reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Dobrze to ujelas- u mnie to moj M robi problem jak chce pogadac, wkurza mnie to bo on wielce ma dystans a ja od zmyslow odchodze- a jak slysze od znajomych- spokojnie, przestan myslec no ku...wa jak to zrobic nie da sie, skoro w glowie tylko jakby pieknie bylo juz miec dziecko, na poczatku wystarczy chociaz ciaza ;-), robimy wszystko co potrzeba i zadnych rezultatów nie ma !!! Chyba rzeczywiscie jest zapisane komu sie uda a komu nie. Najgorsze ze kraza juz nade mna mysli "bedzie problem", bo jakby nie bylo to blizej do niego niz dalej. A jakos mnie zlapalo na depreche, a tu jutro wakacje.
Dzwonie do mojego zeby pogadac (jest na nocce, ale tylko pol dnia bo rano jedziemy)a on mi: po co dzwonisz przeciez niedlugo bede w domu, ech..
no kurde jakbym swojego slyszala wyluzuj mała.. wczoraj na spacerze mu powiedzialam ze nie mam guzika, który wyłacza lub włacza wyluzowanie.. nie da sie tak.. jest wszystko ok do owulki a potem mysli udało sie czy nie? i w koło macieja..
No wlasnie :cool:- ubieglas mnie
ha.. bo jam jest szybka Bill'ka:):cool: podoba mi sie ta ikona:)
 
Witajcie dziewczynki wieczorkiem. Ale naskrobałyście przez to popołudnie. Widzę, że się rozmnażamy nie tylko o nowe fasolki ale także o nowe staraczki. Witam zatem nowe forumowiczki. Mam nadzieję, że się zadomowicie i szybko zafasolkujecie bo to ostatnio u nas epidemia:-)

Kochane to nie chodzi o to ze sie załamałam czy coś bo tak nie jest.. było mi przykro przez chwile i tyle.. po prostu chce wyluzować.. bede co jakis czas zagladac poczytac czy cos.. ale chce odpocząc.. troszke już długo się staramy a ja coraz bardziej o tym mysle.. nie ma dnia po owulacji bym o tym nie myślała.. nie chce takze zmuszac sie do przytulanek czy cos chociaz nigdy nie było tak, że z przymusu.. chce ochłonąć.. wydaje mi się, że mam ogromną wiedze na temat swojego ciała.. ale to jak widać nie wystarczy by zajść.. w tym miesiącu M pewnie powtórzy badanie nasienia bo mineło 3 miechy i zobaczymy.. nie mówie ze nie będę mierzyła tempki bo podejrzewam, że nawet potem bede tego stosowala jako antykoncepcji.. nie chce sie truć..

Nektaryneczko Kochana jeśli piwko ma ci poprawiać humorek i ma to sprawić, że zostaniesz u nas nasz wykładowco i mentorze to mogę zamówić ci nawet całą zgrzewczkę:-). A tak na poważnie to masz serce na dłoni i napewno by nam bardzo ciebie tu brakowało.

Kochana przykro mi, bo myślałam, że to fasolka..ale powiem Ci, że dobrze znasz swoje ciało, bo dobrze wiedziałaś, żę to jeszcze nie teraz...

Dziewczyny wynik betki -> 134,8 mIU/ml i wg załączonej tabelki to 4-5 tydzień ciąży:-):-D:tak:

Mamo sóweczko no to mamy małe sowiątko na 100%

Witam wszystkie staraczki w 2009 r. :zawstydzona/y:
od jakiegos czas zagladam na wasze forum, ale nie miałam odwagi przywitać sie z wami.:rofl2:
gratuluje wszystkim zafasolkowanym i trzymam kciuki:tak:

Jeszcze raz witam i życzę szybkiego zafasolkowania.

Witam wszystkie mamusie i staraczki w 2009 roku pozwolę sobie do Was dołączyć :-) W tym miesiącu to będzie nasza druga próba niestety w maju nie wyszło. Pozdrawiam Was serdecznie


Witam także Ciebie!

Dobrze to ujelas- u mnie to moj M robi problem jak chce pogadac, wkurza mnie to bo on wielce ma dystans a ja od zmyslow odchodze- a jak slysze od znajomych- spokojnie, przestan myslec no ku...wa jak to zrobic nie da sie, skoro w glowie tylko jakby pieknie bylo juz miec dziecko, na poczatku wystarczy chociaz ciaza ;-), robimy wszystko co potrzeba i zadnych rezultatów nie ma !!! Chyba rzeczywiscie jest zapisane komu sie uda a komu nie. Najgorsze ze kraza juz nade mna mysli "bedzie problem", bo jakby nie bylo to blizej do niego niz dalej. A jakos mnie zlapalo na depreche, a tu jutro wakacje.
Dzwonie do mojego zeby pogadac (jest na nocce, ale tylko pol dnia bo rano jedziemy)a on mi: po co dzwonisz przeciez niedlugo bede w domu, ech..

Oluś a ty nie miałaś gdzieś wyjechać?:-) No a faceci tak jak Madziaas pisze tak mają. Nie przejmuj się. Ostatecznie masz nas żeby się wypłakać.
 
Nio jade jutro rano- m w pracy wiec sie odrobilam szybko i wpadlam pomarudzic- przepraszam jesli psuje nastrój ale moj mnie wkurzyl- chyba ze chcecie sie mnie pozbyc
 
Dziękuję kochane:-)

Ja dzisiejszy wieczór spędzam leniwie w Mężusiem przez tv:-)
[/QUOTE]
My tez przed tv:-p ale w wyrku:-D Będzie siędziało znów..:tak::-D:-D

Witam wszystkie mamusie i staraczki w 2009 roku pozwolę sobie do Was dołączyć :-) W tym miesiącu to będzie nasza druga próba niestety w maju nie wyszło. Pozdrawiam Was serdecznie

Będzie dobrze:-) Z nami Ci się uda;-):-D
Mi tez w maju nie wyszło, dlatego ostro wzięlam sie do roboty: testy owu, tempka, obserwacje. Musi sie udac:tak::-D
 
reklama
Do góry