reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Z całym szacunkiem ale wogóle nie rozumiem.Nie mieszkasz z teściową wiec oco chodzi ?? racja przesadzasz.Sorki ale jeśli takie coś staje na przeszkodzie żeby mieć dziecko to chyba za bardzo niejesteś gotowa żeby zostać matką,Bo niestety w wodzie w której trzeba kąpać dziecko są bakterie, na dworze są spaliny, w zime trzeba się ogrzewać a ile kurzu się unosi.Nie wspomnę o naszym codziennym jedzeniu które będą podtruwać przez całą ciąże:) wieć chyba warto się zastanowić naczym tak naprawdę ci zależy?
Masz racje. Czasem tak mam że się zbyt na coś nakręcam, a to wszystko po tym jak się naczytałam na różnych forach odnośnie zachowań teściowej jak się pojawiło dziecko. Wiem, że czasem moje zachowania są dziwne. Wczoraj miałam taki dzień. W innych sprawach nie jestem tak przewrażliwiona i wiem, że dziecka pod kloszem się nie trzyma, bo to tylko mu szkodzi. Jeśli będzie się przesadzać to dziecko może być alergikiem. Ale jest mi przykro z powodu tego jak mnie odebrałaś. Każdy ma czasem swoje różne jazdy. Nie lubię jak zwierzam się komuś z moich odczuć i ten ktoś zaraz mnie atakuję:-(
 
Masz racje. Czasem tak mam że się zbyt na coś nakręcam, a to wszystko po tym jak się naczytałam na różnych forach odnośnie zachowań teściowej jak się pojawiło dziecko. Wiem, że czasem moje zachowania są dziwne. Wczoraj miałam taki dzień. W innych sprawach nie jestem tak przewrażliwiona i wiem, że dziecka pod kloszem się nie trzyma, bo to tylko mu szkodzi. Jeśli będzie się przesadzać to dziecko może być alergikiem. Ale jest mi przykro z powodu tego jak mnie odebrałaś. Każdy ma czasem swoje różne jazdy. Nie lubię jak zwierzam się komuś z moich odczuć i ten ktoś zaraz mnie atakuję:-(
Asmi każdy ma swój lepszy i gorszy dzień,główka do góry i sie nie smuć:-)
 
Ja wstawiłam kapuśniaczek (ostatnio mam co chwile na niego ochote) i jeszcze mam zamiar zrobić racuchy.Jak dalej będe jadła to nie wiem ile jeszcze przytyje przez te dwa miesiące:laugh2:
 
Ach Asmi nie ma się co tak przejmować. Jakby tak pomyśleć że człowiek przejmowałby się wszystkim to nic byśmy nie jedli, nie pili i w ogóle pod kloszem chodzili. Mam nadzieję, że cię noga przestanie boleć. A tak swoją drogą to wiesz może od czego? Może na zmianę pogody!
Dziękuje Kochana! :-)Noga boli mnie już od jakiegoś czasu, ale nie była tak dokuczliwa jak dzisiaj. Jutro idę do lekarza i mam nadzieję, że mi coś poradzi.
 
Heeej...
W końcu mam troszkę czasu na BB na spokojnie...
Mężuś śpi a ja właśnie wróciłam z zakupków..Jutro idziemy na ślub i wesele mojej przyjaciółki jeszcze od czasów licealnych. Kupowałam torbę i papier ozdobny by zapakować prezent..I kartkę na życzenia :)
Udało mi się kupić te ozdoby w jej ulubionych kolorach: czerwona torba ( matowa ) i błyszczący srebrny papier ( bez żadnych wzorków ) :) A kartka jest z misiami :)))
Moja sukienka gotowa w szafie wisi i mężusia garnitur też :) Wieczorem długa kąpiel w pianie i siądę zrobić sobie akrylki i bede juz piekna :)))
 
reklama
Heeej...
W końcu mam troszkę czasu na BB na spokojnie...
Mężuś śpi a ja właśnie wróciłam z zakupków..Jutro idziemy na ślub i wesele mojej przyjaciółki jeszcze od czasów licealnych. Kupowałam torbę i papier ozdobny by zapakować prezent..I kartkę na życzenia :)
Udało mi się kupić te ozdoby w jej ulubionych kolorach: czerwona torba ( matowa ) i błyszczący srebrny papier ( bez żadnych wzorków ) :) A kartka jest z misiami :)))
Moja sukienka gotowa w szafie wisi i mężusia garnitur też :) Wieczorem długa kąpiel w pianie i siądę zrobić sobie akrylki i bede juz piekna :)))
Hej :-) Super ja ostatnio byłam na weselu,ale na swoim:laugh2:Też bym poszła sie pobawić :tak: Sama sobie robisz pazurki??
 
Do góry