyszec slowa porzadki -od dwuch tygodni nic innego nie robie!:crazy:

Witaj w klubie Kochana!!!!!
Ja tak samo-nic nie robie,nic mi sie nie chce,siedze i klikam na kompie.Zwalam to na chorobe,bo-jak pisałam wczesniej-wczoraj skonczyłam antybiotyki,ale mysle ze len zagoscił w moich czterech literach....
Nawet na Swieta nie planuje sprzatac,bo sprzatam w miare regularnie i tylko ogólnie przygarne.Goscie przychodza zeby sie zobaczyc ze mna,a nie sprawdzac ile mam kurzu za szafą.Jak sie komus nie podoba to nie musi przychodzic;-)

Ale se wymysliłam.....
 
Posprzątane! Zupa juz sie gotuje wiec mam spokoj :-)
agadaria no dokładnie sie rozumiemy:tak: Ty masz dobrze ze do przedszkola twoje dziecko juz chodzi a moj jeszcze w domku ze mną...

głowa mnie rozbolała starsznie...:baffled:
 
Tak, Kochane, ciesze się, że mam męża chociaż do 13:tak::-D
Ale najlepsze... mój mąż pracuje do 17-18:tak::-D także nie ma go tylko 4-5 godz:happy::rofl2: Hihihi:rofl2::-D
Kto testuje w styczniu Kochaniutkie??:blink:
 
reklama
Czesc dziewczyny.. chcialabym do Was dolaczyc jesli pozwolicie, co prawda chyba powinnam byc na innym watku, ale tu jest tak hmmm.. optymistycznie, a tam chyba bym sie tylko jeszcze bardziej pograzala. Staranka bede mogla zaczac dopiero za ok 2 msc, ale mam nadzieje ze sie uda i tym razem bedzie wszystko dobrze.. Wam oczywiscie zycze zebyscie jak najszybciej zobaczyly upragnione dwie kreseczki (czyli juz w styczniu :)) pozdrawiam serdecznie..
 
Do góry